Szkolny Klub Przedsiębiorczości - Dzień Przedsiębiorczości

17 kwiecień 2013 (środa) - Dzień Przedsiębiorczości

Już po raz siódmy nasza szkoła weźmie udział w projekcie "Dzień przedsiębiorczości".

Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość:

• odbycia kilkugodzinnych praktyk w wybranym miejscu pracy,
  • zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
  • pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu,
  • doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
  • zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.
  • możliwość udziału w konkursie na fotoreportaż z „Dnia Przedsiębiorczości”

Aby wziąć udział w „Dniu Przedsiębiorczości należy:

1. Znaleźć firmę, która przyjmie Was na jednodniowe praktyki.
  2. Dostarczyć szkolnemu koordynatorowi mgr Ewie Wróbel (sala 105) wypełnione trzy dokumenty:

a)      Kartę zgłoszenia ucznia

b)      Kartę zgody rodziców

c)      Kartę zgłoszenia  konsultanta – opiekuna ucznia (ten dokument wypełnia zakład pracy do którego pójdziesz na „Dzień Przedsiębiorczości”.

Tutaj można pobrać wszystkie trzy dokumenty: Karta zgłoszenia ucznia - PDF, Karta zgłoszenia konsultanta-opiekuna ucznia - PDF, Karta zgody rodziców - PDF;

3.      Tuż  przed „Dniem Przedsiębiorczości” pobrać od koordynatora (sala 105) druk sprawozdania z Dnia Przedsiębiorczości(książeczka), którą należy wypełnić.

4.      Zaraz po „Dniu Przedsiębiorczości” na najbliższej lekcji podstaw przedsiębiorczości wypełnioną książeczkę pokazać szkolnemu koordynatorowi.

UWAGA KONKURS !

Uczniów biorących udział w „Dniu Przedsiębiorczości” zachęcam do udziału w konkursie na fotoreportaż. Regulamin konkursu na stronie

Wszystkich uczniów proszę o robienie zdjęć podczas „Dnia Przedsiębiorczości”. Najciekawsze zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły.

Ewa Wróbel