OITiW - Wyniki 2019

Wyniki Okręgowej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2019r

Blok A - Innowacje Techniczne:

Kategoria olimpiady

R – pomysł techniczny:

I miejsce

Papiernik Przemysław, Likoński Sebastian z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu za pracę „Badanie właściwości  napędów śmigłowych”.

II miejsce

Kawiak Tomasz z Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej za pracę „Wielofunkcyjna maszyna obrabiająca”.

U – usprawnienie softwarowo – techniczne:

I miejsce

Kopeć Maksymilian z Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej za pracę „Wielozadaniowy dron dla służb”.

II miejsce

Staszkiewicz Paweł, Marszałek Kacper z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu za pracę „Graficznie programowalny sterownik ruchu na przykładzie szopki regionalnej”.

P – pomoc dydaktyczna:

I miejsce

Goryczka Marek, Leński Filip, Zając Konrad z Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie za pracę „Księżycowy Łazik”.

II miejsce

Bień Wiktor z Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej za pracę „Tester elementów elektronicznych z niskonapięciowym zasilaczem warsztatowym”.

E – pomysł ekologiczny:

I miejsce

Drożdż Grzegorz z Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej za pracę „Łódź zanętowa RC "Pelikan" na bazie trimaranu”.

II miejsce

Hesek Michał z V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej za pracę " Usprawnienie silnika FIAT 126p”

Informacja o pozostałych pracach zostanie podana w późniejszym terminie.

Blok B – Wynalazczość:

Nazwisko i imie

Rus Mateusz

ZSME w Żywcu

Grzeszczuk Daniel

Kopeć Maksymilian

Wolny Jakub

Konopek Zuzanna

Legierski Paweł

ZST w Cieszynie

Wojciuch Julia

ZSME w Żywcu