SZOK - Targi pracy 2009
8 kwietnia br. w Zespole Szkół Elektronicznych , Elektrycznych i Mechanicznych im. J. Śniadeckiego w Bielsku-Białej przy ul Słowackiego 24 w godz. 10-14 odbędą się Targi Pracy . Jest to już druga edycja imprezy organizowanej przez ZSEEiM .

Udział w tegorocznych Targach potwierdziło blisko dwudziestu wystawców z Bielska-Białej i okolic .
W targach wezmą udział urzędy pracy , pracodawcy prywatni rekrutujący do w różnych branżach oraz agencje zatrudnienia .

Targi skierowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w tym uczniów szkół zawodowych.
Targi Pracy w części artystycznej uświetni kwartet puzonowy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im ST. Moniuszki w Bielsku-Białej.

Pełną listę firm uczestniczących w targach pracy, program targów oraz harmonogram wyjścia uczniów klas maturalnych znajdziesz w plikach do pobrania poniżej.

Foto: Szczepan Ciemała z kl. 2 TR1