Jubileusz 70-lecia szkoły (2020r)
Szkoła - Jubileusz 60-lecia szkoły - Ramowy program uroczystości związanych z jubileuszem 60- lecia szkoły.

Ramowy program uroczystości związanych z jubileuszem 60- lecia szkoły.

Termin 02.10.2010r.
godz. 9.00 Uroczysta Msza Święta w Katedrze pw Św. Mikołaja
godz. 11.00 Uroczysta akademia w sali Bielskiego Centrum Kultury:
- powitanie Gości i przemówienie Dyrektora Szkoły,
- przemówienie Prezydenta Miasta Bielska- Białej,
- przemówienia zaproszonych Gości,
- program artystyczny.
godz. 13.00 Uroczyste przyjęcie zaproszonych Gości przez Dyrekcję Szkoły
godz. 16.00 Spotkania absolwentów w klasach.
godz. 19.00 Bal Absolwentów.

W tygodniu poprzedzającym uroczystości przewidujemy przeprowadzenie w szkole zawodów sportowych oraz imprez kulturalnych skierowanych do społeczności ZSEEiM.