Zespół Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej im. Jędrzeja Śniadeckiego
Wyniki Okręgowej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości
Data: 21.04.2017 21:58:00 Autor:KM

 

Blok A - Innowacje Techniczne:

Kategoria olimpiady

P – pomoc dydaktyczna:

I miejsce

Jakub Dybczak i Jakub Ficoń z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu za pracę „Laboratorium cyfrowe wspomagane multimedialnie”


II miejsce

Józef Duc i Łukasz Gańczarczyk z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej za pracę „Modernizacja szybowca ABC”

 

E – pomysł ekologiczny:

I miejsce

Adam Handerek i Mateusz Kastura z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu za pracę „Zagospodarowanie odpadów maszyn i urządzeń na przykładzie automatu wielofunkcyjnego”

II miejsce

Mateusz Bielesz i Dawid Mrowiec z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej za pracę „Innowacyjny system wykorzystania energii słonecznej”

 

R – pomysł techniczny:

I miejsce

Maciej Krzywoń z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej za pracę „Mobilny piec do obróbki cieplnej”

II miejsce

Paweł Mendroch i Marcin Woźniak z Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej za pracę „Prototyp pojazdu sterowanego za pomocą urządzeń mobilnych”

 

U – usprawnienie softwarowo – techniczne:

I miejsce

Dawid Pysz i Przemysław Bagier z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej za pracę „Park maszyn na bazie tokarki i frezarki na uniwersalnym sterowniku CNC”

II miejsce

Konrad Mysza i Konrad Jurzak z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej za pracę „Inteligentna kamera”

 

Informacja o pozostałych miejscach zostanie podana w późniejszym terminie.

 

Blok B – Wynalazczość:

I miejsce – Bartłomiej Górny z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej

II miejsce – Klaudia Chwaja z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu

III miejsce – Mateusz Rus z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu

IV miejsce – Stanisław Światłoch z V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

V miejsce – Ksawery Cepeniuk z V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

VI miejsce – Michał Mroziak z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej

VII miejsce – Daniel Grzeszczuk z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej

VIII miejsce – Perżyło Jakub z V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

IX miejsce – Mateusz Duleba z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej

X miejsce – Mikołajczyk Bartosz z V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

 

Informacja o pozostałych miejscach zostanie podana w późniejszym terminie.

 

 

Przewodniczący Okręgowej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości: Włodzimierz Dymek

Przewodniczący komisji Olimpiady Innowacji Technicznych: Tadeusz Puczka

Przewodniczący komisji Olimpiady Wynalazczości: Roman Bułka

 


Powrót
Owiedzin : 1 610 785
Gości online : 4
Zapytań : 6
Czas zapytań : 0.005s
Czas generowania 0.013s
Projekt i wykonanie portalu : Krzysztof Michniowski Zgłoś błąd