Zespół Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej im. Jędrzeja Śniadeckiego
XIII turniej mixtów siatkarskich "BESKIDZKI SERW"
Data: 14.12.2023 18:18:00 Autor:KM

W dniach 11-12 grudnia 2023 r. na Hali Pod Dębowcem odbył się XIII turniej mixtów siatkarskich dla młodzieży szkół średnich. Impreza, cyklicznie organizowana przez stowarzyszenie Beskidzka Inicjatywa Lokalna oraz Zespół Szkół im. gen. Sosabowskiego, była świetnie przygotowana pod każdym względem. Poza turniejem był także poczęstunek dla uczestników i pokazy artystyczne młodzieży bielskich szkół. Wystąpiły gimnastyczki artystyczne oraz cheerleaderki.
Turniej rozpoczął się meczem VIP-ów pomiędzy samorządowcami a przedstawicielami bielskiej prasy, zakończony zwyciestwem tych drugich. Miałem przyjemność grać wygranej drużynie.
W głównym turnieju wzięło udział 12 drużyn ze szkół z Bielska-Białej. Nasza Szkoła pierwszy raz wystawiła swój zespół.
Drużyny zostały rozlosowane do 4 grup.
W pierwszym dniu graliśmy z Zespołem Szkół Technicznych i Handlowych oraz Zespołem Szkół Ekonomicznych. Oba mecze rozpoczęły się od przegranego seta. Jednak młodzież Naszej Szkoły potrafiła się zmobilizować i skończyło się zwycięstwem 2:1 dla naszej drużyny.
Dzięki temu zajęliśmy 1 miejsce w grupie i kolejny dzień rozgrywek rozpoczęliśmy w grupie finałowej meczem z LO im. Żeromskiego. I znowu po przegranym pierwszym secie pozbieraliśmy się i pokonaliśmy 2:1, jak się okazało później, zwycięzców turnieju.
W kolejnym meczu niestety ulegliśmy 0:2 doskonałemu zespołowi z LO V. Kluczowym okazał się mecz z Bielską Szkołą Przemysłową, gdyż on rozstrzygał o 2 lub 4 miejscu dla naszej drużyny. Zwycięstwo w ostatnim meczu było na wyciągnięcie ręki. Niestety po dramatycznej końcówce przegraliśmy go 1:2 i finalnie zajęliśmy 4 miejsce w turnieju.
Niemniej jednak drużyna ZSEEiM odniosla ogromny sukces, zważywszy na fakt, że jesteśmy typowo męska szkołą.
Na pocieczenie pozostaje nam satysfakcja, że jako jedyni w turnieju pokonaliśmy zwycięską drużynę z LO im. S. Żeromskiego.
W nagrodę za IV miejsce otrzymaliśmy puchar, dyplom i okolicznościowe koszulki dla uczestników.

Dziękujemy organizatorom za świetnie przygotowaną imprezę i skladamy gratulacje naszej drużynie.

Szerszą relację można oglądać na stronach Kroniki Beskidziej oraz portalu internetowego beskidzka24.pl.
Poniżej jeden z linków do relacji:
https://bielsko.biala.pl/aktualnosci/52784/beskidzki-serw-rozstrzygniety-uczniowie-z-zeromskiego-wykosili-rywali-foto-i-film

Opiekun drużyny ZSEEiM
Tomasz Ludwig

 


Powrót
Owiedzin : 3 635 800
Gości online : 17
Zapytań : 6
Czas zapytań : 0.008s
Czas generowania 0.014s
Projekt i wykonanie portalu : Krzysztof Michniowski Zgłoś błąd
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) informujemy:
1. Administratorem Pani/Pana danych jest Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Słowackiego 24.
2. Dane przetwarzane są przez nas:
A) w celu świadczenia statutowej działalności tj. sprawując funkcję edukacyjną, wychowawczą i opiekuńczą, kompensacyjną i kulturotwórczą, tworząc warunki do wielostronnego: intelektualnego, estetycznego i zawodowego rozwoju uczniów na podstawie:
- ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r Prawo oświatowe (Dz.U z 2017 r. poz. 59 ze zmianami),
- ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U z 2017 r., poz. 2198 ze zmianami).
B) rekrutacji pracowników oraz realizacji obowiązków pracodawcy na podstawie: - ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r Karta Nauczyciela (Dz.U z 2018 r. poz. 967 ze zmianami)
- ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 917 ze zmianami)
3. Dane nie podlegają profilowaniu.
4. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowej.
5. Dane będą przetwarzane do czasu spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia (prawo to można realizować w zakresie danych zbieranych na podstawie zgody), ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
6. W celu realizacji swoich praw należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Zespole Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych: tel. 33 812 35 43.
PRZEJDŹ DO SERWISU