XVI Międzynarodowy Konkurs "Sprawny w zawodzie – Technik Elektronik" - relacja z konkursu
Data: 08.02.2017 13:04:00 Autor:KM

Dnia 1 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie odbył się XVI Międzynarodowy Konkurs „Sprawny w zawodzie – Technik Elektronik”.

Zaproszeni zostali przedstawiciele szkół z Czech, Polski i Słowacji. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2TR2: Konrad Jurzak oraz Michał Kawiak pod opieką mgr inż. Tomasza Skokana.

Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej obejmującej pytania z elektrotechniki i elektroniki w języku angielskim oraz praktycznej polegającej na montażu układu elektronicznego na płytce uniwersalnej.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął uczeń naszej szkoły Michał Kawiak.

Gratulujemy!