Samorząd - Skład i opiekunowie Rady Samorządu Uczniowskiego 2012/2013

Natalia Remes (2 TIR) - z-ca przewodniczÄ…cego
Konrad Kubica (2 TI2)  - sekretarz
Piotr FrÄ…czyk (3 TI2) - skarbnik

Odpowiedzialni za prowadzenie strony internetowej SU:

Dawid Citak (2 TI2)

Odpowiedzialny za wyglÄ…d gablotki SU oraz losowanie „szczęśliwego numerka”:

Członkowie:

Dominik Sanetra (2 TE)

Michał Niemczyk (4 TI1)

Radosław Szypuła (1 TR3)

Jacek Czerniak (1 TR1)

Krystian Praciak (4A)

Opiekunowie:

mgr Magdalena Lasek

mgr Małgorzata Karpicka
mgr Anna Kubiczek

Piotr Kubica (4 TR2)  - przewodniczÄ…cy

Nazywam siÄ™ Piotr Kubica. Jestem przewodniczÄ…cym SamorzÄ…du Uczniowskiego.
InteresujÄ™ siÄ™ sportem - w szczególnoÅ›ci siatkówkÄ…. Uwielbiam taniec towarzyski, a także taniec wspóÅ‚czesny. ChÄ™tnie nawiÄ…zujÄ™ nowe kontakty. SÅ‚ucham muzyki klubowej, a co za tym idzie lubiÄ™ imprezy. Należę do Rady SzkoÅ‚y. W wolnych chwilach grywam w przedstawieniach.

Natalia Remes (2 TIR) - z-ca przewodniczÄ…cego

Mam na imiÄ™ Natalia i jestem przewodniczÄ…cÄ… klasy 2 TIR. InteresujÄ™ siÄ™ sportem
oraz tańcem. Wolny czas staram się spędzać aktywnie - biegając lub ćwicząc.
Od dziecka byÅ‚y w moim domu zwierzÄ™ta, dlatego jestem bardzo do nich przywiÄ…zana.
W przyszłości chciałabym budować trasformersy.

Konrad Kubica (2 TI2) - sekretarz

Nazywam siÄ™ Konrad Kubica, chodzÄ™ do klasy 2TI2. W tym roku zaczynam pracÄ™ w SamorzÄ…dzie Uczniowskim. InteresujÄ™ siÄ™ snowboardingiem, siatkówkÄ…, informatykÄ… oraz muzykÄ…. ZajmujÄ™ siÄ™ tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych oraz latem - grÄ… w siatkówkÄ™, a zimÄ… jazdÄ… na snowboardzie. Mam nadziejÄ™, że swojÄ… pracÄ… w samorzÄ…dzie przyczyniÄ™ siÄ™ dla dobra szkoÅ‚y i wszystkich uczniów.

Piotr FrÄ…czyk (3 TI2) - skarbnik

Nazywam siÄ™ Piotr FrÄ…czyk, jestem uczniem klasy 3. InteresujÄ™ siÄ™ mentalizmem, hipnozÄ…, psychologiÄ… interpersonalnÄ…, iluzjÄ…, kulturami wschodu, a także Å‚ucznictwem i muzykÄ….
Praca z ludźmi sprawia mi ogromnÄ… przyjemność, dlatego liczÄ™ na owocnÄ… wspóÅ‚pracÄ™ z SamorzÄ…dem w tym roku.

Dawid Citak (2 TI2)

Nazywam siÄ™ Dawid Citak i chodzÄ™ do 2 TI2.
InteresujÄ™ siÄ™ informatykÄ…, a konkretnie grafikÄ… komputerowÄ….
ProwadzÄ™ też kilka stron, blogów i for internetowych.
Uwielbiam sÅ‚uchać muzyki, uprawiać sporty i pomagać, bo to robiÄ™ codziennie.
Potrzebujesz pomocy w szkole? Znajdź mnie! ;)

Dominik Sanetra (2 TE)

Nazywam siÄ™ Dominik Sanetra i jestem uczniem klasy 2TE. InteresujÄ™ siÄ™ muzykÄ…, dobrym filmem oraz projektowaniem w 3D.
LubiÄ™ również rysować, jak i Å›piewać, gdyż jestem wokalistÄ… w zespole. ChciaÅ‚bym wprowadzić wiele nowych pomysÅ‚ów i liczÄ™ także na Wasze, by móc je wspólnie zrealizować.

Michał Niemczyk (4 TI1)

Michał Niemczyk, delegat do Młodzieżowej Rady Miasta Bielska-Białej.
CzÅ‚onek SamorzÄ…du Uczniowskiego w ZSEEiM.
Moje zainteresowania: polityka lokalna, dziaÅ‚ania mÅ‚odzieżowe (zwÅ‚aszcza kulturalne, kultury japoÅ„skiej) modelarz kartonowy, dziaÅ‚ania wojskowe z okresu drugiej wojny Å›wiatowej.

Radosław Szypuła (1 TR3)

Witam.
Nazywam siÄ™ Radek i jestem uczniem klasy 1TR3.
InteresujÄ™ siÄ™ gÅ‚ównie sportem i muzykÄ….
Jestem w SamorzÄ…dzie, żeby wspierać go swoimi pomysÅ‚ami i uczyć siÄ™, jak najlepiej wspóÅ‚pracować z innymi.
Moim celem jest usprawnienie komunikacji miÄ™dzy uczniami a SamorzÄ…dem.
Jestem otwarty na wszelkie Wasze pomysÅ‚y, z pewnoÅ›ciÄ… wszystkie zostanÄ… przedstawione caÅ‚emu SamorzÄ…dowi, a możliwość wykonania ich zweryfikowana.

Jacek Czerniak (1 TR1)

Cześć. Mam na imiÄ™ Jacek i chodzÄ™ do klasy 1TR1. InteresujÄ™ siÄ™ gÅ‚ównie muzykÄ… i sportem. Poza tym nie mam wiÄ™kszych zainteresowaÅ„.

W szkole jestem dopiero pierwszy rok, ale już chciaÅ‚bym siÄ™ wdrożyć w caÅ‚Ä… strukturÄ™ SamorzÄ…du Uczniowskiego i pomagać w nim w miarÄ™ swoich możliwoÅ›ci.

Krystian Praciak (4A)

Krystian Robert Praciak.
15.11.1992
Jestem uczniem klasy IV A.
Jestem osobÄ… ceniÄ…cÄ… sobie Å‚ad i porzÄ…dek.
InteresujÄ™ siÄ™ informatykÄ…, elektronikÄ… i muzykÄ….

mgr Magdalena Lasek

mgr Anna Kubiczek

mgr Małgorzata Karpicka

2. Dane przetwarzane sÄ… przez nas:
3. Dane nie podlegajÄ… profilowaniu.