MECHANIK POMAGA - PODSUMOWANIE AKCJI "CZERWONOKRZYSKA GWIAZDKA"
Data: 14.12.2021 14:34:00 Autor:KM

Szkolne Koło PCK

składa serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom oraz uczniom, którzy zaangażowali się w tegoroczną świąteczną zbiórkę żywności.

Ciągle jeszcze istnieją

wśród nas anioły.

Nie mają wprawdzie

żadnych skrzydeł

lecz ich serce jest

bezpiecznym portem

dla wszystkich, którzy

są w potrzebie.

Dziękujemy za  okazaną pomoc, ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby innych, przywróci ona ludziom nadzieję i wiarę w dobroć i ofiarność innych ludzi.

Dzięki Państwa hojności  i umiejętności dzielenia się z innymi w tym roku zebraliśmy:

Ryż – 44 opakowań

Kucharek – 3 sztuki

Przecier pomidorowy – 4 sztuki

Ketchup – 1 sztuka

Wszystkie produkty zostały przekazane do Rejonowego oddziału PCK w Bielsku – Białej skąd, w postaci paczek świątecznych, trafią do najbardziej potrzebujących.

Opiekun Szkolnego Koła PCK

Bożena Skokan