Zespół Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej im. Jędrzeja Śniadeckiego
Terminy zgłaszania uczestników oraz prac do okręgowego etapu Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości
Data: 13.04.2018 10:05:00 Autor:KM

Pragniemy przypomnieć o terminach zgłaszania uczestników oraz prac do okręgowego etapu Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

- w Bloku A ( Innowacje Techniczne) wyniki etapu szkolnego powinny być ogłoszone do dnia 30 marca 2018r., a tematy i nazwiska uczniów należy przekazać Komitetowi Okręgowemu do 9 kwietnia 2018r. Wyróżnione prace w eliminacjach szkolnych wraz z pełną dokumentacją  należy dostarczyć ostatecznie do 16 kwietnia 2018r. do godziny 12:00 (sala nr 22).

- w Bloku B ( Wynalazczość ) podsumowanie etapu szkolnego powinno nastąpić do 16 marca 2018r., a zgłoszenie drużyny oraz propozycje pytań konkursowych należy przekazać do Komitetu Okręgowego do 9 kwietnia 2018r.

Zgłoszeń do Komitetu Okręgowego należy dokonać u Sekretarza Okręgowej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości mgr inż. Tomasza Skokana na adres email tskokan@op.pl lub adres korespondencyjny szkoły organizatora: Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych 43-300 Bielsko-Biała ul. Słowackiego 24.

Zawody II stopnia - eliminacje okręgowe - termin Okręgowej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości dla Bloku A oraz B ustalono na dzień 20 kwietnia 2018r. (piątek) godzina 10:00 w Zespole Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej w sali 214. Prezentacja prac w Bloku A - innowacje odbędzie się w sali 18, a rozwiązanie zadań i testów w Bloku B - wynalazczość w sali 214.

Podsumowanie Okręgowej Olimpiady z udziałem zaproszonych gości, wręczenie wyróżnień uczniom proponuje się 23 maja 2018r. (środa) o godzinie 12:00 w auli szkoły ( II piętro sala 214) Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej.

Zaznaczamy, że udział uczniów /laureatów i finalistów/ w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości jest promowany przez władze oświatowe, samorządy miast, ponadto jest doceniany w krajowym rankingu szkół oraz przy egzaminach wstępnych na uczelnie, a także w przyszłej pracy zawodowej.

             

Dyrektor ZSEEiM w Bielsku-Białej mgr inż. Jacek Zieliński
Przewodniczący Okręgowej Olimpiady mgr inż. Włodzimierz Dymek
Sekretarz Okręgowej Olimpiady mgr inż. Tomasz Skokan


Powrót
Owiedzin : 1 811 549
Gości online : 36
Zapytań : 6
Czas zapytań : 0.005s
Czas generowania 0.014s
Projekt i wykonanie portalu : Krzysztof Michniowski Zgłoś błąd