SZOK - Targi pracy 2008
19 marca br. w Zespole Szkół Elektronicznych , Elektrycznych i Mechanicznych im. J. Śniadeckiego w Bielsku-Białej przy ul Słowackiego 24 w godz. 10-14 odbędą się Targi Pracy . Jest to już druga edycja imprezy organizowanej przez ZSEEiM .

Udział w tegorocznych Targach potwierdziło ponad dwadzieścia wystawców z Bielska-Białej i okolic .
W targach wezmą udział urzędy pracy , pracodawcy prywatni rekrutujący do pracy głównie w branży motoryzacyjnej oraz agencje zatrudnienia .

Targi skierowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w tym uczniów szkół zawodowych. Targi Pracy w części artystycznej uświetnią aktorzy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Pełną listę firm uczestniczących w targach pracy w naszej szkole możesz znaleźć poniżej w pliku do pobrania.

TypNazwa / opisRozmiarPobierz
41.00 KB