Zespół Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej im. Jędrzeja Śniadeckiego
Szkoła - Nauczyciele

Dyrekcja

Dyrektor naczelny Jacek Zieliński
Wicedyrektorzy Krzysztof Boczkowski, Jolanta Kujawska-Tomasik, Roman Królczyk, Jakub Rudolf

 

Nauczyciele

J.polski Faustyna Bojaraska-Cieniuch, Irena Matys, Katarzyna Bylica, Ewelina Filapek, Karpicka Małgorzata
J.angielski Elżbieta Fibinger, Ewa Barbara Grzesiuk, Honorata Jocz, Kinga Kastelik-Ginda, Alicja Olearczyk, Ilona Prus, Katarzyna Zątek-Ozimina, Ilona Pawlik-Włoczko, Monika Sadowska, Wciślak Arkadiusz, Barbara Łukasiak-Turska, Halina Jagiełło
J.niemiecki Anna Kubiczek, Justyna Leśniewska, Kamil Leśniewski, Beata Mamica, Katarzyna Michna, Ewa Kalita
Matematyka Zdzisława Hojnacka, Barbara Kaim-Gwinner, Dorota Ponc, Grażyna Żyrek, Katarzyna Hromińska, Agata Wizner, Anna Kulawska, Renata Pagieła
Historia, Wos Jacek Trzeciak, Tomasz Gajewski, Aleksandra Różańska, Krzysztof Rączka, Przemysław Sporek
Wiedza o kulturze Aleksandra Różańska
Geografia Grażyna Wątroba
Biologia Jolanta Kujawska-Tomasik, Bożena Skokan
Fizyka Joanna Baron, Marek Myśliński, Magdalena Lasek
Chemia Magdalena Lasek, Joanna Baron, Bożena Skokan
Edukacja dla bezpieczeństwa Marek Mandrak, Barbara Wichrzycka, Agata Królczyk, Tomasz Szary, Łukasz Podkański
WF Zdzisław Byrdy, Radosław Jamróz, Roman Królczyk, Tomasz Ludwig, Marek Mandrak, Wacław Pawłowski, Barbara Wichrzycka, Dariusz Gadzina, Tomasz Szary, Krzysztof Zając, Tomasz Bury
Informatyka Krzysztof Boczkowski, Radosław Jamróz, Roman Królczyk, Anna Śmigielska, Dorota Walaszek, Jacek Zieliński, Monika Rypień, Zofia Lisiecka, Sebastian Lisiecki, Krzysztof Michniowski, Przemysław Stefko, Artur Jaźwiński, Jakub Binek, Grażyna Pacułt, Wojciech Rogowski, Tomasz Kopczyński, Katarzyna Rudolf, Jakub Rudolf, Maciej Muras
Przedmioty zawodowe elektryczne i elektroniczne Jadwiga Dykla, Elżbieta Hałat, Ireneusz Kordos, Bernard Ludwig,  Roman Sikora, Ewald Strzys, Andrzej Trelewicz, Józef Wciślak, Jerzy Zbylut, Tomasz Olszewski, Jolanta Bigaj, Tomasz Skokan, Henryk Stawarski, Jarosław Gandor, Urszula Kojder, Helena Przekota, Władysław Stachura, Radosław Surówka
Przedmioty zawodowe mechaniczne Włodzimierz Dymek, Jacek Zieliński, Arkadiusz Krzempek, Grzegorz Telok, Piotr Kamiński, Tadeusz Puczka, Tomasz Ciućka
Przedmioty ekonomiczne Elżbieta Pasierbek, Ewa Wróbel, Przemysław Sporek
Religia Grzegorz Pal, Przemysław Kramarz, Zygmunt Mizia, Łukasz Zych
Wychowanie do życia w rodzinie Kornelia Benasiewicz, Izabela Tatoń-Górny, Jolanta Kujawska-Tomasik

 

Biblioteka

Pracownicy biblioteki Urszula Jeleń-Marek, Marta Drozdowska

 

Zespoły

Pedagog Izabela Tatoń - Górny, Małgorzata Macha, Beata Pokładnik, Bożena Najlepsza-Marek, Joanna Pieczykolan
Psycholog Magdalena Polak - Bergiel, Lidia Żmuda-Wójcik
Doradca zawodowy Elżbieta Pasierbek

 

Administracja

Pracownicy administracji Edyta Baran, Agnieszka Hulak, Gabriela Muraczewska, Alicja Ogorzałek, Katarzyna Górny, Emilia Zielińska, Krzysztof Marchewka

 

Obsługa

Pracownicy obsługi Stefania Bazarnicka, Biesok Kornelia, Agata Nowak, Renata Hatt, Bożena Krywult, Beata Roszczyk,  Maria Stanik, Beata Dyduch, Anna Misiura, Halina Nycz, Zofia Zemanek, Tadeusz Brunowski, Joachim Kolon
Owiedzin : 1 683 337
Gości online : 14
Zapytań : 12
Czas zapytań : 0.019s
Czas generowania 0.028s
Projekt i wykonanie portalu : Krzysztof Michniowski Zgłoś błąd