Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 1 TE1 - Trombik A. (109) |
chemia 1 TE1 - Skokan B. (17) |
|||
08:55-09:40 | podstawy przedsiębiorczości 1 TE1 - Sporek P. (119) |
fizyka 1 TE1 - Baron J. (223) |
język niemiecki 1 TE1-4/5 - Kalita E. (222) język niemiecki 1 TE1-5/5 - Mamica B. (123) |
język polski 1 TE1 - Bylica K. (7) |
|
09:45-10:30 | podstawy elektroniki analogowo-cyfrowej 1 TE1 - Przekota H. (7) |
historia 1 TE1 - Trzeciak J. (119) |
historia 1 TE1 - Trzeciak J. (119) |
religia/etyka 1 TE1-11/11 - Zych Ł. (214) |
język niemiecki 1 TE1-3/3,1TI3-2/2,1TR1-3/3 - Kubiczek A. (227) |
10:35-11:20 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TE1 - Mandrak M. (221) |
wiedza o kulturze 1 TE1 - Różańska A. (109) |
informatyka 1 TE1-1/2 - Kujawska-Tomasik J. (215) informatyka 1 TE1-2/2 - Boczkowski K. (212) |
matematyka 1 TE1 - Hamerlińska O. (221) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-1/2 - Gandor J. (209) pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-2/2 - Trombik A. (207) |
11:35-12:20 | biologia 1 TE1 - Skokan B. (121) |
religia/etyka 1 TE1-11/11 - Zych Ł. (24) |
matematyka 1 TE1 - Hamerlińska O. (17) |
wiedza o społeczeństwie 1 TE1 - Trzeciak J. (119) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-1/2 - Gandor J. (209) pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-2/2 - Trombik A. (207) |
12:25-13:10 | język polski 1 TE1 - Bylica K. (7) |
język angielski 1 TE1-1/2 - Sadowska M. (222) język angielski 1 TE1-2/2 - Wciślak A. (16) |
matematyka 1 TE1 - Hamerlińska O. (17) |
język angielski 1 TE1-1/2 - Sadowska M. (222) język angielski 1 TE1-2/2 - Wciślak A. (107) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-1/2 - Gandor J. (209) pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-2/2 - Trombik A. (207) |
13:15-14:00 | język polski 1 TE1 - Bylica K. (7) |
wychowanie fizyczne 1 TE1-1/2 - Pawłowski W. (wf4) wychowanie fizyczne 1 TE1-2/2 - Szary T. (wf5) |
podstawy elektrotechniki 1 TE1 - Przekota H. (106) |
język angielski 1 TE1-1/2 - Sadowska M. (222) język angielski 1 TE1-2/2 - Wciślak A. (107) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-1/2 - Gandor J. (209) pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-2/2 - Trombik A. (207) |
14:05-14:50 | wychowanie do życia w rodzinie 1 TE1 - Kujawska-Tomasik J. (17) |
podstawy elektrotechniki 1 TE1 - Przekota H. (106) |
wychowanie fizyczne 1 TE1-1/2 - Pawłowski W. (wf1) wychowanie fizyczne 1 TE1-2/2 - Szary T. (wf2) |
geografia 1 TE1 - Wątroba G. (4) |
|
14:55-15:40 | podstawy elektrotechniki 1 TE1 - Przekota H. (106) |
wychowanie fizyczne 1 TE1-1/2 - Pawłowski W. (wf1) wychowanie fizyczne 1 TE1-2/2 - Szary T. (wf2) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | podstawy elektrotechniki 1 TE2 - Przekota H. (7) |
język niemiecki 1 TE2-2/2,1TH2-3/3 - Mamica B. (123) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-2/2 - Trelewicz A. (209) pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-1/2 - Kordos I. (207) |
||
08:55-09:40 | podstawy elektrotechniki 1 TE2 - Przekota H. (7) |
religia/etyka 1 TE2-11/11 - Zych Ł. (O6) |
język angielski 1 TE2-2/2 - Łukasiak-Turska B. (121) język angielski 1 TE2-1/2 - Michna K. (108) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-2/2 - Trelewicz A. (209) pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-1/2 - Kordos I. (207) |
język niemiecki 1 TE2-2/2,1TH2-3/3 - Mamica B. (123) język niemiecki 1 TE2-4/4 - Leśniewski K. (201) |
09:45-10:30 | zajęcia z wychowawcą 1 TE2 - Ludwig T. (219) |
religia/etyka 1 TE2-11/11 - Zych Ł. (O6) |
wiedza o społeczeństwie 1 TE2 - Sporek P. (16) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-2/2 - Trelewicz A. (209) pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-1/2 - Kordos I. (207) |
informatyka 1 TE2-2/2 - Boczkowski K. (212) informatyka 1 TE2-1/2 - Królczyk R. (213) |
10:35-11:20 | fizyka 1 TE2 - Lasek M. (16a) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TE2 - Wróbel E. (105) |
matematyka 1 TE2 - Hamerlińska O. (17) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-2/2 - Trelewicz A. (209) pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-1/2 - Kordos I. (207) |
podstawy elektrotechniki 1 TE2 - Przekota H. (17) |
11:35-12:20 | geografia 1 TE2 - Wątroba G. (4) |
historia 1 TE2 - Sporek P. (114) |
język polski 1 TE2 - Kasztalska M. (16) |
matematyka 1 TE2 - Hamerlińska O. (23) |
podstawy elektroniki analogowo-cyfrowej 1 TE2 - Przekota H. (17) |
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 1 TE2 - Ludwig T. (wf3) |
chemia 1 TE2 - Skokan B. (17) |
język polski 1 TE2 - Kasztalska M. (16) |
matematyka 1 TE2 - Hamerlińska O. (23) |
wiedza o kulturze 1 TE2 - Różańska A. (109) |
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 1 TE2 - Ludwig T. (wf3) |
biologia 1 TE2 - Skokan B. (17) |
język angielski 1 TE2-2/2 - Łukasiak-Turska B. (218) język angielski 1 TE2-1/2 - Michna K. (108) |
historia 1 TE2 - Sporek P. (117) |
|
14:05-14:50 | język niemiecki 1 TE2-4/4 - Leśniewski K. (201) |
wychowanie fizyczne 1 TE2 - Ludwig T. (wf4) |
język polski 1 TE2 - Kasztalska M. (123) |
||
14:55-15:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TE2 - Królczyk A. (221) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | historia 1 TF1 - Gajewski T. (O6) |
konstrukcje maszyn 1 TF1-2/2 - Krzempek A. (O18) |
matematyka 1 TF1 - Myśliński M. (205) |
||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 TF1 - Bury T. (wf5) |
geografia 1 TF1 - Wątroba G. (4) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 1 TF1 - Telok G. (114) |
język angielski 1 TF1-1/2 - Michna K. (108) konstrukcje maszyn 1 TF1-2/2 - Krzempek A. (O18) |
matematyka 1 TF1 - Myśliński M. (205) |
09:45-10:30 | język angielski 1 TF1-1/2 - Michna K. (105) język angielski 1 TF1-2/2 - Łukasiak-Turska B. (106) |
wiedza o kulturze 1 TF1 - Różańska A. (109) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 1 TF1 - Telok G. (114) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TF1 - Wichrzycka B. (221) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 1 TF1 - Telok G. (114) |
10:35-11:20 | historia 1 TF1 - Gajewski T. (O6) |
język polski 1 TF1 - Kasztalska M. (110) |
język niemiecki 1 TF1-5/5 - Kalita E. (201) język niemiecki 1 TF1-4/5 - Michna K. (108) |
fizyka 1 TF1 - Lasek M. (16a) |
informatyka 1 TF1-1/2 - Królczyk R. (213) informatyka 1 TF1-2/2 - Zieliński J. (212) |
11:35-12:20 | zajęcia z wychowawcą 1 TF1 - Krzempek A. (O18) |
język polski 1 TF1 - Kasztalska M. (110) |
podstawy sterowania i regulacji 1 TF1 - Myśliński M. (205) |
wychowanie fizyczne 1 TF1 - Bury T. (wf2) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TF1 - Wróbel E. (105) |
12:25-13:10 | biologia 1 TF1 - Kujawska-Tomasik J. (17) |
matematyka 1 TF1 - Myśliński M. (205) |
podstawy sterowania i regulacji 1 TF1 - Myśliński M. (205) |
wychowanie fizyczne 1 TF1 - Bury T. (wf4) |
konstrukcje maszyn 1 TF1-1/2 - Krzempek A. (O18) |
13:15-14:00 | chemia 1 TF1 - Skokan B. (121) |
podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń 1 TF1 - Zieliński J. (114) |
język angielski 1 TF1-2/2 - Łukasiak-Turska B. (121) |
religia/etyka 1 TF1-11/11 - Mizia Z. (7) |
konstrukcje maszyn 1 TF1-1/2 - Krzempek A. (O18) |
14:05-14:50 | wiedza o społeczeństwie 1 TF1 - Gajewski T. (O6) |
podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń 1 TF1 - Zieliński J. (114) |
religia/etyka 1 TF1-11/11 - Mizia Z. (7) |
||
14:55-15:40 | język polski 1 TF1 - Kasztalska M. (110) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | religia/etyka 1 TF2-11/11 - Mizia Z. (104) |
informatyka 1 TF2 - Królczyk R. (213) |
|||
08:55-09:40 | geografia 1 TF2 - Wątroba G. (4) |
chemia 1 TF2 - Skokan B. (17) |
religia/etyka 1 TF2-11/11 - Mizia Z. (104) |
język angielski 1 TF2 - Olearczyk A. (222) |
|
09:45-10:30 | historia 1 TF2 - Sporek P. (119) |
wiedza o społeczeństwie 1 TF2 - Rączka K. (118) |
podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń 1 TF2 - Zieliński J. (109) |
język polski 1 TF2 - Kowalska M. (118) |
matematyka 1 TF2 - Myśliński M. (205) |
10:35-11:20 | fizyka 1 TF2 - Baron J. (223) |
język niemiecki 1 TF2 - Leśniewski K. (8) |
podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń 1 TF2 - Zieliński J. (109) |
zajęcia z wychowawcą 1 TF2 - Kamiński P. (105) |
matematyka 1 TF2 - Myśliński M. (205) |
11:35-12:20 | technologia obróbki skrawaniem 1 TF2 - Konior J. (216) |
matematyka 1 TF2 - Myśliński M. (115) |
konstrukcje maszyn 1 TF2 - Kamiński P. (O18) |
język angielski 1 TF2 - Olearczyk A. (6) |
technologia obróbki skrawaniem 1 TF2 - Konior J. (114) |
12:25-13:10 | podstawy przedsiębiorczości 1 TF2 - Wróbel E. (105) |
historia 1 TF2 - Sporek P. (114) |
konstrukcje maszyn 1 TF2 - Kamiński P. (O18) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TF2 - Królczyk A. (221) |
technologia obróbki skrawaniem 1 TF2 - Konior J. (114) |
13:15-14:00 | biologia 1 TF2 - Kujawska-Tomasik J. (17) |
język polski 1 TF2 - Kowalska M. (118) |
wychowanie fizyczne 1 TF2 - Bury T. (wf3) |
wychowanie fizyczne 1 TF2 - Bury T. (wf4) |
|
14:05-14:50 | wiedza o kulturze 1 TF2 - Różańska A. (109) |
język polski 1 TF2 - Kowalska M. (118) |
podstawy sterowania i regulacji 1 TF2 - Myśliński M. (205) |
wychowanie fizyczne 1 TF2 - Bury T. (wf4) |
|
14:55-15:40 | podstawy sterowania i regulacji 1 TF2 - Myśliński M. (205) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | chemia 1 TH1-1/2 - Lasek M. (16a) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TH1-2/2 - Wichrzycka B. (221) |
język angielski w branży elektronicznej 1 TH1-2/2 - Jocz H. (8) fizyka 1 TH1-1/2 - Baron J. (223) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TH1-1/2 - Wichrzycka B. (221) |
wychowanie fizyczne 1 TH1-2/2 - Pawłowski W. (wf2) wychowanie fizyczne 1 TH1-1/2 - Byrdy Z. (wf3) |
08:55-09:40 | matematyka 1 TH1 - Hojnacka Z. (122) |
podstawy elektroniki 1 TH1 - Stachura W. (23) |
biologia 1 TH1 - Skokan B. (17) |
historia 1 TH1 - Gajewski T. (O6) |
wychowanie fizyczne 1 TH1-2/2 - Pawłowski W. (wf2) wychowanie fizyczne 1 TH1-1/2 - Byrdy Z. (wf3) |
09:45-10:30 | historia 1 TH1 - Gajewski T. (O6) |
podstawy elektroniki 1 TH1 - Stachura W. (23) |
chemia 1 TH1-2/2 - Lasek M. (16a) język angielski 1 TH1-1/2 - Zątek-Ozimina K. (110) |
język polski 1 TH1 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
geografia 1 TH1 - Wątroba G. (4) |
10:35-11:20 | religia/etyka 1 TH1-11/11 - Pal G. (205) zajęcia opiekuńcze 1 TH1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
podstawy elektroniki 1 TH1 - Stachura W. (23) |
fizyka 1 TH1-2/2 - Baron J. (223) język angielski 1 TH1-1/2 - Zątek-Ozimina K. (110) |
język polski 1 TH1 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
język polski 1 TH1 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
11:35-12:20 | wiedza o kulturze 1 TH1 - Różańska A. (109) |
wychowanie fizyczne 1 TH1-2/2 - Pawłowski W. (wf4) wychowanie fizyczne 1 TH1-1/2 - Byrdy Z. (wf5) |
religia/etyka 1 TH1-11/11 - Pal G. (23) zajęcia opiekuńcze 1 TH1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
zajęcia z wychowawcą 1 TH1 - Kojder U. (16a) |
podstawy elektrotechniki 1 TH1 - Kojder U. (16) |
12:25-13:10 | język angielski 1 TH1-2/2 - Jocz H. (8) język angielski 1 TH1-1/2 - Zątek-Ozimina K. (6) |
wiedza o społeczeństwie 1 TH1 - Gajewski T. (O6) |
informatyka 1 TH1-2/2 - Zieliński J. (212) informatyka 1 TH1-1/2 - Królczyk R. (213) |
język niemiecki 1 TH1-2/2 - Kalita E. (8) język angielski w branży elektronicznej 1 TH1-1/2 - Łukasiak-Turska B. (218) |
podstawy elektrotechniki 1 TH1 - Kojder U. (16) |
13:15-14:00 | język angielski 1 TH1-2/2 - Jocz H. (8) |
matematyka 1 TH1 - Hojnacka Z. (122) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TH1 - Wróbel E. (105) |
matematyka 1 TH1 - Hojnacka Z. (122) |
język angielski 1 TH1-2/2 - Jocz H. (8) język niemiecki 1 TH1-1/2 - Leśniewski K. (201) |
14:05-14:50 | podstawy elektrotechniki 1 TH1 - Kojder U. (16) |
||||
14:55-15:40 | podstawy elektrotechniki 1 TH1 - Kojder U. (16) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 1 TH2 - Wizner A. (104) |
religia/etyka 1 TH2-11/11 - Kramarz P. (16) |
język niemiecki 1 TH2-5/5 - Leśniewski K. (201) język niemiecki 1 TH2-4/5 - Kalita E. (222) język niemiecki 1 TE2-2/2,1TH2-3/3 - Mamica B. (123) |
język niemiecki 1 TH2-5/5 - Leśniewski K. (123) |
|
08:55-09:40 | matematyka 1 TH2 - Wizner A. (104) |
religia/etyka 1 TH2-11/11 - Kramarz P. (16) |
wiedza o społeczeństwie 1 TH2 - Trzeciak J. (119) |
podstawy elektroniki 1 TH2 - Sikora R. (218) |
język niemiecki 1 TH2-4/5 - Kalita E. (121) język niemiecki 1 TE2-2/2,1TH2-3/3 - Mamica B. (123) |
09:45-10:30 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TH2 - Mandrak M. (221) |
geografia 1 TH2 - Wątroba G. (4) |
język polski 1 TH2 - Matys I. (115) |
podstawy elektroniki 1 TH2 - Sikora R. (218) |
biologia 1 TH2 - Kujawska-Tomasik J. (17) |
10:35-11:20 | chemia 1 TH2 - Skokan B. (17) |
wychowanie fizyczne 1 TH2-1/2 - Jamróz R. (wf6) wychowanie fizyczne 1 TH2-2/2 - Pawłowski W. (wf4) |
język polski 1 TH2 - Matys I. (115) |
wychowanie fizyczne 1 TH2-1/2 - Jamróz R. (wf5) wychowanie fizyczne 1 TH2-2/2 - Pawłowski W. (wf3) |
historia 1 TH2 - Trzeciak J. (119) |
11:35-12:20 | podstawy elektroniki 1 TH2 - Sikora R. (218) |
język angielski 1 TH2-1/2 - Grzesiuk E. (124) język angielski 1 TH2-2/2 - Sadowska M. (222) |
historia 1 TH2 - Trzeciak J. (119) |
wychowanie fizyczne 1 TH2-1/2 - Jamróz R. (wf5) wychowanie fizyczne 1 TH2-2/2 - Pawłowski W. (wf3) |
podstawy elektrotechniki 1 TH2 - Wala A. (219) |
12:25-13:10 | zajęcia z wychowawcą 1 TH2 - Sikora R. (218) |
fizyka 1 TH2 - Lasek M. (16a) |
język angielski 1 TH2-1/2 - Grzesiuk E. (124) język angielski 1 TH2-2/2 - Sadowska M. (222) |
język polski 1 TH2 - Matys I. (115) |
podstawy elektrotechniki 1 TH2 - Wala A. (219) |
13:15-14:00 | wiedza o kulturze 1 TH2 - Różańska A. (109) |
język angielski w branży elektronicznej 1 TH2-1/2 - Sadowska M. (222) język angielski w branży elektronicznej 1 TH2-2/2 - Michna K. (108) |
informatyka 1 TH2-1/2 - Królczyk R. (213) informatyka 1 TH2-2/2 - Zieliński J. (212) |
podstawy elektrotechniki 1 TH2 - Wala A. (216) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TH2 - Wróbel E. (105) |
14:05-14:50 | podstawy elektrotechniki 1 TH2 - Wala A. (216) |
matematyka 1 TH2 - Wizner A. (110) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | systemy operacyjne 1 TI1-1/2 - Lisiecka Z. (210) systemy operacyjne 1 TI1-2/2 - Lisiecki S. (211) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-2/2 - Lisiecka Z. (210) |
historia 1 TI1 - Trzeciak J. (119) |
||
08:55-09:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI1-2/2 - Wichrzycka B. (221) |
wychowanie fizyczne 1 TI1-1/2 - Ludwig T. (wf2) wychowanie fizyczne 1 TI1-2/2 - Wichrzycka B. (wf3) |
systemy operacyjne 1 TI1-1/2 - Lisiecka Z. (210) systemy operacyjne 1 TI1-2/2 - Lisiecki S. (211) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI1-1/2 - Wichrzycka B. (221) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-2/2 - Lisiecka Z. (210) |
witryny i aplikacje internetowe 1 TI1-1/2 - Rogowski W. (213) język angielski 1 TI1-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
09:45-10:30 | język niemiecki 1 TI1-1/2 - Kubiczek A. (227) język angielski 1 TI1-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
wychowanie fizyczne 1 TI1-1/2 - Ludwig T. (wf2) wychowanie fizyczne 1 TI1-2/2 - Wichrzycka B. (wf3) |
język angielski 1 TI1-1/2 - Fibinger E. (224) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-2/2 - Lisiecka Z. (210) |
urządzenia techniki komputerowej 1 TI1 - Rudolf J. (114) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-1/2 - Binek J. (210) witryny i aplikacje internetowe 1 TI1-2/2 - Filipiak B. (O5) |
10:35-11:20 | religia/etyka 1 TI1-11/11 - Kramarz P. (214) zajęcia opiekuńcze 1 TI1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
geografia 1 TI1 - Wątroba G. (4) |
zajęcia z wychowawcą 1 TI1 - Lisiecka Z. (7) |
urządzenia techniki komputerowej 1 TI1 - Rudolf J. (114) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-1/2 - Binek J. (210) informatyka 1 TI1-2/2 - Rogowski W. (21) |
11:35-12:20 | język polski 1 TI1 - Kowalska M. (118) |
wiedza o kulturze 1 TI1 - Różańska A. (109) |
matematyka 1 TI1 - Hojnacka Z. (122) |
matematyka 1 TI1 - Hojnacka Z. (122) |
wychowanie fizyczne 1 TI1-1/2 - Ludwig T. (wf1) wychowanie fizyczne 1 TI1-2/2 - Wichrzycka B. (wf2) |
12:25-13:10 | język polski 1 TI1 - Kowalska M. (118) |
religia/etyka 1 TI1-11/11 - Kramarz P. (214) zajęcia opiekuńcze 1 TI1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język polski 1 TI1 - Kowalska M. (118) |
język angielski 1 TI1-1/2 - Fibinger E. (224) |
matematyka 1 TI1 - Hojnacka Z. (122) |
13:15-14:00 | podstawy przedsiębiorczości 1 TI1 - Wróbel E. (105) |
historia 1 TI1 - Trzeciak J. (119) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-1/2 - Binek J. (210) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-2/2 - Lisiecka Z. (21) |
informatyka 1 TI1-1/2 - Boczkowski Z. (213) |
biologia 1 TI1 - Kujawska-Tomasik J. (17) |
14:05-14:50 | chemia 1 TI1-1/2 - Lasek M. (16a) język niemiecki 1 TI1-2/2 - Mamica B. (123) |
fizyka 1 TI1-2/2 - Baron J. (223) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-1/2 - Binek J. (210) |
fizyka 1 TI1-1/2 - Baron J. (223) |
wiedza o społeczeństwie 1 TI1 - Trzeciak J. (119) |
14:55-15:40 | chemia 1 TI1-2/2 - Lasek M. (16a) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 1 TI2-1/2 - Fibinger E. (224) język angielski 1 TI2-2/2 - Jocz H. (8) |
systemy operacyjne 1 TI2-1/2 - Śmigielska A. (213) |
język polski 1 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
||
08:55-09:40 | język niemiecki 1 TI2-4/5 - Leśniewski K. (201) język niemiecki 1 TI2-3/3 - Kalita E. (23) język niemiecki 1 TI2-5/5 - Kubiczek A. (227) |
systemy operacyjne 1 TI2-1/2 - Śmigielska A. (213) język angielski 1 TI2-2/2 - Jocz H. (8) |
fizyka 1 TI2-1/2 - Lasek M. (16a) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-2/2 - Binek J. (21) |
historia 1 TI2 - Gajewski T. (O6) |
|
09:45-10:30 | urządzenia techniki komputerowej 1 TI2 - Rudolf J. (121) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-1/2 - Lisiecka Z. (210) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TI2 - Wróbel E. (105) |
wychowanie fizyczne 1 TI2-1/2 - Jamróz R. (wf5) wychowanie fizyczne 1 TI2-2/2 - Szary T. (wf6) |
zajęcia z wychowawcą 1 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
10:35-11:20 | urządzenia techniki komputerowej 1 TI2 - Rudolf J. (121) |
informatyka 1 TI2-1/2 - Rogowski W. (21) |
matematyka 1 TI2 - Ponc D. (104) |
historia 1 TI2 - Gajewski T. (O6) |
religia/etyka 1 TI2-11/11 - Zych Ł. (221) zajęcia opiekuńcze 1 TI2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
11:35-12:20 | religia/etyka 1 TI2-11/11 - Zych Ł. (221) zajęcia opiekuńcze 1 TI2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język polski 1 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-1/2 - Lisiecka Z. (210) witryny i aplikacje internetowe 1 TI2-2/2 - Jaźwiński A. (213) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-1/2 - Lisiecka Z. (210) systemy operacyjne 1 TI2-2/2 - Lisiecki S. (211) |
witryny i aplikacje internetowe 1 TI2-1/2 - Rogowski W. (210) edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI2-2/2 - Mandrak M. (221) |
12:25-13:10 | biologia 1 TI2 - Skokan B. (121) |
język polski 1 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI2-1/2 - Mandrak M. (221) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-2/2 - Binek J. (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-1/2 - Lisiecka Z. (210) systemy operacyjne 1 TI2-2/2 - Lisiecki S. (211) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-2/2 - Binek J. (210) |
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 1 TI2-1/2 - Jamróz R. (wf4) wychowanie fizyczne 1 TI2-2/2 - Szary T. (wf6) |
geografia 1 TI2 - Wątroba G. (4) |
wiedza o kulturze 1 TI2 - Różańska A. (109) |
wiedza o społeczeństwie 1 TI2 - Gajewski T. (O6) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-2/2 - Binek J. (210) |
14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 1 TI2-1/2 - Jamróz R. (wf4) wychowanie fizyczne 1 TI2-2/2 - Szary T. (wf6) |
matematyka 1 TI2 - Ponc D. (104) |
język angielski 1 TI2-1/2 - Fibinger E. (224) chemia 1 TI2-2/2 - Baron J. (223) |
matematyka 1 TI2 - Ponc D. (104) |
|
14:55-15:40 | chemia 1 TI2-1/2 - Baron J. (223) informatyka 1 TI2-2/2 - Boczkowski Z. (212) |
fizyka 1 TI2-2/2 - Lasek M. (16a) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | systemy operacyjne 1 TI3-2/2 - Binek J. (212) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-1/2 - Lisiecka Z. (211) |
systemy operacyjne 1 TI3-1/2 - Lisiecka Z. (210) |
chemia 1 TI3-2/2 - Skokan B. (17) |
||
08:55-09:40 | systemy operacyjne 1 TI3-2/2 - Binek J. (212) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-1/2 - Lisiecka Z. (211) |
systemy operacyjne 1 TI3-1/2 - Lisiecka Z. (210) |
wychowanie fizyczne 1 TI3 - Pawłowski W. (wf6) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 TI3 - Kujawska-Tomasik J. (17) |
zajęcia z wychowawcą 1 TI3 - Wizner A. (110) |
09:45-10:30 | wiedza o społeczeństwie 1 TI3 - Różańska A. (109) |
fizyka 1 TI3-2/2 - Baron J. (223) chemia 1 TI3-1/2 - Skokan B. (17) |
matematyka 1 TI3 - Wizner A. (106) |
religia/etyka 1 TI3-11/11 - Mizia Z. (104) zajęcia opiekuńcze 1 TI3-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język niemiecki 1 TI3-4/4 - Kalita E. (121) język niemiecki 1 TE1-3/3,1TI3-2/2,1TR1-3/3 - Kubiczek A. (227) |
10:35-11:20 | język polski 1 TI3 - Bylica K. (7) |
biologia 1 TI3 - Skokan B. (17) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TI3 - Wróbel E. (105) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-2/2 - Binek J. (204) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-1/2 - Lisiecka Z. (210) |
geografia 1 TI3 - Wątroba G. (4) |
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 1 TI3 - Pawłowski W. (wf6) |
język polski 1 TI3 - Bylica K. (7) |
historia 1 TI3 - Różańska A. (109) |
witryny i aplikacje internetowe 1 TI3-2/2 - Rogowski W. (212) edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI3-1/2 - Królczyk A. (221) |
matematyka 1 TI3 - Wizner A. (110) |
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 1 TI3 - Pawłowski W. (wf6) |
język polski 1 TI3 - Bylica K. (7) |
wiedza o kulturze 1 TI3 - Różańska A. (109) |
urządzenia techniki komputerowej 1 TI3 - Rudolf J. (114) |
matematyka 1 TI3 - Wizner A. (110) |
13:15-14:00 | język angielski 1 TI3-2/2 - Wciślak A. (224) witryny i aplikacje internetowe 1 TI3-1/2 - Rogowski W. (21) |
informatyka 1 TI3-2/2 - Boczkowski Z. (212) fizyka 1 TI3-1/2 - Baron J. (223) |
religia/etyka 1 TI3-11/11 - Mizia Z. (214) zajęcia opiekuńcze 1 TI3-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
urządzenia techniki komputerowej 1 TI3 - Rudolf J. (114) |
historia 1 TI3 - Różańska A. (109) |
14:05-14:50 | język angielski 1 TI3-2/2 - Wciślak A. (224) informatyka 1 TI3-1/2 - Rogowski W. (21) |
język angielski 1 TI3-2/2 - Wciślak A. (201) |
język angielski 1 TI3-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI3-2/2 - Królczyk A. (221) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-2/2 - Binek J. (210) język angielski 1 TI3-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
14:55-15:40 | język angielski 1 TI3-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-2/2 - Binek J. (210) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | chemia 1 TR1-2/2 - Baron J. (223) |
fizyka 1 TR1-2/2 - Lasek M. (16a) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 TR1 - Kujawska-Tomasik J. (17) |
||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 TR1-2/2 - Byrdy Z. (wf2) wychowanie fizyczne 1 TR1-1/2 - Pawłowski W. (wf1) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR1 - Hałat E. (205) |
geografia 1 TR1 - Wątroba G. (4) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR1 - Hałat E. (205) |
chemia 1 TR1-1/2 - Baron J. (223) |
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 1 TR1-2/2 - Byrdy Z. (wf2) wychowanie fizyczne 1 TR1-1/2 - Pawłowski W. (wf1) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR1 - Hałat E. (205) |
wychowanie fizyczne 1 TR1-2/2 - Byrdy Z. (wf2) wychowanie fizyczne 1 TR1-1/2 - Pawłowski W. (wf3) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR1 - Hałat E. (205) |
język niemiecki 1 TE1-3/3,1TI3-2/2,1TR1-3/3 - Kubiczek A. (227) język niemiecki 1 TR1-4/5 - Leśniewska J. (223) język niemiecki 1 TR1-5/5 - Leśniewski K. (201) |
10:35-11:20 | matematyka 1 TR1 - Żyrek G. (107) |
język angielski 1 TR1-2/2 - Fibinger E. (224) informatyka 1 TR1-1/2 - Kopczyński T. (210) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 1 TR1 - Telok G. (114) |
język polski 1 TR1 - Kowalska M. (118) |
język angielski 1 TR1-2/2 - Fibinger E. (224) język angielski 1 TR1-1/2 - Jocz H. (8) |
11:35-12:20 | pracownia rysunku technicznego 1 TR1-2/2 - Telok G. (114) pracownia rysunku technicznego 1 TR1-1/2 - Myśliński M. (205) |
biologia 1 TR1 - Skokan B. (17) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 1 TR1 - Telok G. (114) |
matematyka 1 TR1 - Żyrek G. (107) |
historia 1 TR1 - Trzeciak J. (119) |
12:25-13:10 | pracownia rysunku technicznego 1 TR1-2/2 - Telok G. (114) pracownia rysunku technicznego 1 TR1-1/2 - Myśliński M. (205) |
matematyka 1 TR1 - Żyrek G. (107) |
język angielski 1 TR1-2/2 - Fibinger E. (224) język angielski 1 TR1-1/2 - Jocz H. (8) |
wiedza o społeczeństwie 1 TR1 - Trzeciak J. (119) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TR1 - Wróbel E. (105) |
13:15-14:00 | język polski 1 TR1 - Kowalska M. (118) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TR1-2/2 - Wichrzycka B. (221) język angielski 1 TR1-1/2 - Jocz H. (8) |
zajęcia z wychowawcą 1 TR1 - Żyrek G. (107) |
historia 1 TR1 - Trzeciak J. (119) |
religia/etyka 1 TR1-11/11 - Zych Ł. (218) |
14:05-14:50 | język polski 1 TR1 - Kowalska M. (118) |
fizyka 1 TR1-1/2 - Lasek M. (16a) |
wiedza o kulturze 1 TR1 - Różańska A. (109) |
informatyka 1 TR1-2/2 - Boczkowski Z. (213) |
religia/etyka 1 TR1-11/11 - Zych Ł. (218) |
14:55-15:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TR1-1/2 - Wichrzycka B. (221) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | elektrotechnika i elektronika 1 TR2 - Przekota H. (17) |
||||
08:55-09:40 | język angielski 1 TR2-2/2 - Sadowska M. (110) |
religia/etyka 1 TR2-11/11 - Mizia Z. (6) |
geografia 1 TR2 - Wątroba G. (4) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR2 - Przekota H. (17) |
|
09:45-10:30 | język niemiecki 1 TR2-2/2 - Mamica B. (123) język angielski 1 TR2-1/2 - Jocz H. (8) |
informatyka 1 TR2-2/2 - Jamróz R. (211) |
religia/etyka 1 TR2-11/11 - Mizia Z. (6) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR2 - Przekota H. (16) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TR2 - Mandrak M. (221) |
10:35-11:20 | historia 1 TR2 - Różańska A. (109) |
matematyka 1 TR2 - Kaim-Gwinner B. (106) |
chemia 1 TR2 - Lasek M. (16a) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR2 - Przekota H. (16) |
język niemiecki 1 TR2-2/2 - Mamica B. (123) język niemiecki 1 TR2-1/2 - Kubiczek A. (227) |
11:35-12:20 | biologia 1 TR2 - Kujawska-Tomasik J. (17) |
matematyka 1 TR2 - Kaim-Gwinner B. (106) |
wychowanie fizyczne 1 TR2-2/2 - Mandrak M. (wf2) wychowanie fizyczne 1 TR2-1/2 - Królczyk R. (wf1) |
język polski 1 TR2 - Lekki M. (121) |
język polski 1 TR2 - Lekki M. (121) |
12:25-13:10 | wiedza o kulturze 1 TR2 - Różańska A. (109) |
wychowanie fizyczne 1 TR2-2/2 - Mandrak M. (wf1) wychowanie fizyczne 1 TR2-1/2 - Królczyk R. (wf7) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 1 TR2 - Gryga W. (23) |
wiedza o społeczeństwie 1 TR2 - Różańska A. (109) |
język polski 1 TR2 - Lekki M. (121) |
13:15-14:00 | pracownia rysunku technicznego 1 TR2-2/2 - Telok G. (114) pracownia rysunku technicznego 1 TR2-1/2 - Myśliński M. (205) |
wychowanie fizyczne 1 TR2-2/2 - Mandrak M. (wf1) wychowanie fizyczne 1 TR2-1/2 - Królczyk R. (wf7) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 1 TR2 - Gryga W. (23) |
historia 1 TR2 - Różańska A. (109) |
fizyka 1 TR2 - Myśliński M. (205) |
14:05-14:50 | pracownia rysunku technicznego 1 TR2-2/2 - Telok G. (114) pracownia rysunku technicznego 1 TR2-1/2 - Myśliński M. (205) |
informatyka 1 TR2-1/2 - Boczkowski Z. (212) |
język angielski 1 TR2-2/2 - Sadowska M. (222) język niemiecki 1 TR2-1/2 - Kubiczek A. (227) |
zajęcia z wychowawcą 1 TR2 - Myśliński M. (205) |
|
14:55-15:40 | podstawy przedsiębiorczości 1 TR2 - Wróbel E. (105) |
język angielski 1 TR2-1/2 - Jocz H. (8) |
matematyka 1 TR2 - Kaim-Gwinner B. (106) |
||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | maszyny i urządzenia elektryczne 1 ZE - Kojder U. (5) |
geografia 1 ZE - Wątroba G. (4) |
|||
08:55-09:40 | historia 1 ZE - Gajewski T. (O6) |
maszyny i urządzenia elektryczne 1 ZE - Kojder U. (5) |
matematyka 1 ZE - Hojnacka Z. (122) |
podstawy elektroniki analogowo-cyfrowej 1 ZE - Kojder U. (109) |
|
09:45-10:30 | biologia 1 ZE - Skokan B. (17) |
chemia 1 ZE - Skokan B. (17) |
fizyka 1 ZE - Baron J. (223) |
podstawy elektroniki analogowo-cyfrowej 1 ZE - Kojder U. (109) |
|
10:35-11:20 | język angielski 1 ZE - Sadowska M. (110) |
podstawy elektrotechniki 1 ZE - Hałat E. (205) |
wychowanie fizyczne 1 ZE - Jamróz R. (wf5) |
podstawy elektrotechniki 1 ZE - Hałat E. (205) |
zajęcia z wychowawcą 1 ZE - Jamróz R. (211) |
11:35-12:20 | religia/etyka 1 ZE-11/11 - Kramarz P. (124) |
podstawy elektrotechniki 1 ZE - Hałat E. (205) |
wychowanie fizyczne 1 ZE - Jamróz R. (wf5) |
podstawy elektrotechniki 1 ZE - Hałat E. (205) |
język polski 1 ZE - Kasztalska M. (123) |
12:25-13:10 | religia/etyka 1 ZE-11/11 - Kramarz P. (124) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE - Trombik A. (209) |
podstawy przedsiębiorczości 1 ZE - Sporek P. (24) |
wychowanie fizyczne 1 ZE - Jamróz R. (wf1) |
|
13:15-14:00 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE - Trombik A. (209) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 ZE - Królczyk A. (221) |
|||
14:05-14:50 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE - Trombik A. (209) |
||||
14:55-15:40 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE - Trombik A. (209) |
||||
15:45-16:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE - Trombik A. (209) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 - Ludwig B. (209) |
język niemiecki 2 TE1-2/2,2TH1-2/2 - Leśniewski K. (8) język niemiecki 2 TE1-4/4 - Leśniewska J. (201) |
zajęcia praktyczne 2 TE1 - 1 c. (pr1) |
wychowanie do życia w rodzinie 2 TE1 - Benasiewicz K. (124) |
język niemiecki 2 TE1-2/2,2TH1-2/2 - Leśniewski K. (201) język niemiecki 2 TE1-4/4 - Leśniewska J. (124) |
08:55-09:40 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 - Ludwig B. (209) |
wychowanie fizyczne 2 TE1 - Pawłowski W. (wf6) |
zajęcia praktyczne 2 TE1 - 1 c. (pr1) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TE1 - Sporek P. (16) |
język angielski 2 TE1 - Michna K. (108) |
09:45-10:30 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 - Ludwig B. (209) |
wychowanie fizyczne 2 TE1 - Pawłowski W. (wf6) |
zajęcia praktyczne 2 TE1 - 1 c. (pr1) |
matematyka 2 TE1 - Hromińska K. (117) |
matematyka 2 TE1 - Hromińska K. (117) |
10:35-11:20 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 - Ludwig B. (209) |
język angielski 2 TE1 - Michna K. (108) |
zajęcia praktyczne 2 TE1 - 1 c. (pr1) |
język angielski 2 TE1 - Michna K. (108) |
matematyka 2 TE1 - Hromińska K. (117) |
11:35-12:20 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 - Ludwig B. (209) |
matematyka 2 TE1 - Hromińska K. (117) |
zajęcia praktyczne 2 TE1 - 1 c. (pr1) |
instalacje elektryczne 2 TE1 - Przekota H. (16) |
język polski 2 TE1 - Kowalska M. (118) |
12:25-13:10 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 - Ludwig B. (209) |
język polski 2 TE1 - Kowalska M. (118) |
instalacje elektryczne 2 TE1 - Przekota H. (16) |
język polski 2 TE1 - Kowalska M. (118) |
|
13:15-14:00 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 - Danielewicz M. (219) |
maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 - Danielewicz M. (109) |
wychowanie fizyczne 2 TE1 - Pawłowski W. (wf1) |
religia/etyka 2 TE1-11/11 - Pal G. (16) |
|
14:05-14:50 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 - Danielewicz M. (219) |
maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 - Danielewicz M. (109) |
religia/etyka 2 TE1-11/11 - Pal G. (5) |
||
14:55-15:40 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 - Danielewicz M. (219) |
zajęcia z wychowawcą 2 TE1 - Kowalska M. (118) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 - Gandor J. (209) |
matematyka 2 TE2 - Wizner A. (110) |
zajęcia praktyczne 2 TE2 - 2 c. (pr1) |
||
08:55-09:40 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 - Gandor J. (209) |
matematyka 2 TE2 - Wizner A. (110) |
zajęcia praktyczne 2 TE2 - 2 c. (pr1) |
||
09:45-10:30 | język angielski 2 TE2 - Sadowska M. (110) |
język niemiecki 2 TE2 - Leśniewski K. (8) |
pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 - Gandor J. (209) |
język niemiecki 2 TE2 - Leśniewski K. (123) |
zajęcia praktyczne 2 TE2 - 2 c. (pr1) |
10:35-11:20 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 - Danielewicz M. (219) |
fizyka 2 TE2 - Baron J. (223) |
pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 - Gandor J. (209) |
zajęcia z wychowawcą 2 TE2 - Leśniewski K. (8) |
zajęcia praktyczne 2 TE2 - 2 c. (pr1) |
11:35-12:20 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 - Danielewicz M. (219) |
matematyka 2 TE2 - Wizner A. (121) |
pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 - Gandor J. (209) |
wychowanie fizyczne 2 TE2 - Byrdy Z. (wf7) |
zajęcia praktyczne 2 TE2 - 2 c. (pr1) |
12:25-13:10 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 - Danielewicz M. (219) |
religia/etyka 2 TE2-11/11 - Zych Ł. (24) zajęcia opiekuńcze 2 TE2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 - Gandor J. (209) |
wychowanie fizyczne 2 TE2 - Byrdy Z. (wf7) |
|
13:15-14:00 | język polski 2 TE2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
wychowanie fizyczne 2 TE2 - Byrdy Z. (wf3) |
fizyka 2 TE2 - Baron J. (223) |
instalacje elektryczne 2 TE2 - Przekota H. (16) |
|
14:05-14:50 | język polski 2 TE2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
język angielski 2 TE2 - Sadowska M. (222) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TE2 - Wróbel E. (105) |
instalacje elektryczne 2 TE2 - Przekota H. (16) |
|
14:55-15:40 | religia/etyka 2 TE2-11/11 - Zych Ł. (4) |
maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 - Danielewicz M. (109) |
język polski 2 TE2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
etyka 2 Etyka - Drabek M. (123) |
|
15:45-16:30 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 - Danielewicz M. (109) |
etyka 2 Etyka - Drabek M. (123) |
|||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | fizyka 2 TF - Baron J. (223) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 2 TF - Telok G. (114) |
matematyka 2 TF - Żyrek G. (107) |
techniki wytwarzania 2 TF-2/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-1/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, techniki wytwarzania 2 TF-1tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-2tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
|
08:55-09:40 | język angielski 2 TF - Prus I. (124) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 2 TF - Telok G. (114) |
matematyka 2 TF - Żyrek G. (107) |
techniki wytwarzania 2 TF-2/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-1/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, techniki wytwarzania 2 TF-1tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-2tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
|
09:45-10:30 | podstawy sterowania i regulacji maszyn 2 TF - Gryga W. (23) |
język niemiecki 2 TF - Mamica B. (123) |
język polski 2 TF - Kowalska M. (118) |
podstawy technik wytwarzania 2 TF - Gryga W. (23) |
techniki wytwarzania 2 TF-2/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-1/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, techniki wytwarzania 2 TF-1tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-2tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
10:35-11:20 | podstawy sterowania i regulacji maszyn 2 TF - Gryga W. (23) |
język polski 2 TF - Kowalska M. (118) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TF - Sporek P. (16) |
podstawy technik wytwarzania 2 TF - Gryga W. (23) |
techniki wytwarzania 2 TF-2/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-1/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, techniki wytwarzania 2 TF-1tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-2tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
11:35-12:20 | język niemiecki 2 TF - Mamica B. (123) |
język polski 2 TF - Kowalska M. (118) |
fizyka 2 TF - Baron J. (223) |
technologia mechaniczna 2 TF-2/2 - Puczka T. (18) technologia mechaniczna 2 TF-1/2 - Gryga W. (O18) |
techniki wytwarzania 2 TF-2/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-1/2 - Gryga W. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, techniki wytwarzania 2 TF-1tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-11, 2016-03-25, 2016-04-08, 2016-04-22, 2016-05-06, 2016-05-20, 2016-06-03, 2016-06-17, techniki wytwarzania 2 TF-2tw - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
12:25-13:10 | podstawy konstrukcji maszyn 2 TF - Konior J. (216) |
wychowanie fizyczne 2 TF - Byrdy Z. (wf4) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 2 TF - Telok G. (114) |
technologia mechaniczna 2 TF-2/2 - Puczka T. (18) technologia mechaniczna 2 TF-1/2 - Gryga W. (O18) |
religia/etyka 2 TF-11/11 - Pal G. (107) |
13:15-14:00 | podstawy konstrukcji maszyn 2 TF - Konior J. (216) |
matematyka 2 TF - Żyrek G. (107) |
wychowanie fizyczne 2 TF - Byrdy Z. (wf1) |
technologia mechaniczna 2 TF-2/2 - Puczka T. (18) technologia mechaniczna 2 TF-1/2 - Gryga W. (O18) |
|
14:05-14:50 | religia/etyka 2 TF-11/11 - Pal G. (16) |
język angielski 2 TF - Prus I. (123) |
wychowanie fizyczne 2 TF - Byrdy Z. (wf1) |
technologia mechaniczna 2 TF-2/2 - Puczka T. (18) technologia mechaniczna 2 TF-1/2 - Gryga W. (O18) |
|
14:55-15:40 | zajęcia z wychowawcą 2 TF - Baron J. (223) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | obróbka ręczna 2 TH1 - 3 c. (pr1) |
język niemiecki 2 TE1-2/2,2TH1-2/2 - Leśniewski K. (8) język niemiecki 2 TH1-4/4 - Kubiczek A. (227) |
układy cyfrowe 2 TH1 - Wala A. (16) |
wychowanie fizyczne 2 TH1-2/2 - Jamróz R. (wf5) wychowanie fizyczne 2 TH1-1/2 - Szary T. (wf6) |
język niemiecki 2 TE1-2/2,2TH1-2/2 - Leśniewski K. (201) język niemiecki 2 TH1-4/4 - Kubiczek A. (227) |
08:55-09:40 | obróbka ręczna 2 TH1 - 3 c. (pr1) |
działalność gospodarcza w branży elektronicznej 2 TH1 - Sporek P. (16a) |
układy cyfrowe 2 TH1 - Wala A. (16) |
wychowanie fizyczne 2 TH1-2/2 - Jamróz R. (wf5) wychowanie fizyczne 2 TH1-1/2 - Szary T. (wf6) |
urządzenia elektroniczne 2 TH1 - Stachura W. (16a) |
09:45-10:30 | obróbka ręczna 2 TH1 - 3 c. (pr1) |
matematyka 2 TH1 - Ponc D. (104) |
podstawy elektrotechniki 2 TH1 - Kojder U. (4) |
podstawy elektroniki 2 TH1 - Kojder U. (121) |
urządzenia elektroniczne 2 TH1 - Stachura W. (16a) |
10:35-11:20 | obróbka ręczna 2 TH1 - 3 c. (pr1) |
język polski 2 TH1 - Matys I. (115) |
język angielski 2 TH1-2/2 - Sadowska M. (222) język angielski 2 TH1-1/2 - Olearczyk A. (6) |
podstawy elektroniki 2 TH1 - Kojder U. (121) |
matematyka 2 TH1 - Ponc D. (104) |
11:35-12:20 | obróbka ręczna 2 TH1 - 3 c. (pr1) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 - Wala A. (218) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
język polski 2 TH1 - Matys I. (115) |
działalność gospodarcza w branży elektronicznej 2 TH1 - Sporek P. (24) |
zajęcia z wychowawcą 2 TH1 - Ponc D. (104) |
12:25-13:10 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 - Wala A. (218) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
język polski 2 TH1 - Matys I. (115) |
religia/etyka 2 TH1-11/11 - Pal G. (6) zajęcia opiekuńcze 2 TH1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język angielski 2 TH1-2/2 - Sadowska M. (221) język angielski 2 TH1-1/2 - Olearczyk A. (222) |
|
13:15-14:00 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 - Wala A. (218) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
matematyka 2 TH1 - Ponc D. (104) |
matematyka 2 TH1 - Ponc D. (104) |
język angielski 2 TH1-2/2 - Sadowska M. (221) język angielski 2 TH1-1/2 - Olearczyk A. (222) |
|
14:05-14:50 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 - Wala A. (218) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
religia/etyka 2 TH1-11/11 - Pal G. (110) |
wychowanie do życia w rodzinie 2 TH1 - Kujawska-Tomasik J. (17) |
wychowanie fizyczne 2 TH1-2/2 - Jamróz R. (wf3) wychowanie fizyczne 2 TH1-1/2 - Szary T. (wf1) |
|
14:55-15:40 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 - Wala A. (218) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 2 TH2 - Jagiełło H. (16) |
obróbka ręczna 2 TH2 - 4 c. (pr1) |
podstawy elektroniki 2 TH2 - Kojder U. (121) |
||
08:55-09:40 | język angielski 2 TH2 - Jagiełło H. (16) |
obróbka ręczna 2 TH2 - 4 c. (pr1) |
fizyka 2 TH2 - Lasek M. (16a) |
podstawy elektroniki 2 TH2 - Kojder U. (121) |
matematyka 2 TH2 - Kaim-Gwinner B. (106) |
09:45-10:30 | język niemiecki 2 TH2 - Kalita E. (224) |
obróbka ręczna 2 TH2 - 4 c. (pr1) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 - Skokan T. (206) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 - Stachura W. (22) |
urządzenia elektroniczne 2 TH2 - Stachura W. (4) |
układy cyfrowe 2 TH2 - Wala A. (219) |
10:35-11:20 | matematyka 2 TH2 - Kaim-Gwinner B. (106) |
obróbka ręczna 2 TH2 - 4 c. (pr1) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 - Skokan T. (206) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 - Stachura W. (22) |
urządzenia elektroniczne 2 TH2 - Stachura W. (4) |
układy cyfrowe 2 TH2 - Wala A. (219) |
11:35-12:20 | fizyka 2 TH2 - Lasek M. (16a) |
obróbka ręczna 2 TH2 - 4 c. (pr1) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 - Skokan T. (206) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 - Stachura W. (22) |
zajęcia opiekuńcze 2 TH2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 2 TH2-11/11 - Kramarz P. (214) |
język polski 2 TH2 - Matys I. (115) |
12:25-13:10 | język polski 2 TH2 - Matys I. (115) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 - Skokan T. (206) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 - Stachura W. (22) |
podstawy elektrotechniki 2 TH2 - Hałat E. (205) |
działalność gospodarcza w branży elektronicznej 2 TH2 - Sporek P. (17) |
|
13:15-14:00 | język polski 2 TH2 - Matys I. (115) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 - Skokan T. (206) pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 - Stachura W. (22) |
działalność gospodarcza w branży elektronicznej 2 TH2 - Sporek P. (118) |
wychowanie fizyczne 2 TH2 - Szary T. (wf1) |
|
14:05-14:50 | zajęcia opiekuńcze 2 TH2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 2 TH2-11/11 - Kramarz P. (124) |
zajęcia z wychowawcą 2 TH2 - Jagiełło H. (108) |
język niemiecki 2 TH2 - Kalita E. (8) |
matematyka 2 TH2 - Kaim-Gwinner B. (106) |
|
14:55-15:40 | wychowanie do życia w rodzinie 2 TH2 - Benasiewicz K. (123) |
wychowanie fizyczne 2 TH2 - Szary T. (wf1) |
|||
15:45-16:30 | wychowanie fizyczne 2 TH2 - Szary T. (wf1) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | systemy operacyjne 2 TI1-1/2 - Śmigielska A. (213) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TI1-1/2 - Rudolf J. (204) systemy operacyjne 2 TI1-2/2 - Rogowski W. (212) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI1-1/2 - Stefko P. (21) |
||
08:55-09:40 | matematyka 2 TI1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TI1-1/2 - Rudolf J. (204) systemy operacyjne 2 TI1-2/2 - Rogowski W. (212) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI1-1/2 - Stefko P. (21) |
||
09:45-10:30 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-1/2 - Lisiecka Z. (210) programowanie aplikacji internetowych 2 TI1-2/2 - Śmigielska A. (213) |
matematyka 2 TI1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI1 - Boczkowski K. (216) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-1/2 - Lisiecka Z. (210) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI1-2/2 - Stefko P. (21) |
matematyka 2 TI1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
10:35-11:20 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-1/2 - Lisiecka Z. (210) programowanie aplikacji internetowych 2 TI1-2/2 - Śmigielska A. (213) |
zajęcia z wychowawcą 2 TI1 - Stefko P. (107) |
język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TI1 - Fibinger E. (224) |
język niemiecki 2 TI1 - Kubiczek A. (227) |
zajęcia opiekuńcze 2 TI1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 2 TI1-11/11 - Kramarz P. (214) |
11:35-12:20 | matematyka 2 TI1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
język angielski 2 TI1 - Fibinger E. (224) |
wychowanie fizyczne 2 TI1 - Bury T. (wf3) |
język angielski 2 TI1 - Fibinger E. (224) |
wychowanie fizyczne 2 TI1 - Bury T. (wf5) |
12:25-13:10 | język angielski 2 TI1 - Fibinger E. (224) |
język niemiecki 2 TI1 - Kubiczek A. (227) |
wychowanie fizyczne 2 TI1 - Bury T. (wf3) |
język polski 2 TI1 - Kasztalska M. (4) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI1 - Boczkowski K. (104) |
13:15-14:00 | zajęcia opiekuńcze 2 TI1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 2 TI1-11/11 - Kramarz P. (124) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TI1-1/2 - Rogowski W. (213) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-2/2 - Binek J. (210) |
język polski 2 TI1 - Kasztalska M. (16) |
język polski 2 TI1 - Kasztalska M. (4) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI1-2/2 - Jaźwiński A. (204) |
14:05-14:50 | podstawy przedsiębiorczości 2 TI1 - Wróbel E. (105) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TI1-1/2 - Rogowski W. (213) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI1-1/2 - Stefko P. (21) systemy operacyjne 2 TI1-2/2 - Rogowski W. (213) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI1-2/2 - Stefko P. (21) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI1-2/2 - Jaźwiński A. (204) |
14:55-15:40 | systemy operacyjne 2 TI1-1/2 - Śmigielska A. (213) urządzenia techniki komputerowej 2 TI1-2/2 - Jaźwiński A. (210) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI1-1/2 - Rudolf K. (O5) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-2/2 - Binek J. (210) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI1-2/2 - Stefko P. (21) |
||
15:45-16:30 | systemy operacyjne 2 TI1-1/2 - Śmigielska A. (213) urządzenia techniki komputerowej 2 TI1-2/2 - Jaźwiński A. (210) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI1-1/2 - Rudolf K. (O5) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-2/2 - Binek J. (210) |
|||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 2 TI2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TI2-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) systemy operacyjne 2 TI2-1/2 - Śmigielska A. (213) |
matematyka 2 TI2 - Ponc D. (104) |
||
08:55-09:40 | język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TI2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
język angielski 2 TI2-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) systemy operacyjne 2 TI2-1/2 - Śmigielska A. (213) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI2 - Boczkowski K. (105) |
||
09:45-10:30 | systemy operacyjne 2 TI2-2/2 - Rudolf K. (O5) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI2-1/2 - Binek J. (212) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TI2-2/2 - Śmigielska A. (213) |
język polski 2 TI2 - Bylica K. (7) |
religia/etyka 2 TI2-11/11 - Kramarz P. (214) zajęcia opiekuńcze 2 TI2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
|
10:35-11:20 | język niemiecki 2 TI2-5/5 - Michna K. (227) język niemiecki 2 TI2-4/5 - Mamica B. (123) |
wychowanie fizyczne 2 TI2-2/2 - Mandrak M. (wf1) wychowanie fizyczne 2 TI2-1/2 - Bury T. (wf7) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TI2-2/2 - Śmigielska A. (213) język angielski 2 TI2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
język polski 2 TI2 - Bylica K. (7) |
wychowanie fizyczne 2 TI2-2/2 - Mandrak M. (wf1) wychowanie fizyczne 2 TI2-1/2 - Bury T. (wf6) |
11:35-12:20 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI2-2/2 - Rogowski W. (204) witryny i aplikacje internetowe 2 TI2-1/2 - Rudolf K. (O5) |
wychowanie fizyczne 2 TI2-2/2 - Mandrak M. (wf1) wychowanie fizyczne 2 TI2-1/2 - Bury T. (wf7) |
zajęcia z wychowawcą 2 TI2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
język niemiecki 2 TI2-5/5 - Michna K. (108) język niemiecki 2 TI2-4/5 - Mamica B. (123) |
informatyka 2 TI2-2/2 - Walaszek D. (215) urządzenia techniki komputerowej 2 TI2-1/2 - Rudolf J. (211) |
12:25-13:10 | język angielski 2 TI2-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) witryny i aplikacje internetowe 2 TI2-1/2 - Rudolf K. (O5) |
matematyka 2 TI2 - Ponc D. (104) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TI2 - Wróbel E. (105) |
religia/etyka 2 TI2-11/11 - Kramarz P. (214) zajęcia opiekuńcze 2 TI2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
informatyka 2 TI2-2/2 - Walaszek D. (215) urządzenia techniki komputerowej 2 TI2-1/2 - Rudolf J. (211) |
13:15-14:00 | urządzenia techniki komputerowej 2 TI2-2/2 - Jaźwiński A. (210) |
matematyka 2 TI2 - Ponc D. (104) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI2 - Boczkowski K. (114) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI2-2/2 - Filipiak B. (215) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI2-1/2 - Lisiecka Z. (210) |
język polski 2 TI2 - Bylica K. (7) |
14:05-14:50 | urządzenia techniki komputerowej 2 TI2-2/2 - Jaźwiński A. (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI2-2/2 - Binek J. (210) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI2-1/2 - Lisiecki S. (211) |
matematyka 2 TI2 - Ponc D. (104) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI2-2/2 - Filipiak B. (215) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI2-1/2 - Lisiecka Z. (210) |
systemy operacyjne 2 TI2-1/2 - Śmigielska A. (213) |
14:55-15:40 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI2-2/2 - Binek J. (210) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI2-1/2 - Lisiecki S. (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI2-2/2 - Stefko P. (21) programowanie aplikacji internetowych 2 TI2-1/2 - Rogowski W. (213) |
|||
15:45-16:30 | systemy operacyjne 2 TI2-2/2 - Rudolf K. (O5) informatyka 2 TI2-1/2 - Boczkowski Z. (212) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI2-2/2 - Stefko P. (21) programowanie aplikacji internetowych 2 TI2-1/2 - Rogowski W. (213) |
|||
16:45-17:30 | systemy operacyjne 2 TI2-2/2 - Rudolf K. (O5) informatyka 2 TI2-1/2 - Boczkowski Z. (212) |
||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI3-2/2 - Stefko P. (21) urządzenia techniki komputerowej 2 TI3-1/2 - Rudolf J. (210) |
zajęcia z wychowawcą 2 TI3 - Łukasiak-Turska B. (6) |
język polski 2 TI3 - Matys I. (115) |
||
08:55-09:40 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI3-2/2 - Stefko P. (21) urządzenia techniki komputerowej 2 TI3-1/2 - Rudolf J. (210) |
język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TI3 - Łukasiak-Turska B. (213) |
język polski 2 TI3 - Matys I. (115) |
||
09:45-10:30 | matematyka 2 TI3 - Hromińska K. (117) |
matematyka 2 TI3 - Hromińska K. (117) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI3-2/2 - Jaźwiński A. (211) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI3-1/2 - Rudolf K. (O5) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TI3 - Wróbel E. (105) |
10:35-11:20 | język angielski 2 TI3 - Łukasiak-Turska B. (6) |
matematyka 2 TI3 - Hromińska K. (117) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI3-2/2 - Jaźwiński A. (211) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI3-1/2 - Binek J. (210) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI3-2/2 - Rogowski W. (212) witryny i aplikacje internetowe 2 TI3-1/2 - Rudolf K. (O5) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI3 - Boczkowski K. (114) |
11:35-12:20 | programowanie aplikacji internetowych 2 TI3-2/2 - Śmigielska A. (213) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI3-1/2 - Lisiecka Z. (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI3-2/2 - Binek J. (210) programowanie aplikacji internetowych 2 TI3-1/2 - Rogowski W. (213) |
język niemiecki 2 TI3 - Kalita E. (201) |
religia/etyka 2 TI3-11/11 - Mizia Z. (17) zajęcia opiekuńcze 2 TI3-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język niemiecki 2 TI3 - Kalita E. (23) |
12:25-13:10 | programowanie aplikacji internetowych 2 TI3-2/2 - Śmigielska A. (213) diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI3-1/2 - Lisiecka Z. (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI3-2/2 - Binek J. (210) programowanie aplikacji internetowych 2 TI3-1/2 - Rogowski W. (213) |
język angielski 2 TI3 - Łukasiak-Turska B. (121) |
matematyka 2 TI3 - Hromińska K. (117) |
wychowanie fizyczne 2 TI3 - Szary T. (wf3) |
13:15-14:00 | systemy operacyjne 2 TI3-2/2 - Rudolf K. (O5) systemy operacyjne 2 TI3-1/2 - Śmigielska A. (213) |
religia/etyka 2 TI3-11/11 - Mizia Z. (105) zajęcia opiekuńcze 2 TI3-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język polski 2 TI3 - Matys I. (115) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TI3-2/2 - Jaźwiński A. (204) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI3-1/2 - Lisiecki S. (211) |
systemy operacyjne 2 TI3-1/2 - Śmigielska A. (213) |
14:05-14:50 | systemy operacyjne 2 TI3-2/2 - Rudolf K. (O5) systemy operacyjne 2 TI3-1/2 - Śmigielska A. (213) |
wychowanie fizyczne 2 TI3 - Szary T. (wf4) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI3 - Boczkowski K. (114) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TI3-2/2 - Jaźwiński A. (204) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI3-1/2 - Lisiecki S. (211) |
|
14:55-15:40 | systemy operacyjne 2 TI3-2/2 - Rudolf K. (O5) |
wychowanie fizyczne 2 TI3 - Szary T. (wf4) |
informatyka 2 TI3-2/2 - Walaszek D. (215) |
informatyka 2 TI3-1/2 - Boczkowski Z. (213) |
|
15:45-16:30 | informatyka 2 TI3-2/2 - Walaszek D. (215) |
informatyka 2 TI3-1/2 - Boczkowski Z. (213) |
|||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | elektrotechnika i elektronika 2 TIR-2/2 - Wala A. (219) |
matematyka 2 TIR - Żyrek G. (107) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TIR-1/2 - Jaźwiński A. (21) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TIR-2/2 - Sikora R. (218) |
pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TIR-2/2 - 5 c. (pr2) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TIR-1/2 - Binek J. (210) elektrotechnika i elektronika 2 TIR-2/2 - Wala A. (219) |
08:55-09:40 | systemy operacyjne 2 TIR-1/2 - Śmigielska A. (213) elektrotechnika i elektronika 2 TIR-2/2 - Wala A. (219) |
język niemiecki 2 TIR - Mamica B. (123) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TIR-1/2 - Jaźwiński A. (21) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TIR-2/2 - Sikora R. (218) |
język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TIR-1/2 - Jocz H. (8) pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TIR-2/2 - 5 c. (pr2) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TIR-1/2 - Binek J. (210) język angielski w branży mechatronicznej 2 TIR-2/2 - Jocz H. (8) |
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 2 TIR - Bury T. (wf5) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TIR-1/2 - Śmigielska A. (213) pneumatyka i hydraulika 2 TIR-2/2 - Krzempek A. (219) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TIR-1/2 - Stefko P. (21) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TIR-2/2 - Sikora R. (218) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TIR-1/2 - Rogowski W. (212) pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TIR-2/2 - 5 c. (pr2) |
język angielski 2 TIR - Olearczyk A. (222) |
10:35-11:20 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TIR-1/2 - Binek J. (204) pracownia pomiarów mechanicznych 2 TIR-2/2 - Kamiński P. (18) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TIR-1/2 - Śmigielska A. (213) pneumatyka i hydraulika 2 TIR-2/2 - Krzempek A. (219) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TIR-1/2 - Stefko P. (21) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TIR-2/2 - Sikora R. (218) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TIR-1/2 - Boczkowski K. (123) pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TIR-2/2 - 5 c. (pr2) |
religia/etyka 2 TIR-11/11 - Pal G. (16) zajęcia opiekuńcze 2 TIR-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
11:35-12:20 | religia/etyka 2 TIR-11/11 - Pal G. (16) zajęcia opiekuńcze 2 TIR-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język angielski 2 TIR - Olearczyk A. (221) |
systemy operacyjne 2 TIR-1/2 - Śmigielska A. (215) pneumatyka i hydraulika 2 TIR-2/2 - Krzempek A. (18) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TIR-1/2 - Jaźwiński A. (213) |
język polski 2 TIR - Bylica K. (7) |
12:25-13:10 | język niemiecki 2 TIR - Mamica B. (123) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TIR - Wróbel E. (105) |
systemy operacyjne 2 TIR-1/2 - Śmigielska A. (215) pneumatyka i hydraulika 2 TIR-2/2 - Krzempek A. (18) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TIR-1/2 - Jaźwiński A. (213) |
język polski 2 TIR - Bylica K. (7) |
13:15-14:00 | matematyka 2 TIR - Żyrek G. (107) |
zajęcia z wychowawcą 2 TIR - Bylica K. (7) |
język polski 2 TIR - Bylica K. (7) |
matematyka 2 TIR - Żyrek G. (107) |
|
14:05-14:50 | matematyka 2 TIR - Żyrek G. (107) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TIR-1/2 - Boczkowski K. (117) język angielski w branży mechatronicznej 2 TIR-2/2 - Jocz H. (8) |
wychowanie fizyczne 2 TIR - Bury T. (wf2) |
||
14:55-15:40 | język angielski 2 TIR - Olearczyk A. (222) |
wychowanie fizyczne 2 TIR - Bury T. (wf2) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-1/2 - Dykla J. (216) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-2/2 - Sikora R. (218) |
język angielski 2 TR1-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR1 - 6 c. (pr3) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR1-1/2 - Grzesiuk E. (122) |
elektrotechnika i elektronika 2 TR1 - Bigaj J. (218) |
08:55-09:40 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-1/2 - Dykla J. (216) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-2/2 - Sikora R. (218) |
język polski 2 TR1 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR1 - 6 c. (pr3) |
religia/etyka 2 TR1-11/11 - Zych Ł. (222) |
elektrotechnika i elektronika 2 TR1 - Bigaj J. (218) |
09:45-10:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-1/2 - Dykla J. (216) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-2/2 - Sikora R. (218) |
działalność gospodarcza w branży mechatronicznej 2 TR1 - Pasierbek E. (105) |
pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR1 - 6 c. (pr3) |
język niemiecki 2 TR1-1/2 - Leśniewska J. (201) język angielski w branży mechatronicznej 2 TR1-2/2 - Fibinger E. (224) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR1-1/2 - Grzesiuk E. (124) język angielski w branży mechatronicznej 2 TR1-2/2 - Fibinger E. (224) |
10:35-11:20 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-1/2 - Dykla J. (216) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-2/2 - Sikora R. (218) |
pracownia pomiarów mechanicznych 2 TR1-1/2 - Dymek W. (18) pracownia pomiarów mechanicznych 2 TR1-2/2 - Kamiński P. (O18) |
pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR1 - 6 c. (pr3) |
język niemiecki 2 TR1-1/2 - Leśniewska J. (201) język angielski 2 TR1-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
zajęcia z wychowawcą 2 TR1 - Leśniewska J. (223) |
11:35-12:20 | pneumatyka i hydraulika 2 TR1 - Gryga W. (23) |
wychowanie fizyczne 2 TR1-1/2 - Wichrzycka B. (wf3) wychowanie fizyczne 2 TR1-2/2 - Ludwig T. (wf2) |
elektrotechnika i elektronika 2 TR1 - Bigaj J. (218) |
matematyka 2 TR1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
|
12:25-13:10 | pneumatyka i hydraulika 2 TR1 - Gryga W. (23) |
wychowanie fizyczne 2 TR1-1/2 - Wichrzycka B. (wf3) wychowanie fizyczne 2 TR1-2/2 - Ludwig T. (wf2) |
język angielski 2 TR1-1/2 - Grzesiuk E. (124) język niemiecki 2 TR1-2/2 - Leśniewska J. (201) |
język angielski 2 TR1-1/2 - Grzesiuk E. (124) język angielski 2 TR1-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
|
13:15-14:00 | religia/etyka 2 TR1-11/11 - Zych Ł. (4) zajęcia opiekuńcze 2 TR1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
pneumatyka i hydraulika 2 TR1 - Gryga W. (23) |
matematyka 2 TR1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
język polski 2 TR1 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
|
14:05-14:50 | matematyka 2 TR1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
pneumatyka i hydraulika 2 TR1 - Gryga W. (23) |
matematyka 2 TR1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
język polski 2 TR1 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
|
14:55-15:40 | język niemiecki 2 TR1-2/2 - Leśniewska J. (227) |
język angielski 2 TR1-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
wychowanie fizyczne 2 TR1-1/2 - Wichrzycka B. (wf1) wychowanie fizyczne 2 TR1-2/2 - Ludwig T. (wf2) |
||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR2 - 7 c. (pr2) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-2/2 - Sikora R. (218) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-1/2 - Dykla J. (216) |
matematyka 2 TR2 - Wizner A. (106) |
pneumatyka i hydraulika 2 TR2 - Kamiński P. (105) |
działalność gospodarcza w branży mechatronicznej 2 TR2 - Wróbel E. (105) |
08:55-09:40 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR2 - 7 c. (pr2) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-2/2 - Sikora R. (218) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-1/2 - Dykla J. (216) |
matematyka 2 TR2 - Wizner A. (106) |
pneumatyka i hydraulika 2 TR2 - Kamiński P. (105) |
język niemiecki 2 TR2-4/5 - Leśniewska J. (124) język niemiecki 2 TR2-5/5 - Kubiczek A. (227) |
09:45-10:30 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR2 - 7 c. (pr2) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-2/2 - Sikora R. (218) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-1/2 - Dykla J. (216) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR2-2/2 - Jocz H. (8) język angielski 2 TR2-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
pneumatyka i hydraulika 2 TR2 - Kamiński P. (105) |
elektrotechnika i elektronika 2 TR2 - Bigaj J. (218) |
10:35-11:20 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR2 - 7 c. (pr2) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-2/2 - Sikora R. (218) pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-1/2 - Dykla J. (216) |
język angielski 2 TR2-2/2 - Jocz H. (8) język angielski w branży mechatronicznej 2 TR2-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
elektrotechnika i elektronika 2 TR2 - Bigaj J. (218) |
elektrotechnika i elektronika 2 TR2 - Bigaj J. (218) |
11:35-12:20 | pracownia pomiarów mechanicznych 2 TR2-2/2 - Kamiński P. (O18) pracownia pomiarów mechanicznych 2 TR2-1/2 - Dymek W. (18) |
język angielski 2 TR2-2/2 - Jocz H. (8) fizyka 2 TR2-1/2 - Lasek M. (16a) |
język polski 2 TR2 - Bylica K. (7) |
religia/etyka 2 TR2-11/11 - Pal G. (24) zajęcia opiekuńcze 2 TR2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
|
12:25-13:10 | matematyka 2 TR2 - Wizner A. (121) |
religia/etyka 2 TR2-11/11 - Pal G. (110) zajęcia opiekuńcze 2 TR2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język polski 2 TR2 - Bylica K. (7) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR2-2/2 - Jocz H. (8) fizyka 2 TR2-1/2 - Lasek M. (16a) |
|
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 2 TR2-2/2 - Ludwig T. (wf2) wychowanie fizyczne 2 TR2-1/2 - Bury T. (wf6) |
język niemiecki 2 TR2-4/5 - Leśniewska J. (201) język niemiecki 2 TR2-5/5 - Kubiczek A. (227) |
wychowanie fizyczne 2 TR2-2/2 - Ludwig T. (wf6) wychowanie fizyczne 2 TR2-1/2 - Bury T. (wf2) |
fizyka 2 TR2-2/2 - Lasek M. (16a) język angielski w branży mechatronicznej 2 TR2-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
|
14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 2 TR2-2/2 - Ludwig T. (wf2) wychowanie fizyczne 2 TR2-1/2 - Bury T. (wf6) |
zajęcia z wychowawcą 2 TR2 - Lasek M. (16a) |
język polski 2 TR2 - Bylica K. (7) |
||
14:55-15:40 | pneumatyka i hydraulika 2 TR2 - Kamiński P. (23) |
fizyka 2 TR2-2/2 - Lasek M. (16a) |
język angielski 2 TR2-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 3 TE - Hojnacka Z. (122) |
język polski 3 TE - Kowalska M. (118) |
|||
08:55-09:40 | matematyka 3 TE - Hojnacka Z. (122) |
język polski 3 TE - Kowalska M. (118) |
religia/etyka 3 TE-11/11 - Mizia Z. (5) |
||
09:45-10:30 | matematyka 3 TE - Hojnacka Z. (122) |
język angielski zawodowy 3 TE - Michna K. (108) |
religia/etyka 3 TE-11/11 - Mizia Z. (O6) |
||
10:35-11:20 | działalność gospodarcza 3 TE - Wróbel E. (105) |
język angielski 3 TE - Jagiełło H. (122) |
wychowanie fizyczne 3 TE - Byrdy Z. (wf3) |
fizyka 3 TE - Baron J. (223) |
matematyka 3 TE - Hojnacka Z. (122) |
11:35-12:20 | język angielski zawodowy 3 TE - Michna K. (227) |
fizyka 3 TE - Baron J. (223) |
instalacje elektryczne 3 TE - Stawarski H. (216) |
historia i społeczeństwo 3 TE - Różańska A. (109) |
matematyka 3 TE - Hojnacka Z. (122) |
12:25-13:10 | język angielski 3 TE - Jagiełło H. (108) |
instalacje elektryczne 3 TE - Stawarski H. (216) |
matematyka 3 TE - Hojnacka Z. (122) |
język niemiecki 3 TE - Kalita E. (23) |
|
13:15-14:00 | instalacje elektryczne 3 TE - Stawarski H. (117) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 - Ludwig B. (209) |
wychowanie fizyczne 3 TE - Byrdy Z. (wf7) |
język polski 3 TE - Kowalska M. (118) |
|
14:05-14:50 | instalacje elektryczne 3 TE - Stawarski H. (117) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 - Ludwig B. (209) |
wychowanie fizyczne 3 TE - Byrdy Z. (wf7) |
maszyny i urządzenia elektryczne 3 TE - Trombik A. (219) |
|
14:55-15:40 | instalacje elektryczne 3 TE - Stawarski H. (117) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 - Ludwig B. (209) |
|||
15:45-16:30 | instalacje elektryczne 3 TE - Stawarski H. (117) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 - Ludwig B. (209) |
|||
16:45-17:30 | instalacje elektryczne 3 TE - Stawarski H. (117) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 - Ludwig B. (209) |
|||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 3 TF-2/2 - Sadowska M. (110) |
język niemiecki 3 TF-5/5 - Kalita E. (222) język niemiecki 3 TF-1/3 - Michna K. (108) język niemiecki 3 TF-3/3,3TH1-2/2,3TI2-3/3 - Mamica B. (123) |
praktyki zawodowe 3 TF - 8 c. (pr2) |
techniki wytwarzania 3 TF - 9 c. (pr1) |
zajęcia z wychowawcą 3 TF - Telok G. (114) |
08:55-09:40 | język polski 3 TF - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
matematyka 3 TF - Hromińska K. (117) |
praktyki zawodowe 3 TF - 8 c. (pr2) |
techniki wytwarzania 3 TF - 9 c. (pr1) |
organizacja procesów produkcji 3 TF - Telok G. (114) |
09:45-10:30 | język polski 3 TF - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 3 TF - Telok G. (114) |
praktyki zawodowe 3 TF - 8 c. (pr2) |
techniki wytwarzania 3 TF - 9 c. (pr1) |
wychowanie fizyczne 3 TF-2/2 - Zając K. (wf5) wychowanie fizyczne 3 TF-1/2 - Ludwig T. (wf2) |
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 3 TF-2/2 - Zając K. (wf5) wychowanie fizyczne 3 TF-1/2 - Ludwig T. (wf2) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 3 TF - Telok G. (114) |
praktyki zawodowe 3 TF - 8 c. (pr2) |
techniki wytwarzania 3 TF - 9 c. (pr1) |
fizyka 3 TF - Lasek M. (16a) |
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 3 TF-2/2 - Zając K. (wf5) wychowanie fizyczne 3 TF-1/2 - Ludwig T. (wf2) |
podstawy technik wytwarzania 3 TF - Gryga W. (23) |
technologia mechaniczna 3 TF - 10 c. (pr1) |
matematyka 3 TF - Hromińska K. (117) |
|
12:25-13:10 | matematyka 3 TF - Hromińska K. (117) |
podstawy technik wytwarzania 3 TF - Gryga W. (23) |
technologia mechaniczna 3 TF - 10 c. (pr1) |
matematyka 3 TF - Hromińska K. (117) |
|
13:15-14:00 | fizyka 3 TF - Lasek M. (16a) |
język polski 3 TF - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
procesy produkcji 3 TF-2/2 - Konior J. (212) język angielski 3 TF-1/2 - Prus I. (6) |
||
14:05-14:50 | historia i społeczeństwo 3 TF - Sporek P. (119) |
religia/etyka 3 TF-11/11 - Mizia Z. (105) |
procesy produkcji 3 TF-2/2 - Konior J. (212) język angielski 3 TF-1/2 - Prus I. (6) |
||
14:55-15:40 | procesy produkcji 3 TF-1/2 - Konior J. (212) |
religia/etyka 3 TF-11/11 - Mizia Z. (105) |
język angielski 3 TF-2/2 - Sadowska M. (221) |
||
15:45-16:30 | procesy produkcji 3 TF-1/2 - Konior J. (212) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Wciślak J. (206) pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Stachura W. (22) |
język niemiecki 3 TF-3/3,3TH1-2/2,3TI2-3/3 - Mamica B. (123) |
urządzenia elektroniczne 3 TH1 - Stachura W. (216) |
religia/etyka 3 TH1-11/11 - Pal G. (114) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
08:55-09:40 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Wciślak J. (206) pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Stachura W. (22) |
matematyka 3 TH1 - Wizner A. (110) |
urządzenia elektroniczne 3 TH1 - Stachura W. (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
09:45-10:30 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Wciślak J. (206) pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Stachura W. (22) |
matematyka 3 TH1 - Wizner A. (110) |
język angielski 3 TH1 - Łukasiak-Turska B. (121) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
10:35-11:20 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Wciślak J. (206) pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Stachura W. (22) |
język angielski 3 TH1 - Łukasiak-Turska B. (6) |
wychowanie fizyczne 3 TH1 - Zając K. (wf2) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
11:35-12:20 | język angielski 3 TH1 - Łukasiak-Turska B. (110) |
język angielski 3 TH1 - Łukasiak-Turska B. (6) |
układy analogowe 3 TH1 - Kojder U. (218) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 - Wciślak J. (216) |
wychowanie fizyczne 3 TH1 - Zając K. (wf4) |
12:25-13:10 | matematyka 3 TH1 - Wizner A. (223) |
zajęcia z wychowawcą 3 TH1 - Stachura W. (22) |
matematyka 3 TH1 - Wizner A. (106) |
historia i społeczeństwo 3 TH1 - Sporek P. (118) |
wychowanie fizyczne 3 TH1 - Zając K. (wf4) |
13:15-14:00 | religia/etyka 3 TH1-11/11 - Pal G. (16) |
język niemiecki 3 TH1-4/5 - Kalita E. (123) |
matematyka 3 TH1 - Wizner A. (110) |
język polski 3 TH1 - Lekki M. (121) |
|
14:05-14:50 | język polski 3 TH1 - Lekki M. (121) |
język polski 3 TH1 - Lekki M. (121) |
|||
14:55-15:40 | układy cyfrowe 3 TH1 - Wala A. (216) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 3 TH2 - Zając K. (wf5) |
matematyka 3 TH2 - Hromińska K. (117) |
|||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 3 TH2 - Zając K. (wf5) |
matematyka 3 TH2 - Hromińska K. (117) |
|||
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 3 TH2 - Zając K. (wf4) |
urządzenia elektroniczne 3 TH2 - Wciślak J. (221) |
język angielski 3 TH2 - Grzesiuk E. (124) |
||
10:35-11:20 | język angielski 3 TH2 - Grzesiuk E. (124) |
urządzenia elektroniczne 3 TH2 - Wciślak J. (221) |
historia i społeczeństwo 3 TH2 - Sporek P. (17) |
||
11:35-12:20 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Stachura W. (22) pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (206) |
język niemiecki 3 TH2 - Leśniewska J. (201) |
matematyka 3 TH2 - Hromińska K. (117) |
układy cyfrowe 3 TH2 - Wala A. (114) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (216) |
12:25-13:10 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Stachura W. (22) pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (206) |
matematyka 3 TH2 - Hromińska K. (117) |
matematyka 3 TH2 - Hromińska K. (117) |
język polski 3 TH2 - Lekki M. (121) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (216) |
13:15-14:00 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Stachura W. (22) pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (206) |
układy analogowe 3 TH2 - Kojder U. (16) |
fizyka 3 TH2 - Myśliński M. (205) |
język polski 3 TH2 - Lekki M. (121) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (216) |
14:05-14:50 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Stachura W. (22) pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (206) |
zajęcia z wychowawcą 3 TH2 - Grzesiuk E. (124) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (216) |
|
14:55-15:40 | fizyka 3 TH2 - Myśliński M. (205) |
religia/etyka 3 TH2-11/11 - Zych Ł. (24) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (216) |
etyka 2 Etyka - Drabek M. (123) |
język polski 3 TH2 - Lekki M. (121) |
15:45-16:30 | religia/etyka 3 TH2-11/11 - Zych Ł. (4) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (216) |
etyka 2 Etyka - Drabek M. (123) |
||
16:45-17:30 | pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 - Skokan T. (22) pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 - Wciślak J. (216) |
||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 3 TI1-2/2 - Gadzina D. (wf3) wychowanie fizyczne 3 TI1-1/2 - Zając K. (wf4) |
systemy baz danych 3 TI1-2/2 - Walaszek D. (215) sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-1/2 - Lisiecki S. (211) |
|||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 3 TI1-2/2 - Gadzina D. (wf3) wychowanie fizyczne 3 TI1-1/2 - Zając K. (wf4) |
język angielski 3 TI1-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-1/2 - Lisiecki S. (211) |
zajęcia z wychowawcą 3 TI1 - Michniowski K. (110) |
wychowanie do życia w rodzinie 3 TI1 - Benasiewicz K. (124) |
administracja bazami danych 3 TI1-1/2 - Rypień M. (204) |
09:45-10:30 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI1-2/2 - Stefko P. (21) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-1/2 - Lisiecki S. (211) |
zajęcia opiekuńcze 3 TI1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 3 TI1-11/11 - Kramarz P. (16) |
wychowanie fizyczne 3 TI1-2/2 - Gadzina D. (wf4) wychowanie fizyczne 3 TI1-1/2 - Zając K. (wf5) |
język angielski 3 TI1-2/2 - Kastelik-Ginda K. (24) informatyka 3 TI1-1/2 - Kopczyński T. (213) |
administracja bazami danych 3 TI1-1/2 - Rypień M. (204) |
10:35-11:20 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI1-2/2 - Stefko P. (21) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-1/2 - Lisiecki S. (211) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-2/2 - Huk R. (204) systemy baz danych 3 TI1-1/2 - Jaźwiński A. (O5) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-2/2 - Michniowski K. (204) język niemiecki 3 TI1-1/2 - Kubiczek A. (227) |
systemy baz danych 3 TI1-2/2 - Walaszek D. (215) informatyka 3 TI1-1/2 - Kopczyński T. (213) |
witryny i aplikacje internetowe 3 TI1-2/2 - Filipiak B. (O5) administracja bazami danych 3 TI1-1/2 - Rypień M. (204) |
11:35-12:20 | język polski 3 TI1 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-2/2 - Huk R. (204) systemy baz danych 3 TI1-1/2 - Jaźwiński A. (O5) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-2/2 - Michniowski K. (204) język angielski 3 TI1-1/2 - Sadowska M. (222) |
język niemiecki 3 TI1-2/2 - Kalita E. (8) język angielski 3 TI1-1/2 - Sadowska M. (222) |
matematyka 3 TI1 - Myśliński M. (205) |
12:25-13:10 | język polski 3 TI1 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
historia i społeczeństwo 3 TI1 - Różańska A. (109) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-2/2 - Michniowski K. (204) witryny i aplikacje internetowe 3 TI1-1/2 - Rudolf K. (O5) |
działalność gospodarcza w branży informatycznej 3 TI1 - Wróbel E. (105) |
zajęcia opiekuńcze 3 TI1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 3 TI1-11/11 - Kramarz P. (214) |
13:15-14:00 | informatyka 3 TI1-2/2 - Walaszek D. (215) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI1-1/2 - Kopczyński T. (212) |
matematyka 3 TI1 - Myśliński M. (205) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-2/2 - Huk R. (211) |
język polski 3 TI1 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
administracja bazami danych 3 TI1-2/2 - Kopczyński T. (215) programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-1/2 - Michniowski K. (211) |
14:05-14:50 | informatyka 3 TI1-2/2 - Walaszek D. (215) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI1-1/2 - Kopczyński T. (212) |
matematyka 3 TI1 - Myśliński M. (205) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-2/2 - Huk R. (211) |
matematyka 3 TI1 - Myśliński M. (205) |
administracja bazami danych 3 TI1-2/2 - Kopczyński T. (215) programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-1/2 - Michniowski K. (211) |
14:55-15:40 | matematyka 3 TI1 - Myśliński M. (205) |
administracja bazami danych 3 TI1-2/2 - Kopczyński T. (215) programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-1/2 - Michniowski K. (211) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 3 TF-3/3,3TH1-2/2,3TI2-3/3 - Mamica B. (123) |
wychowanie fizyczne 3 TI2-2/2 - Zając K. (wf5) wychowanie fizyczne 3 TI2-1/2 - Gadzina D. (wf4) |
język angielski 3 TI2-2/2 - Jocz H. (8) |
religia/etyka 3 TI2-11/11 - Kramarz P. (23) |
|
08:55-09:40 | matematyka 3 TI2 - Żyrek G. (107) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI2-2/2 - Stefko P. (21) systemy baz danych 3 TI2-1/2 - Walaszek D. (215) |
wychowanie fizyczne 3 TI2-2/2 - Zając K. (wf5) wychowanie fizyczne 3 TI2-1/2 - Gadzina D. (wf4) |
język niemiecki 3 TI2-5/5 - Leśniewski K. (123) język niemiecki 3 TI2-4/5 - Leśniewska J. (201) |
religia/etyka 3 TI2-11/11 - Kramarz P. (23) |
09:45-10:30 | matematyka 3 TI2 - Żyrek G. (107) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI2-2/2 - Stefko P. (21) systemy baz danych 3 TI2-1/2 - Walaszek D. (215) |
matematyka 3 TI2 - Żyrek G. (107) |
informatyka 3 TI2-2/2 - Walaszek D. (215) sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-1/2 - Lisiecki S. (211) |
matematyka 3 TI2 - Żyrek G. (107) |
10:35-11:20 | informatyka 3 TI2-2/2 - Walaszek D. (215) administracja bazami danych 3 TI2-1/2 - Kopczyński T. (212) |
język polski 3 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
matematyka 3 TI2 - Żyrek G. (107) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-2/2 - Stefko P. (21) sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-1/2 - Lisiecki S. (211) |
wychowanie fizyczne 3 TI2-2/2 - Zając K. (wf5) wychowanie fizyczne 3 TI2-1/2 - Gadzina D. (wf4) |
11:35-12:20 | język angielski 3 TI2-2/2 - Jocz H. (8) administracja bazami danych 3 TI2-1/2 - Kopczyński T. (212) |
działalność gospodarcza w branży informatycznej 3 TI2 - Wróbel E. (105) |
język polski 3 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-2/2 - Stefko P. (21) informatyka 3 TI2-1/2 - Kopczyński T. (O5) |
systemy baz danych 3 TI2-2/2 - Śmigielska A. (213) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI2-1/2 - Kopczyński T. (212) |
12:25-13:10 | administracja bazami danych 3 TI2-2/2 - Rypień M. (204) administracja bazami danych 3 TI2-1/2 - Kopczyński T. (212) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-2/2 - Huk R. (204) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-1/2 - Lisiecki S. (211) |
język polski 3 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
witryny i aplikacje internetowe 3 TI2-2/2 - Filipiak B. (212) informatyka 3 TI2-1/2 - Kopczyński T. (O5) |
systemy baz danych 3 TI2-2/2 - Śmigielska A. (213) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI2-1/2 - Kopczyński T. (212) |
13:15-14:00 | administracja bazami danych 3 TI2-2/2 - Rypień M. (204) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-2/2 - Huk R. (204) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-1/2 - Lisiecki S. (211) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-2/2 - Michniowski K. (204) język angielski 3 TI2-1/2 - Fibinger E. (224) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-1/2 - Michniowski K. (212) |
historia i społeczeństwo 3 TI2 - Trzeciak J. (119) |
14:05-14:50 | administracja bazami danych 3 TI2-2/2 - Rypień M. (204) |
język angielski 3 TI2-1/2 - Fibinger E. (224) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-2/2 - Michniowski K. (204) witryny i aplikacje internetowe 3 TI2-1/2 - Rudolf K. (O5) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-1/2 - Michniowski K. (212) |
zajęcia z wychowawcą 3 TI2 - Żyrek G. (107) |
14:55-15:40 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-2/2 - Michniowski K. (204) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-1/2 - Michniowski K. (212) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | witryny i aplikacje internetowe 3 TI3-1/2 - Rudolf K. (O5) |
administracja bazami danych 3 TI3-1/2 - Rypień M. (204) programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-2/2 - Michniowski K. (212) |
administracja bazami danych 3 TI3-2/2 - Kopczyński T. (O5) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-1/2 - Lisiecki S. (211) |
matematyka 3 TI3 - Hojnacka Z. (122) |
08:55-09:40 | zajęcia z wychowawcą 3 TI3 - Rudolf K. (109) |
administracja bazami danych 3 TI3-1/2 - Rypień M. (204) programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-2/2 - Michniowski K. (212) |
administracja bazami danych 3 TI3-2/2 - Kopczyński T. (O5) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-1/2 - Lisiecki S. (211) witryny i aplikacje internetowe 3 TI3-2/2 - Rudolf K. (O5) |
matematyka 3 TI3 - Hojnacka Z. (122) |
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 3 TI3 - Gadzina D. (wf3) |
administracja bazami danych 3 TI3-1/2 - Rypień M. (204) programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-2/2 - Michniowski K. (212) |
administracja bazami danych 3 TI3-2/2 - Kopczyński T. (O5) |
język angielski 3 TI3 - Jocz H. (8) |
wychowanie fizyczne 3 TI3 - Gadzina D. (wf1) |
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 3 TI3 - Gadzina D. (wf3) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-1/2 - Michniowski K. (212) systemy baz danych 3 TI3-2/2 - Walaszek D. (215) |
religia/etyka 3 TI3-11/11 - Mizia Z. (5) zajęcia opiekuńcze 3 TI3-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język polski 3 TI3 - Kasztalska M. (109) |
język niemiecki 3 TI3 - Kalita E. (23) |
11:35-12:20 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-1/2 - Lisiecki S. (211) informatyka 3 TI3-2/2 - Walaszek D. (215) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-1/2 - Michniowski K. (212) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI3-2/2 - Stefko P. (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI3-1/2 - Stefko P. (21) sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-2/2 - Huk R. (211) |
działalność gospodarcza w branży informatycznej 3 TI3 - Wróbel E. (105) |
systemy baz danych 3 TI3-1/2 - Filipiak B. (O5) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-2/2 - Huk R. (21) |
12:25-13:10 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-1/2 - Lisiecki S. (211) informatyka 3 TI3-2/2 - Walaszek D. (215) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-1/2 - Michniowski K. (212) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI3-2/2 - Stefko P. (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI3-1/2 - Stefko P. (21) sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-2/2 - Huk R. (211) |
religia/etyka 3 TI3-11/11 - Mizia Z. (17) zajęcia opiekuńcze 3 TI3-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
systemy baz danych 3 TI3-1/2 - Filipiak B. (O5) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-2/2 - Huk R. (21) |
13:15-14:00 | matematyka 3 TI3 - Hojnacka Z. (122) |
język polski 3 TI3 - Kasztalska M. (110) |
matematyka 3 TI3 - Hojnacka Z. (122) |
informatyka 3 TI3-1/2 - Kopczyński T. (O5) systemy baz danych 3 TI3-2/2 - Walaszek D. (21) |
historia i społeczeństwo 3 TI3 - Gajewski T. (O6) |
14:05-14:50 | matematyka 3 TI3 - Hojnacka Z. (122) |
język polski 3 TI3 - Kasztalska M. (110) |
język angielski 3 TI3 - Jocz H. (8) |
informatyka 3 TI3-1/2 - Kopczyński T. (O5) |
|
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 - Trelewicz A. (205) systemy baz danych 3 TIE-1/2 - Walaszek D. (215) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 - Trombik A. (209) programowanie aplikacji internetowych 3 TIE-1/2 - Kopczyński T. (O5) |
instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 - Trelewicz A. (205) administracja bazami danych 3 TIE-1/2 - Rypień M. (204) |
język angielski zawodowy 3 TIE-2/2 - Olearczyk A. (6) |
|
08:55-09:40 | instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 - Trelewicz A. (205) systemy baz danych 3 TIE-1/2 - Walaszek D. (215) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 - Trombik A. (209) programowanie aplikacji internetowych 3 TIE-1/2 - Kopczyński T. (O5) |
instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 - Trelewicz A. (205) administracja bazami danych 3 TIE-1/2 - Rypień M. (204) |
język polski 3 TIE - Kasztalska M. (109) |
|
09:45-10:30 | instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 - Trelewicz A. (205) język angielski 3 TIE-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 - Trombik A. (209) programowanie aplikacji internetowych 3 TIE-1/2 - Kopczyński T. (O5) |
instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 - Trelewicz A. (205) administracja bazami danych 3 TIE-1/2 - Rypień M. (204) |
język polski 3 TIE - Kasztalska M. (109) |
matematyka 3 TIE - Wizner A. (110) |
10:35-11:20 | matematyka 3 TIE - Wizner A. (117) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 - Trombik A. (209) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TIE-1/2 - Lisiecki S. (211) |
instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 - Trelewicz A. (205) witryny i aplikacje internetowe 3 TIE-1/2 - Kopczyński T. (O5) |
język angielski 3 TIE-2/2 - Olearczyk A. (6) język angielski 3 TIE-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
matematyka 3 TIE - Wizner A. (110) |
11:35-12:20 | działalność gospodarcza 3 TIE-2/2 - Wróbel E. (105) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TIE-1/2 - Stefko P. (21) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 - Trombik A. (209) projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TIE-1/2 - Lisiecki S. (211) |
religia/etyka 3 TIE-11/11 - Mizia Z. (214) zajęcia opiekuńcze 3 TIE-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
matematyka 3 TIE - Wizner A. (110) |
wychowanie fizyczne 3 TIE - Jamróz R. (wf3) |
12:25-13:10 | język angielski 3 TIE-2/2 - Olearczyk A. (222) administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TIE-1/2 - Stefko P. (21) |
język angielski 3 TIE-2/2 - Olearczyk A. (6) język angielski 3 TIE-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
religia/etyka 3 TIE-11/11 - Mizia Z. (214) zajęcia opiekuńcze 3 TIE-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
matematyka 3 TIE - Wizner A. (110) |
historia i społeczeństwo 3 TIE - Wątroba G. (4) |
13:15-14:00 | język angielski 3 TIE-2/2 - Olearczyk A. (222) sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TIE-1/2 - Lisiecki S. (211) |
język angielski 3 TIE-1/2 - Grzesiuk E. (124) |
zajęcia z wychowawcą 3 TIE - Wątroba G. (4) |
wychowanie fizyczne 3 TIE - Jamróz R. (wf3) |
język polski 3 TIE - Kasztalska M. (123) |
14:05-14:50 | język angielski zawodowy 3 TIE-2/2 - Olearczyk A. (222) sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TIE-1/2 - Lisiecki S. (211) |
wychowanie fizyczne 3 TIE - Jamróz R. (wf3) |
maszyny i urządzenia elektryczne 3 TIE-2/2 - Gandor J. (109) działalność gospodarcza w branży informatycznej 3 TIE-1/2 - Wróbel E. (105) |
||
14:55-15:40 | język niemiecki 3 TIE-4/5 - Leśniewski K. (201) |
język niemiecki 3 TIE-5/5 - Kalita E. (23) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | religia/etyka 3 TR1-11/11 - Zych Ł. (O6) |
fizyka 3 TR1 - Baron J. (223) |
|||
08:55-09:40 | historia i społeczeństwo 3 TR1 - Trzeciak J. (119) |
pracownia pneumatyki 3 TR1-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-02, 2016-03-16, 2016-03-30, 2016-04-13, 2016-04-27, 2016-05-11, 2016-05-25, 2016-06-08, 2016-06-22, pracownia pneumatyki 3 TR1-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-09, 2016-03-23, 2016-04-06, 2016-04-20, 2016-05-04, 2016-05-18, 2016-06-01, 2016-06-15, pracownia hydrauliki 3 TR1-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-02, 2016-03-09, 2016-03-16, 2016-03-30, 2016-04-13, 2016-04-27, 2016-05-11, 2016-05-25, 2016-06-08, 2016-06-22, pracownia hydrauliki 3 TR1-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-09, 2016-03-23, 2016-04-06, 2016-04-20, 2016-05-04, 2016-05-18, 2016-06-01, 2016-06-15, |
matematyka 3 TR1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
||
09:45-10:30 | język niemiecki 3 TR1-2/2 - Kubiczek A. (227) język angielski 3 TR1-1/2 - Fibinger E. (224) |
pracownia pneumatyki 3 TR1-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-02, 2016-03-16, 2016-03-30, 2016-04-13, 2016-04-27, 2016-05-11, 2016-05-25, 2016-06-08, 2016-06-22, pracownia pneumatyki 3 TR1-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-09, 2016-03-23, 2016-04-06, 2016-04-20, 2016-05-04, 2016-05-18, 2016-06-01, 2016-06-15, pracownia hydrauliki 3 TR1-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-02, 2016-03-09, 2016-03-16, 2016-03-30, 2016-04-13, 2016-04-27, 2016-05-11, 2016-05-25, 2016-06-08, 2016-06-22, pracownia hydrauliki 3 TR1-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-09, 2016-03-23, 2016-04-06, 2016-04-20, 2016-05-04, 2016-05-18, 2016-06-01, 2016-06-15, |
język niemiecki 3 TR1-1/2 - Kubiczek A. (227) |
język polski 3 TR1 - Bylica K. (7) |
|
10:35-11:20 | język angielski 3 TR1-2/2 - Jocz H. (8) |
język polski 3 TR1 - Bylica K. (7) |
pracownia pneumatyki 3 TR1-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-02, 2016-03-16, 2016-03-30, 2016-04-13, 2016-04-27, 2016-05-11, 2016-05-25, 2016-06-08, 2016-06-22, pracownia pneumatyki 3 TR1-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-09, 2016-03-23, 2016-04-06, 2016-04-20, 2016-05-04, 2016-05-18, 2016-06-01, 2016-06-15, pracownia hydrauliki 3 TR1-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-02, 2016-03-09, 2016-03-16, 2016-03-30, 2016-04-13, 2016-04-27, 2016-05-11, 2016-05-25, 2016-06-08, 2016-06-22, pracownia hydrauliki 3 TR1-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-09, 2016-03-23, 2016-04-06, 2016-04-20, 2016-05-04, 2016-05-18, 2016-06-01, 2016-06-15, |
matematyka 3 TR1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
język polski 3 TR1 - Bylica K. (7) |
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 3 TR1 - Jamróz R. (wf3) |
zajęcia z wychowawcą 3 TR1 - Kubiczek A. (227) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-1/2 - Olszewski T. (219) |
fizyka 3 TR1 - Baron J. (223) |
język angielski 3 TR1-2/2 - Jocz H. (8) język angielski 3 TR1-1/2 - Fibinger E. (224) |
12:25-13:10 | zajęcia opiekuńcze 3 TR1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 3 TR1-11/11 - Zych Ł. (4) |
matematyka 3 TR1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-1/2 - Olszewski T. (219) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 - Gandor J. (206) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 - Trombik A. (209) |
wychowanie fizyczne 3 TR1 - Jamróz R. (wf7) |
13:15-14:00 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR1 - Sikora R. (218) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR1 - Sikora R. (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-1/2 - Olszewski T. (219) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 - Gandor J. (206) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 - Trombik A. (209) |
wychowanie fizyczne 3 TR1 - Jamróz R. (wf7) |
14:05-14:50 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR1 - Sikora R. (218) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR1 - Sikora R. (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-1/2 - Olszewski T. (219) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 - Gandor J. (206) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 - Trombik A. (209) |
|
14:55-15:40 | matematyka 3 TR1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 - Gandor J. (206) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 - Trombik A. (209) |
|||
15:45-16:30 | matematyka 3 TR1 - Kaim-Gwinner B. (106) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 - Gandor J. (206) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 - Trombik A. (209) |
|||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia pneumatyki 3 TR2-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia pneumatyki 3 TR2-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, pracownia hydrauliki 3 TR2-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-13, pracownia hydrauliki 3 TR2-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, |
historia i społeczeństwo 3 TR2 - Trzeciak J. (119) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-1/2 - Olszewski T. (219) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 - Zbylut J. (206) |
|
08:55-09:40 | pracownia pneumatyki 3 TR2-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia pneumatyki 3 TR2-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, pracownia hydrauliki 3 TR2-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-13, pracownia hydrauliki 3 TR2-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, |
język niemiecki 3 TR2-5/5 - Leśniewska J. (201) język niemiecki 3 TR2-4/5 - Leśniewski K. (8) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-1/2 - Olszewski T. (219) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 - Zbylut J. (206) |
religia/etyka 3 TR2-11/11 - Pal G. (16) |
09:45-10:30 | pracownia pneumatyki 3 TR2-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia pneumatyki 3 TR2-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, pracownia hydrauliki 3 TR2-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia hydrauliki 3 TR2-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, |
język polski 3 TR2 - Lekki M. (121) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-1/2 - Olszewski T. (219) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 - Zbylut J. (206) |
religia/etyka 3 TR2-11/11 - Pal G. (16) |
10:35-11:20 | matematyka 3 TR2 - Ponc D. (104) |
język polski 3 TR2 - Lekki M. (121) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-1/2 - Olszewski T. (219) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 - Zbylut J. (206) |
język polski 3 TR2 - Lekki M. (121) |
11:35-12:20 | matematyka 3 TR2 - Ponc D. (104) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR2 - Sikora R. (219) |
język angielski 3 TR2-2/2 - Łukasiak-Turska B. (121) język angielski 3 TR2-1/2 - Fibinger E. (224) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 - Zbylut J. (206) |
fizyka 3 TR2 - Lasek M. (16a) |
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 3 TR2-2/2 - Wichrzycka B. (wf2) wychowanie fizyczne 3 TR2-1/2 - Mandrak M. (wf1) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR2 - Sikora R. (219) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR2 - Sikora R. (218) |
fizyka 3 TR2 - Lasek M. (16a) |
język angielski 3 TR2-2/2 - Łukasiak-Turska B. (108) język angielski 3 TR2-1/2 - Fibinger E. (224) |
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 3 TR2-2/2 - Wichrzycka B. (wf2) wychowanie fizyczne 3 TR2-1/2 - Mandrak M. (wf1) |
zajęcia z wychowawcą 3 TR2 - Lasek M. (16a) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR2 - Sikora R. (218) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 - Zbylut J. (207) |
matematyka 3 TR2 - Ponc D. (104) |
14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 3 TR2-2/2 - Wichrzycka B. (wf3) wychowanie fizyczne 3 TR2-1/2 - Mandrak M. (wf1) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 - Zbylut J. (207) |
matematyka 3 TR2 - Ponc D. (104) |
||
14:55-15:40 | matematyka 3 TR2 - Ponc D. (104) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 - Zbylut J. (207) |
|||
15:45-16:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 - Zbylut J. (207) |
||||
16:45-17:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 - Zbylut J. (207) |
||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR3 - Skokan T. (114) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 - Ludwig B. (206) |
religia/etyka 3 TR3-11/11 - Mizia Z. (6) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-1/2 - Olszewski T. (219) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-2/2 - Strzys E. (217) |
religia/etyka 3 TR3-11/11 - Mizia Z. (5) |
08:55-09:40 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR3 - Skokan T. (114) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 - Ludwig B. (206) |
język polski 3 TR3 - Bylica K. (7) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-1/2 - Olszewski T. (219) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-2/2 - Strzys E. (217) |
język polski 3 TR3 - Bylica K. (7) |
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 3 TR3 - Wichrzycka B. (wf7) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 - Ludwig B. (206) |
język polski 3 TR3 - Bylica K. (7) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-1/2 - Olszewski T. (219) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-2/2 - Strzys E. (217) |
język niemiecki 3 TR3 - Michna K. (108) |
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 3 TR3 - Wichrzycka B. (wf7) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 - Ludwig B. (206) |
historia i społeczeństwo 3 TR3 - Gajewski T. (O6) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-1/2 - Olszewski T. (219) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-2/2 - Strzys E. (217) |
matematyka 3 TR3 - Kaim-Gwinner B. (106) |
11:35-12:20 | język angielski 3 TR3 - Zątek-Ozimina K. (6) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 - Ludwig B. (206) |
język angielski 3 TR3 - Zątek-Ozimina K. (110) |
matematyka 3 TR3 - Kaim-Gwinner B. (106) |
język angielski 3 TR3 - Zątek-Ozimina K. (6) |
12:25-13:10 | matematyka 3 TR3 - Kaim-Gwinner B. (106) |
pracownia pneumatyki 3 TR3-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21, pracownia pneumatyki 3 TR3-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-08, 2016-03-22, 2016-04-05, 2016-04-19, 2016-05-03, 2016-05-17, 2016-05-31, 2016-06-14, pracownia hydrauliki 3 TR3-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-08, 2016-03-22, 2016-04-05, 2016-04-19, 2016-05-03, 2016-05-17, 2016-05-31, 2016-06-14, pracownia hydrauliki 3 TR3-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21, |
matematyka 3 TR3 - Kaim-Gwinner B. (106) |
język angielski 3 TR3 - Zątek-Ozimina K. (6) |
|
13:15-14:00 | matematyka 3 TR3 - Kaim-Gwinner B. (106) |
pracownia pneumatyki 3 TR3-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21, pracownia pneumatyki 3 TR3-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-08, 2016-03-22, 2016-04-05, 2016-04-19, 2016-05-03, 2016-05-17, 2016-05-31, 2016-06-14, pracownia hydrauliki 3 TR3-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-08, 2016-03-22, 2016-04-05, 2016-04-19, 2016-05-03, 2016-05-17, 2016-05-31, 2016-06-14, pracownia hydrauliki 3 TR3-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21, |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR3 - Skokan T. (117) |
||
14:05-14:50 | zajęcia z wychowawcą 3 TR3 - Wichrzycka B. (223) |
pracownia pneumatyki 3 TR3-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21, pracownia pneumatyki 3 TR3-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-08, 2016-03-22, 2016-04-05, 2016-04-19, 2016-05-03, 2016-05-17, 2016-05-31, 2016-06-14, pracownia hydrauliki 3 TR3-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-08, 2016-03-22, 2016-04-05, 2016-04-19, 2016-05-03, 2016-05-17, 2016-05-31, 2016-06-14, pracownia hydrauliki 3 TR3-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21, |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR3 - Skokan T. (117) |
||
14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 3 TR3 - Wichrzycka B. (wf1) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 3 TR4 - Hromińska K. (117) |
matematyka 3 TR4 - Hromińska K. (117) |
matematyka 3 TR4 - Hromińska K. (117) |
||
08:55-09:40 | matematyka 3 TR4 - Hromińska K. (117) |
matematyka 3 TR4 - Hromińska K. (117) |
religia/etyka 3 TR4-11/11 - Pal G. (114) |
wychowanie fizyczne 3 TR4-2/2 - Królczyk R. (wf6) wychowanie fizyczne 3 TR4-1/2 - Mandrak M. (wf1) |
|
09:45-10:30 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR4 - Skokan T. (114) |
język angielski 3 TR4-2/2 - Jagiełło H. (108) |
wychowanie fizyczne 3 TR4-2/2 - Królczyk R. (wf6) wychowanie fizyczne 3 TR4-1/2 - Mandrak M. (wf1) |
język polski 3 TR4 - Matys I. (115) |
zajęcia z wychowawcą 3 TR4 - Mamica B. (123) |
10:35-11:20 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR4 - Skokan T. (114) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR4 - Skokan T. (16) |
wychowanie fizyczne 3 TR4-2/2 - Królczyk R. (wf6) wychowanie fizyczne 3 TR4-1/2 - Mandrak M. (wf1) |
język polski 3 TR4 - Matys I. (115) |
historia i społeczeństwo 3 TR4 - Różańska A. (109) |
11:35-12:20 | język angielski 3 TR4-2/2 - Jagiełło H. (108) język angielski 3 TR4-1/2 - Olearczyk A. (222) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR4 - Skokan T. (16) |
język angielski 3 TR4-2/2 - Jagiełło H. (108) język angielski 3 TR4-1/2 - Olearczyk A. (6) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-1/2 - Olszewski T. (219) |
|
12:25-13:10 | pracownia pneumatyki 3 TR4-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia pneumatyki 3 TR4-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, pracownia hydrauliki 3 TR4-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia hydrauliki 3 TR4-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, |
język polski 3 TR4 - Matys I. (115) |
język angielski 3 TR4-2/2 - Jagiełło H. (108) język angielski 3 TR4-1/2 - Olearczyk A. (6) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-1/2 - Olszewski T. (219) |
|
13:15-14:00 | pracownia pneumatyki 3 TR4-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia pneumatyki 3 TR4-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, pracownia hydrauliki 3 TR4-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia hydrauliki 3 TR4-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 - Ludwig B. (206) |
religia/etyka 3 TR4-11/11 - Pal G. (110) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-1/2 - Olszewski T. (219) |
|
14:05-14:50 | pracownia pneumatyki 3 TR4-2/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia pneumatyki 3 TR4-1/2 - Kamiński P. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, pracownia hydrauliki 3 TR4-1ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20, pracownia hydrauliki 3 TR4-2ph - Krzempek A. (O18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 - Ludwig B. (206) |
język niemiecki 3 TR4-1/2 - Mamica B. (123) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-2/2 - Strzys E. (217) pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-1/2 - Olszewski T. (219) |
|
14:55-15:40 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 - Ludwig B. (206) |
język niemiecki 3 TR4-2/2 - Mamica B. (123) język angielski 3 TR4-1/2 - Olearczyk A. (6) |
|||
15:45-16:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 - Ludwig B. (206) |
||||
16:45-17:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 - Zbylut J. (207) pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 - Ludwig B. (206) |
||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 4 TE - Hromińska K. (117) |
zajęcia z wychowawcą 4 TE - Mandrak M. (221) |
|||
08:55-09:40 | fizyka 4 TE - Baron J. (223) |
wychowanie fizyczne 4 TE - Mandrak M. (wf1) |
fizyka 4 TE - Baron J. (223) |
wychowanie fizyczne 4 TE - Mandrak M. (wf1) |
matematyka 4 TE - Hromińska K. (117) |
09:45-10:30 | fizyka 4 TE - Baron J. (223) |
wychowanie fizyczne 4 TE - Mandrak M. (wf1) |
matematyka 4 TE - Hromińska K. (117) |
historia i społeczeństwo 4 TE - Sporek P. (17) |
język polski 4 TE - Kowalska M. (118) |
10:35-11:20 | język polski 4 TE - Kowalska M. (118) |
język niemiecki 4 TE - Mamica B. (123) |
matematyka 4 TE - Hromińska K. (117) |
matematyka 4 TE - Hromińska K. (117) |
język polski 4 TE - Kowalska M. (118) |
11:35-12:20 | matematyka 4 TE - Hromińska K. (117) |
język angielski 4 TE - Michna K. (108) |
historia i społeczeństwo 4 TE - Sporek P. (105) |
matematyka 4 TE - Hromińska K. (117) |
historia i społeczeństwo 4 TE - Sporek P. (109) |
12:25-13:10 | historia i społeczeństwo 4 TE - Sporek P. (119) |
język angielski 4 TE - Michna K. (108) |
język niemiecki 4 TE - Mamica B. (123) |
fizyka 4 TE - Baron J. (223) |
religia/etyka 4 TE-11/11 - Zych Ł. (218) |
13:15-14:00 | historia i społeczeństwo 4 TE - Sporek P. (119) |
język polski 4 TE - Kowalska M. (118) |
fizyka 4 TE - Baron J. (223) |
||
14:05-14:50 | religia/etyka 4 TE-11/11 - Zych Ł. (4) |
język polski 4 TE - Kowalska M. (118) |
język niemiecki 4 TE - Mamica B. (123) |
||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 4 TF-2/2 - Kubiczek A. (227) |
religia/etyka 4 TF-11/11 - Zych Ł. (222) |
|||
08:55-09:40 | fizyka 4 TF-2/2 - Lasek M. (16a) język angielski 4 TF-1/2 - Zątek-Ozimina K. (6) |
język niemiecki 4 TF-2/2 - Kubiczek A. (227) |
język polski 4 TF - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
||
09:45-10:30 | fizyka 4 TF-2/2 - Lasek M. (16a) język angielski 4 TF-1/2 - Zątek-Ozimina K. (6) |
język angielski 4 TF-2/2 - Łukasiak-Turska B. (6) język niemiecki 4 TF-1/2 - Leśniewska J. (201) |
język polski 4 TF - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
fizyka 4 TF-2/2 - Lasek M. (16a) język angielski 4 TF-1/2 - Zątek-Ozimina K. (222) |
język angielski 4 TF-1/2 - Zątek-Ozimina K. (6) |
10:35-11:20 | język polski 4 TF - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
język niemiecki 4 TF-2/2 - Kubiczek A. (227) język niemiecki 4 TF-1/2 - Leśniewska J. (201) |
historia i społeczeństwo 4 TF - Wątroba G. (4) |
język angielski 4 TF-2/2 - Łukasiak-Turska B. (224) język angielski 4 TF-1/2 - Zątek-Ozimina K. (222) |
język angielski 4 TF-1/2 - Zątek-Ozimina K. (6) |
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 4 TF-2/2 - Gadzina D. (wf4) wychowanie fizyczne 4 TF-1/2 - Szary T. (wf7) |
historia i społeczeństwo 4 TF - Wątroba G. (4) |
historia i społeczeństwo 4 TF - Wątroba G. (4) |
wychowanie fizyczne 4 TF-2/2 - Gadzina D. (wf1) wychowanie fizyczne 4 TF-1/2 - Szary T. (wf4) |
język polski 4 TF - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 4 TF-2/2 - Gadzina D. (wf4) wychowanie fizyczne 4 TF-1/2 - Szary T. (wf7) |
historia i społeczeństwo 4 TF - Wątroba G. (4) |
fizyka 4 TF-2/2 - Lasek M. (16a) język niemiecki 4 TF-1/2 - Leśniewska J. (201) |
zajęcia z wychowawcą 4 TF - Szary T. (216) |
język polski 4 TF - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
13:15-14:00 | religia/etyka 4 TF-11/11 - Zych Ł. (24) zajęcia opiekuńcze 4 TF-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
matematyka 4 TF - Hamerlińska O. (17) |
matematyka 4 TF - Hamerlińska O. (23) |
historia i społeczeństwo 4 TF - Wątroba G. (4) |
|
14:05-14:50 | matematyka 4 TF - Hamerlińska O. (107) |
matematyka 4 TF - Hamerlińska O. (17) |
matematyka 4 TF - Hamerlińska O. (23) |
fizyka 4 TF-2/2 - Lasek M. (16a) |
|
14:55-15:40 | matematyka 4 TF - Hamerlińska O. (107) |
fizyka 4 TF-2/2 - Lasek M. (16a) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 4 TH-2/2 - Prus I. (124) język niemiecki 4 TH-1/2 - Kalita E. (23) |
historia i społeczeństwo 4 TH - Gajewski T. (O6) |
język polski 4 TH - Kowalska M. (118) |
||
08:55-09:40 | matematyka 4 TH - Kaim-Gwinner B. (106) |
historia i społeczeństwo 4 TH - Gajewski T. (O6) |
matematyka 4 TH - Kaim-Gwinner B. (106) |
język polski 4 TH - Kowalska M. (118) |
|
09:45-10:30 | język niemiecki 4 TH-2/2 - Leśniewska J. (108) język angielski 4 TH-1/2 - Jagiełło H. (16) |
język niemiecki 4 TH-1/2 - Kalita E. (222) |
historia i społeczeństwo 4 TH - Gajewski T. (O6) |
matematyka 4 TH - Kaim-Gwinner B. (106) |
wychowanie fizyczne 4 TH - Byrdy Z. (wf8) |
10:35-11:20 | język niemiecki 4 TH-2/2 - Leśniewska J. (108) język angielski 4 TH-1/2 - Jagiełło H. (16) |
fizyka 4 TH-2/2 - Lasek M. (16a) język niemiecki 4 TH-1/2 - Kalita E. (222) |
język polski 4 TH - Kowalska M. (118) |
zajęcia opiekuńcze 4 TH 12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 4 TH-11/11 - Zych Ł. (214) |
wychowanie fizyczne 4 TH - Byrdy Z. (wf8) |
11:35-12:20 | historia i społeczeństwo 4 TH - Gajewski T. (O6) |
fizyka 4 TH-2/2 - Lasek M. (16a) język angielski 4 TH-1/2 - Jagiełło H. (8) |
język polski 4 TH - Kowalska M. (118) |
język polski 4 TH - Kowalska M. (118) |
zajęcia opiekuńcze 4 TH 12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 4 TH-11/11 - Zych Ł. (218) |
12:25-13:10 | historia i społeczeństwo 4 TH - Gajewski T. (O6) |
język niemiecki 4 TH-2/2 - Leśniewska J. (201) język angielski 4 TH-1/2 - Jagiełło H. (8) |
wychowanie fizyczne 4 TH - Byrdy Z. (wf1) |
zajęcia z wychowawcą 4 TH - Skokan T. (22) |
matematyka 4 TH - Kaim-Gwinner B. (106) |
13:15-14:00 | matematyka 4 TH - Kaim-Gwinner B. (106) |
fizyka 4 TH-2/2 - Lasek M. (16a) język angielski 4 TH-1/2 - Jagiełło H. (108) |
fizyka 4 TH-2/2 - Lasek M. (16a) język niemiecki 4 TH-1/2 - Kalita E. (8) |
matematyka 4 TH - Kaim-Gwinner B. (106) |
|
14:05-14:50 | matematyka 4 TH - Kaim-Gwinner B. (106) |
fizyka 4 TH-2/2 - Lasek M. (16a) |
|||
14:55-15:40 | język angielski 4 TH-2/2 - Prus I. (123) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 4 TI1-1/2 - Kubiczek A. (227) |
historia i społeczeństwo 4 TI1 - Wątroba G. (4) |
|||
08:55-09:40 | religia/etyka 4 TI1-11/11 - Kramarz P. (118) zajęcia opiekuńcze 4 TI1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
matematyka 4 TI1 - Żyrek G. (107) |
|||
09:45-10:30 | historia i społeczeństwo 4 TI1 - Wątroba G. (4) |
matematyka 4 TI1 - Żyrek G. (107) |
matematyka 4 TI1 - Żyrek G. (107) |
język angielski 4 TI1-2/2 - Jocz H. (8) |
|
10:35-11:20 | historia i społeczeństwo 4 TI1 - Wątroba G. (4) |
wychowanie fizyczne 4 TI1-1/2 - Ludwig T. (wf2) wychowanie fizyczne 4 TI1-2/2 - Wichrzycka B. (wf3) |
matematyka 4 TI1 - Żyrek G. (107) |
matematyka 4 TI1 - Żyrek G. (107) |
|
11:35-12:20 | matematyka 4 TI1 - Żyrek G. (107) |
religia/etyka 4 TI1-11/11 - Kramarz P. (214) zajęcia opiekuńcze 4 TI1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
język niemiecki 4 TI1-1/2 - Kubiczek A. (227) język niemiecki 4 TI1-2/2 - Mamica B. (123) |
zajęcia z wychowawcą 4 TI1 - Kasztalska M. (4) |
matematyka 4 TI1 - Żyrek G. (107) |
12:25-13:10 | matematyka 4 TI1 - Żyrek G. (107) |
język polski 4 TI1 - Kasztalska M. (110) |
historia i społeczeństwo 4 TI1 - Wątroba G. (4) |
język niemiecki 4 TI1-1/2 - Kubiczek A. (227) język niemiecki 4 TI1-2/2 - Mamica B. (123) |
język polski 4 TI1 - Kasztalska M. (123) |
13:15-14:00 | język angielski 4 TI1-1/2 - Jagiełło H. (108) język niemiecki 4 TI1-2/2 - Mamica B. (123) |
informatyka 4 TI1-1/2 - Walaszek D. (215) informatyka 4 TI1-2/2 - Muras M. (21) |
informatyka 4 TI1-1/2 - Walaszek D. (215) język angielski 4 TI1-2/2 - Jocz H. (8) |
język niemiecki 4 TI1-1/2 - Kubiczek A. (227) język niemiecki 4 TI1-2/2 - Mamica B. (123) |
wychowanie fizyczne 4 TI1-1/2 - Ludwig T. (wf5) wychowanie fizyczne 4 TI1-2/2 - Wichrzycka B. (wf2) |
14:05-14:50 | język polski 4 TI1 - Kasztalska M. (110) |
informatyka 4 TI1-1/2 - Walaszek D. (215) informatyka 4 TI1-2/2 - Muras M. (21) |
informatyka 4 TI1-1/2 - Walaszek D. (215) informatyka 4 TI1-2/2 - Muras M. (212) |
język polski 4 TI1 - Kasztalska M. (4) |
wychowanie fizyczne 4 TI1-1/2 - Ludwig T. (wf5) wychowanie fizyczne 4 TI1-2/2 - Wichrzycka B. (wf2) |
14:55-15:40 | język angielski 4 TI1-1/2 - Jagiełło H. (108) informatyka 4 TI1-2/2 - Muras M. (212) |
język polski 4 TI1 - Kasztalska M. (4) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 4 TI2 - Ponc D. (104) |
wychowanie fizyczne 4 TI2-2/2 - Zając K. (wf4) wychowanie fizyczne 4 TI2-1/2 - Gadzina D. (wf3) |
język angielski 4 TI2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
||
08:55-09:40 | matematyka 4 TI2 - Ponc D. (104) |
język niemiecki 4 TI2-2/2 - Leśniewski K. (201) język angielski 4 TI2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
wychowanie fizyczne 4 TI2-2/2 - Zając K. (wf4) wychowanie fizyczne 4 TI2-1/2 - Gadzina D. (wf3) |
wychowanie fizyczne 4 TI2-2/2 - Zając K. (wf5) wychowanie fizyczne 4 TI2-1/2 - Gadzina D. (wf4) |
|
09:45-10:30 | język polski 4 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
język niemiecki 4 TI2-2/2 - Leśniewski K. (201) język angielski 4 TI2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
zajęcia opiekuńcze 4 TI2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 4 TI2-11/11 - Kramarz P. (O6) |
matematyka 4 TI2 - Ponc D. (104) |
|
10:35-11:20 | język angielski 4 TI2-2/2 - Fibinger E. (224) język angielski 4 TI2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
historia i społeczeństwo 4 TI2 - Trzeciak J. (119) |
historia i społeczeństwo 4 TI2 - Trzeciak J. (119) |
matematyka 4 TI2 - Ponc D. (104) |
zajęcia z wychowawcą 4 TI2 - Wróbel E. (105) |
11:35-12:20 | język angielski 4 TI2-2/2 - Fibinger E. (224) język angielski 4 TI2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
historia i społeczeństwo 4 TI2 - Trzeciak J. (119) |
matematyka 4 TI2 - Ponc D. (104) |
język polski 4 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
zajęcia opiekuńcze 4 TI2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 4 TI2-11/11 - Kramarz P. (214) |
12:25-13:10 | język niemiecki 4 TI2-2/2 - Leśniewski K. (201) język niemiecki 4 TI2-1/2 - Leśniewska J. (227) |
język angielski 4 TI2-2/2 - Fibinger E. (224) |
matematyka 4 TI2 - Ponc D. (104) |
język polski 4 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
historia i społeczeństwo 4 TI2 - Trzeciak J. (119) |
13:15-14:00 | język niemiecki 4 TI2-2/2 - Leśniewski K. (201) język niemiecki 4 TI2-1/2 - Leśniewska J. (227) |
język angielski 4 TI2-2/2 - Fibinger E. (224) |
język polski 4 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
język angielski 4 TI2-2/2 - Fibinger E. (224) język niemiecki 4 TI2-1/2 - Leśniewska J. (201) |
język angielski 4 TI2-2/2 - Fibinger E. (224) język angielski 4 TI2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
14:05-14:50 | matematyka 4 TI2 - Ponc D. (104) |
język polski 4 TI2 - Bojarska-Cieniuch F. (5) |
język niemiecki 4 TI2-1/2 - Leśniewska J. (201) |
||
14:55-15:40 | matematyka 4 TI2 - Ponc D. (104) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | religia/etyka 4 TI3-11/11 - Kramarz P. (118) |
język polski 4 TI3 - Matys I. (115) |
historia i społeczeństwo 4 TI3 - Trzeciak J. (119) |
wychowanie fizyczne 4 TI3 - Zając K. (wf4) |
|
08:55-09:40 | język angielski 4 TI3-2/2 - Jocz H. (8) język angielski 4 TI3-1/2 - Fibinger E. (224) |
język niemiecki 4 TI3-2/2 - Kubiczek A. (227) język angielski 4 TI3-1/2 - Fibinger E. (224) |
język polski 4 TI3 - Matys I. (115) |
historia i społeczeństwo 4 TI3 - Trzeciak J. (119) |
historia i społeczeństwo 4 TI3 - Trzeciak J. (119) |
09:45-10:30 | matematyka 4 TI3 - Wizner A. (104) |
wychowanie fizyczne 4 TI3 - Zając K. (wf5) |
język niemiecki 4 TI3-2/2 - Kubiczek A. (227) język niemiecki 4 TI3-1/2 - Kalita E. (222) |
matematyka 4 TI3 - Wizner A. (110) |
język polski 4 TI3 - Matys I. (115) |
10:35-11:20 | zajęcia z wychowawcą 4 TI3 - Rypień M. (O5) |
wychowanie fizyczne 4 TI3 - Zając K. (wf5) |
matematyka 4 TI3 - Wizner A. (106) |
matematyka 4 TI3 - Wizner A. (110) |
język polski 4 TI3 - Matys I. (115) |
11:35-12:20 | język polski 4 TI3 - Matys I. (115) |
informatyka 4 TI3-2/2 - Walaszek D. (215) język niemiecki 4 TI3-1/2 - Kalita E. (123) |
matematyka 4 TI3 - Wizner A. (106) |
informatyka 4 TI3-2/2 - Walaszek D. (215) informatyka 4 TI3-1/2 - Rypień M. (204) |
język niemiecki 4 TI3-2/2 - Kubiczek A. (227) informatyka 4 TI3-1/2 - Rypień M. (204) |
12:25-13:10 | informatyka 4 TI3-2/2 - Walaszek D. (215) język niemiecki 4 TI3-1/2 - Kalita E. (123) |
historia i społeczeństwo 4 TI3 - Trzeciak J. (119) |
informatyka 4 TI3-2/2 - Walaszek D. (215) informatyka 4 TI3-1/2 - Rypień M. (204) |
język niemiecki 4 TI3-2/2 - Kubiczek A. (227) informatyka 4 TI3-1/2 - Rypień M. (204) |
|
13:15-14:00 | matematyka 4 TI3 - Wizner A. (121) |
religia/etyka 4 TI3-11/11 - Kramarz P. (214) |
matematyka 4 TI3 - Wizner A. (110) |
||
14:05-14:50 | matematyka 4 TI3 - Wizner A. (121) |
język angielski 4 TI3-2/2 - Jocz H. (8) język niemiecki 4 TI3-1/2 - Kalita E. (23) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 4 TR1-1/2 - Ludwig T. (wf1) wychowanie fizyczne 4 TR1-2/2 - Wichrzycka B. (wf2) |
religia/etyka 4 TR1-11/11 - Pal G. (16) |
|||
08:55-09:40 | język angielski 4 TR1-2/2 - Olearczyk A. (222) |
język polski 4 TR1 - Bylica K. (7) |
wychowanie fizyczne 4 TR1-1/2 - Ludwig T. (wf1) wychowanie fizyczne 4 TR1-2/2 - Wichrzycka B. (wf2) |
język angielski 4 TR1-2/2 - Olearczyk A. (6) |
matematyka 4 TR1 - Ponc D. (104) |
09:45-10:30 | język angielski 4 TR1-1/2 - Olearczyk A. (222) język niemiecki 4 TR1-2/2 - Leśniewski K. (201) |
język polski 4 TR1 - Bylica K. (7) |
matematyka 4 TR1 - Ponc D. (104) |
język angielski 4 TR1-2/2 - Olearczyk A. (6) |
historia i społeczeństwo 4 TR1 - Trzeciak J. (119) |
10:35-11:20 | język angielski 4 TR1-1/2 - Olearczyk A. (222) język niemiecki 4 TR1-2/2 - Leśniewski K. (201) |
matematyka 4 TR1 - Ponc D. (104) |
religia/etyka 4 TR1-11/11 - Pal G. (23) zajęcia opiekuńcze 4 TR1-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
historia i społeczeństwo 4 TR1 - Trzeciak J. (119) |
język angielski 4 TR1-1/2 - Olearczyk A. (222) język niemiecki 4 TR1-2/2 - Leśniewski K. (201) |
11:35-12:20 | język polski 4 TR1 - Bylica K. (7) |
matematyka 4 TR1 - Ponc D. (104) |
język polski 4 TR1 - Bylica K. (7) |
matematyka 4 TR1 - Ponc D. (104) |
zajęcia z wychowawcą 4 TR1 - Olearczyk A. (222) |
12:25-13:10 | matematyka 4 TR1 - Ponc D. (104) |
historia i społeczeństwo 4 TR1 - Trzeciak J. (119) |
język polski 4 TR1 - Bylica K. (7) |
matematyka 4 TR1 - Ponc D. (104) |
wychowanie fizyczne 4 TR1-1/2 - Ludwig T. (wf1) wychowanie fizyczne 4 TR1-2/2 - Wichrzycka B. (wf2) |
13:15-14:00 | matematyka 4 TR1 - Ponc D. (104) |
język niemiecki 4 TR1-1/2 - Kubiczek A. (227) język angielski 4 TR1-2/2 - Olearczyk A. (6) |
historia i społeczeństwo 4 TR1 - Trzeciak J. (119) |
język angielski 4 TR1-1/2 - Olearczyk A. (6) język niemiecki 4 TR1-2/2 - Leśniewski K. (105) |
język niemiecki 4 TR1-1/2 - Kubiczek A. (227) |
14:05-14:50 | język niemiecki 4 TR1-1/2 - Kubiczek A. (227) język angielski 4 TR1-2/2 - Olearczyk A. (6) |
historia i społeczeństwo 4 TR1 - Trzeciak J. (119) |
język angielski 4 TR1-1/2 - Olearczyk A. (6) |
język niemiecki 4 TR1-1/2 - Kubiczek A. (227) |
|
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język polski 4 TR2 - Matys I. (115) |
wychowanie fizyczne 4 TR2-1/2 - Mandrak M. (wf1) wychowanie fizyczne 4 TR2-2/2 - Gadzina D. (wf2) |
fizyka 4 TR2 - Baron J. (223) |
||
08:55-09:40 | język polski 4 TR2 - Matys I. (115) |
język polski 4 TR2 - Matys I. (115) |
religia/etyka 4 TR2-11/11 - Pal G. (23) |
fizyka 4 TR2 - Baron J. (223) |
|
09:45-10:30 | matematyka 4 TR2 - Hojnacka Z. (122) |
język polski 4 TR2 - Matys I. (115) |
matematyka 4 TR2 - Hojnacka Z. (122) |
wychowanie fizyczne 4 TR2-1/2 - Mandrak M. (wf1) wychowanie fizyczne 4 TR2-2/2 - Gadzina D. (wf4) |
język angielski 4 TR2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
10:35-11:20 | matematyka 4 TR2 - Hojnacka Z. (122) |
historia i społeczeństwo 4 TR2 - Gajewski T. (O6) |
matematyka 4 TR2 - Hojnacka Z. (122) |
wychowanie fizyczne 4 TR2-1/2 - Mandrak M. (wf1) wychowanie fizyczne 4 TR2-2/2 - Gadzina D. (wf4) |
historia i społeczeństwo 4 TR2 - Gajewski T. (O6) |
11:35-12:20 | fizyka 4 TR2 - Baron J. (223) |
historia i społeczeństwo 4 TR2 - Gajewski T. (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR2 - Gajewski T. (O6) |
język niemiecki 4 TR2-1/2 - Leśniewska J. (201) język angielski 4 TR2-2/2 - Grzesiuk E. (124) |
język niemiecki 4 TR2-1/2 - Leśniewska J. (223) język niemiecki 4 TR2-2/2 - Leśniewski K. (201) |
12:25-13:10 | religia/etyka 4 TR2-11/11 - Pal G. (16) zajęcia opiekuńcze 4 TR2-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) |
fizyka 4 TR2 - Baron J. (223) |
fizyka 4 TR2 - Baron J. (223) |
język angielski 4 TR2-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) język niemiecki 4 TR2-2/2 - Leśniewski K. (108) |
język niemiecki 4 TR2-1/2 - Leśniewska J. (223) język niemiecki 4 TR2-2/2 - Leśniewski K. (201) |
13:15-14:00 | historia i społeczeństwo 4 TR2 - Gajewski T. (O6) |
język angielski 4 TR2-2/2 - Grzesiuk E. (124) |
język polski 4 TR2 - Matys I. (115) |
matematyka 4 TR2 - Hojnacka Z. (122) |
|
14:05-14:50 | zajęcia z wychowawcą 4 TR2 - Mandrak M. (221) |
matematyka 4 TR2 - Hojnacka Z. (122) |
matematyka 4 TR2 - Hojnacka Z. (122) |
||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 4 TR3-1/2 - Leśniewska J. (108) język niemiecki 4 TR3-2/2 - Mamica B. (123) |
język polski 4 TR3 - Matys I. (115) |
język angielski 4 TR3-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) |
język polski 4 TR3 - Matys I. (115) |
wychowanie fizyczne 4 TR3 - Gadzina D. (wf1) |
08:55-09:40 | język niemiecki 4 TR3-1/2 - Leśniewska J. (108) język niemiecki 4 TR3-2/2 - Mamica B. (123) |
zajęcia z wychowawcą 4 TR3 - Gadzina D. (221) |
matematyka 4 TR3 - Hojnacka Z. (122) |
język polski 4 TR3 - Matys I. (115) |
zajęcia opiekuńcze 4 TR3-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 4 TR3-11/11 - Zych Ł. (221) |
09:45-10:30 | język polski 4 TR3 - Matys I. (115) |
język angielski 4 TR3-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) język angielski 4 TR3-2/2 - Grzesiuk E. (124) |
język niemiecki 4 TR3-1/2 - Leśniewska J. (221) język niemiecki 4 TR3-2/2 - Mamica B. (123) |
matematyka 4 TR3 - Hojnacka Z. (122) |
matematyka 4 TR3 - Hojnacka Z. (122) |
10:35-11:20 | język polski 4 TR3 - Matys I. (115) |
język angielski 4 TR3-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) język angielski 4 TR3-2/2 - Grzesiuk E. (124) |
język niemiecki 4 TR3-1/2 - Leśniewska J. (221) język niemiecki 4 TR3-2/2 - Mamica B. (123) |
matematyka 4 TR3 - Hojnacka Z. (122) |
język angielski 4 TR3-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) język angielski 4 TR3-2/2 - Grzesiuk E. (124) |
11:35-12:20 | matematyka 4 TR3 - Hojnacka Z. (122) |
matematyka 4 TR3 - Hojnacka Z. (122) |
wychowanie fizyczne 4 TR3 - Gadzina D. (wf4) |
historia i społeczeństwo 4 TR3 - Gajewski T. (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR3 - Gajewski T. (O6) |
12:25-13:10 | matematyka 4 TR3 - Hojnacka Z. (122) |
matematyka 4 TR3 - Hojnacka Z. (122) |
wychowanie fizyczne 4 TR3 - Gadzina D. (wf4) |
historia i społeczeństwo 4 TR3 - Gajewski T. (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR3 - Gajewski T. (O6) |
13:15-14:00 | historia i społeczeństwo 4 TR3 - Gajewski T. (O6) |
język angielski 4 TR3-1/2 - Kastelik-Ginda K. (24) język angielski 4 TR3-2/2 - Grzesiuk E. (124) |
|||
14:05-14:50 | religia/etyka 4 TR3-11/11 - Zych Ł. (24) |
język angielski 4 TR3-2/2 - Grzesiuk E. (124) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 4 TTE - Żyrek G. (107) |
wychowanie fizyczne 4 TTE - Byrdy Z. (wf3) |
matematyka 4 TTE - Żyrek G. (107) |
matematyka 4 TTE - Żyrek G. (107) |
|
08:55-09:40 | język niemiecki 4 TTE - Michna K. (105) |
język niemiecki 4 TTE - Michna K. (108) |
wychowanie fizyczne 4 TTE - Byrdy Z. (wf3) |
matematyka 4 TTE - Żyrek G. (107) |
matematyka 4 TTE - Żyrek G. (107) |
09:45-10:30 | zajęcia opiekuńcze 4 TTE-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 4 TTE-11/11 - Kramarz P. (118) |
historia i społeczeństwo 4 TTE - Sporek P. (16a) |
język niemiecki 4 TTE - Michna K. (108) |
język angielski 4 TTE - Łukasiak-Turska B. (119) |
historia i społeczeństwo 4 TTE - Sporek P. (23) |
10:35-11:20 | historia i społeczeństwo 4 TTE - Sporek P. (119) |
zajęcia opiekuńcze 4 TTE-12/12 - Bibliotekarz i. (O4) religia/etyka 4 TTE-11/11 - Kramarz P. (214) |
język angielski 4 TTE - Łukasiak-Turska B. (121) |
wychowanie fizyczne 4 TTE - Byrdy Z. (wf2) |
język niemiecki 4 TTE - Michna K. (108) |
11:35-12:20 | historia i społeczeństwo 4 TTE - Sporek P. (119) |
matematyka 4 TTE - Żyrek G. (107) |
matematyka 4 TTE - Żyrek G. (107) |
język polski 4 TTE - Matys I. (115) |
język angielski 4 TTE - Łukasiak-Turska B. (108) |
12:25-13:10 | język angielski 4 TTE - Łukasiak-Turska B. (110) |
język angielski 4 TTE - Łukasiak-Turska B. (221) |
matematyka 4 TTE - Żyrek G. (107) |
język polski 4 TTE - Matys I. (115) |
|
13:15-14:00 | język polski 4 TTE - Matys I. (115) |
historia i społeczeństwo 4 TTE - Sporek P. (24) |
język polski 4 TTE - Matys I. (115) |
||
14:05-14:50 | język polski 4 TTE - Matys I. (115) |
zajęcia z wychowawcą 4 TTE - Matys I. (115) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | zajęcia praktyczne 2 TE1 (pr1) |
||||
08:55-09:40 | zajęcia praktyczne 2 TE1 (pr1) |
||||
09:45-10:30 | zajęcia praktyczne 2 TE1 (pr1) |
||||
10:35-11:20 | zajęcia praktyczne 2 TE1 (pr1) |
||||
11:35-12:20 | zajęcia praktyczne 2 TE1 (pr1) |
||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | technologia mechaniczna 3 TF (pr1) |
||||
12:25-13:10 | technologia mechaniczna 3 TF (pr1) |
||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | zajęcia praktyczne 2 TE2 (pr1) |
||||
08:55-09:40 | zajęcia praktyczne 2 TE2 (pr1) |
||||
09:45-10:30 | zajęcia praktyczne 2 TE2 (pr1) |
||||
10:35-11:20 | zajęcia praktyczne 2 TE2 (pr1) |
||||
11:35-12:20 | zajęcia praktyczne 2 TE2 (pr1) |
||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | obróbka ręczna 2 TH1 (pr1) |
||||
08:55-09:40 | obróbka ręczna 2 TH1 (pr1) |
||||
09:45-10:30 | obróbka ręczna 2 TH1 (pr1) |
||||
10:35-11:20 | obróbka ręczna 2 TH1 (pr1) |
||||
11:35-12:20 | obróbka ręczna 2 TH1 (pr1) |
||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | obróbka ręczna 2 TH2 (pr1) |
||||
08:55-09:40 | obróbka ręczna 2 TH2 (pr1) |
||||
09:45-10:30 | obróbka ręczna 2 TH2 (pr1) |
||||
10:35-11:20 | obróbka ręczna 2 TH2 (pr1) |
||||
11:35-12:20 | obróbka ręczna 2 TH2 (pr1) |
||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TIR-2/2 (pr2) |
||||
08:55-09:40 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TIR-2/2 (pr2) |
||||
09:45-10:30 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TIR-2/2 (pr2) |
||||
10:35-11:20 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TIR-2/2 (pr2) |
||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR1 (pr3) |
||||
08:55-09:40 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR1 (pr3) |
||||
09:45-10:30 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR1 (pr3) |
||||
10:35-11:20 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR1 (pr3) |
||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR2 (pr2) |
||||
08:55-09:40 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR2 (pr2) |
||||
09:45-10:30 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR2 (pr2) |
||||
10:35-11:20 | pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych 2 TR2 (pr2) |
||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | praktyki zawodowe 3 TF (pr2) |
||||
08:55-09:40 | praktyki zawodowe 3 TF (pr2) |
||||
09:45-10:30 | praktyki zawodowe 3 TF (pr2) |
||||
10:35-11:20 | praktyki zawodowe 3 TF (pr2) |
||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | techniki wytwarzania 3 TF (pr1) |
||||
08:55-09:40 | techniki wytwarzania 3 TF (pr1) |
||||
09:45-10:30 | techniki wytwarzania 3 TF (pr1) |
||||
10:35-11:20 | techniki wytwarzania 3 TF (pr1) |
||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | fizyka 2 TF (223) |
chemia 1 TR1-2/2 (223) |
fizyka 1 TH1-1/2 (223) |
fizyka 4 TR2 (223) |
fizyka 3 TR1 (223) |
08:55-09:40 | fizyka 4 TE (223) |
fizyka 1 TE1 (223) |
fizyka 4 TE (223) |
fizyka 4 TR2 (223) |
chemia 1 TR1-1/2 (223) |
09:45-10:30 | fizyka 4 TE (223) |
fizyka 1 TI3-2/2 (223) |
fizyka 1 ZE (223) |
||
10:35-11:20 | fizyka 1 TF2 (223) |
fizyka 2 TE2 (223) |
fizyka 1 TH1-2/2 (223) |
fizyka 3 TE (223) |
|
11:35-12:20 | fizyka 4 TR2 (223) |
fizyka 3 TE (223) |
fizyka 2 TF (223) |
fizyka 3 TR1 (223) |
|
12:25-13:10 | fizyka 4 TR2 (223) |
fizyka 4 TR2 (223) |
fizyka 4 TE (223) |
||
13:15-14:00 | fizyka 1 TI3-1/2 (223) |
fizyka 2 TE2 (223) |
fizyka 4 TE (223) |
||
14:05-14:50 | fizyka 1 TI1-2/2 (223) |
chemia 1 TI2-2/2 (223) |
fizyka 1 TI1-1/2 (223) |
||
14:55-15:40 | chemia 1 TI2-1/2 (223) |
zajęcia z wychowawcą 2 TF (223) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie do życia w rodzinie 2 TE1 (124) |
||||
08:55-09:40 | wychowanie do życia w rodzinie 3 TI1 (124) |
||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | wychowanie do życia w rodzinie 2 TH2 (123) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | zajęcia opiekuńcze 4 TI1-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 4 TR3-12/12 (O4) |
|||
09:45-10:30 | zajęcia opiekuńcze 4 TTE-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 3 TI1-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 1 TI3-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 1 TE1-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 4 TI2-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 2 TI2-12/12 (O4) |
|
10:35-11:20 | zajęcia opiekuńcze 1 TI1-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 1 TH1-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 4 TTE-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 3 TI3-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 4 TR1-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 4 TH 12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 1 TI2-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 2 TIR-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 2 TI1-12/12 (O4) |
11:35-12:20 | zajęcia opiekuńcze 2 TIR-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 1 TI2-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 4 TI1-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 1 TE1-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 1 TH1-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 3 TIE-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 2 TH2-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 2 TI3-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 4 TI2-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 2 TR2-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 4 TH 12/12 (O4) |
12:25-13:10 | zajęcia opiekuńcze 4 TR2-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 3 TR1-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 1 TI1-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 2 TE2-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 3 TIE-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 2 TR2-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 2 TH1-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 2 TI2-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 3 TI3-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 3 TI1-12/12 (O4) |
13:15-14:00 | zajęcia opiekuńcze 2 TR1-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 2 TI1-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 4 TF-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 2 TI3-12/12 (O4) |
zajęcia opiekuńcze 1 TI3-12/12 (O4) zajęcia opiekuńcze 3 TR4-12/12 (O4) |
||
14:05-14:50 | zajęcia opiekuńcze 2 TH2-12/12 (O4) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | elektrotechnika i elektronika 2 TR1 (218) |
||||
08:55-09:40 | elektrotechnika i elektronika 2 TR1 (218) |
||||
09:45-10:30 | elektrotechnika i elektronika 2 TR2 (218) |
||||
10:35-11:20 | elektrotechnika i elektronika 2 TR2 (218) |
elektrotechnika i elektronika 2 TR2 (218) |
|||
11:35-12:20 | elektrotechnika i elektronika 2 TR1 (218) |
||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | systemy operacyjne 1 TI3-2/2 (212) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TIR-1/2 (210) |
|||
08:55-09:40 | systemy operacyjne 1 TI3-2/2 (212) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-2/2 (21) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TIR-1/2 (210) |
||
09:45-10:30 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI2-1/2 (212) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-1/2 (210) |
|||
10:35-11:20 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TIR-1/2 (204) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI3-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-2/2 (204) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-1/2 (210) |
|
11:35-12:20 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI3-2/2 (210) |
||||
12:25-13:10 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI3-2/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-2/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-2/2 (210) |
||
13:15-14:00 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-2/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-2/2 (210) |
||
14:05-14:50 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI2-2/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-2/2 (210) |
||
14:55-15:40 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI2-2/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-2/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-2/2 (210) |
||
15:45-16:30 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-2/2 (210) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI2 (105) |
||||
09:45-10:30 | sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI1 (216) |
informatyka 1 TE2-2/2 (212) |
|||
10:35-11:20 | informatyka 1 TE1-2/2 (212) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TIR-1/2 (123) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI3 (114) |
||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI1 (104) |
||||
13:15-14:00 | sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI2 (114) |
||||
14:05-14:50 | sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TIR-1/2 (117) |
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych 2 TI3 (114) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | informatyka 1 TI3-2/2 (212) |
informatyka 1 TI1-1/2 (213) |
|||
14:05-14:50 | informatyka 1 TR2-1/2 (212) |
informatyka 1 TR1-2/2 (213) |
|||
14:55-15:40 | informatyka 1 TI2-2/2 (212) |
informatyka 2 TI3-1/2 (213) |
|||
15:45-16:30 | informatyka 2 TI2-1/2 (212) |
informatyka 2 TI3-1/2 (213) |
|||
16:45-17:30 | informatyka 2 TI2-1/2 (212) |
||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język polski 1 TI2 (5) |
||||
08:55-09:40 | język polski 3 TF (5) |
język polski 2 TR1 (5) |
język polski 4 TF (5) |
||
09:45-10:30 | język polski 3 TF (5) |
język polski 4 TI2 (5) |
język polski 4 TF (5) |
język polski 1 TH1 (5) |
zajęcia z wychowawcą 1 TI2 (5) |
10:35-11:20 | język polski 4 TF (5) |
język polski 3 TI2 (5) |
język polski 1 TH1 (5) |
język polski 1 TH1 (5) |
|
11:35-12:20 | język polski 3 TI1 (5) |
język polski 1 TI2 (5) |
język polski 3 TI2 (5) |
język polski 4 TI2 (5) |
język polski 4 TF (5) |
12:25-13:10 | język polski 3 TI1 (5) |
język polski 1 TI2 (5) |
język polski 3 TI2 (5) |
język polski 4 TI2 (5) |
język polski 4 TF (5) |
13:15-14:00 | język polski 2 TE2 (5) |
język polski 3 TF (5) |
język polski 4 TI2 (5) |
język polski 3 TI1 (5) |
język polski 2 TR1 (5) |
14:05-14:50 | język polski 2 TE2 (5) |
język polski 4 TI2 (5) |
język polski 2 TR1 (5) |
||
14:55-15:40 | język polski 2 TE2 (5) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 TF1 (wf5) |
||||
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 2 TIR (wf5) |
||||
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 2 TI2-1/2 (wf7) |
wychowanie fizyczne 2 TI2-1/2 (wf6) |
|||
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 2 TI2-1/2 (wf7) |
wychowanie fizyczne 2 TI1 (wf3) |
wychowanie fizyczne 1 TF1 (wf2) |
wychowanie fizyczne 2 TI1 (wf5) |
|
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 2 TI1 (wf3) |
wychowanie fizyczne 1 TF1 (wf4) |
|||
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 2 TR2-1/2 (wf6) |
wychowanie fizyczne 1 TF2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 2 TR2-1/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 1 TF2 (wf4) |
|
14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 2 TR2-1/2 (wf6) |
wychowanie fizyczne 2 TIR (wf2) |
wychowanie fizyczne 1 TF2 (wf4) |
||
14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 2 TIR (wf2) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | język polski 4 TR1 (7) |
język polski 3 TR3 (7) |
język polski 1 TE1 (7) |
język polski 3 TR3 (7) |
|
09:45-10:30 | język polski 4 TR1 (7) |
język polski 3 TR3 (7) |
język polski 2 TI2 (7) |
język polski 3 TR1 (7) |
|
10:35-11:20 | język polski 1 TI3 (7) |
język polski 3 TR1 (7) |
język polski 2 TI2 (7) |
język polski 3 TR1 (7) |
|
11:35-12:20 | język polski 4 TR1 (7) |
język polski 1 TI3 (7) |
język polski 4 TR1 (7) |
język polski 2 TR2 (7) |
język polski 2 TIR (7) |
12:25-13:10 | język polski 1 TE1 (7) |
język polski 1 TI3 (7) |
język polski 4 TR1 (7) |
język polski 2 TR2 (7) |
język polski 2 TIR (7) |
13:15-14:00 | język polski 1 TE1 (7) |
zajęcia z wychowawcą 2 TIR (7) |
język polski 2 TIR (7) |
język polski 2 TI2 (7) |
|
14:05-14:50 | język polski 2 TR2 (7) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 4 TTE (wf3) |
wychowanie fizyczne 1 TH1-1/2 (wf3) |
|||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 TR1-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 4 TTE (wf3) |
wychowanie fizyczne 1 TH1-1/2 (wf3) |
||
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 1 TR1-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 1 TR1-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 4 TH (wf8) |
||
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 3 TE (wf3) |
wychowanie fizyczne 4 TTE (wf2) |
wychowanie fizyczne 4 TH (wf8) |
||
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 1 TH1-1/2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 2 TE2 (wf7) |
|||
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 2 TF (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TH (wf1) |
wychowanie fizyczne 2 TE2 (wf7) |
||
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 2 TE2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 2 TF (wf1) |
wychowanie fizyczne 3 TE (wf7) |
||
14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 2 TF (wf1) |
wychowanie fizyczne 3 TE (wf7) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 (219) |
||||
11:35-12:20 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 (219) |
||||
12:25-13:10 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 (219) |
||||
13:15-14:00 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 (219) |
maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 (109) |
|||
14:05-14:50 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 (219) |
maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 (109) |
|||
14:55-15:40 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE1 (219) |
maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 (109) |
|||
15:45-16:30 | maszyny i urządzenia elektryczne 2 TE2 (109) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | etyka 2 Etyka (123) |
||||
15:45-16:30 | etyka 2 Etyka (123) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-1/2 (216) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-1/2 (216) |
|||
08:55-09:40 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-1/2 (216) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-1/2 (216) |
|||
09:45-10:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-1/2 (216) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-1/2 (216) |
|||
10:35-11:20 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-1/2 (216) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-1/2 (216) |
|||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | pracownia pomiarów mechanicznych 2 TR1-1/2 (18) |
||||
11:35-12:20 | pracownia pomiarów mechanicznych 2 TR2-1/2 (18) |
||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 1 TI2-1/2 (224) |
||||
08:55-09:40 | język angielski 4 TI3-1/2 (224) |
język angielski 4 TI3-1/2 (224) |
|||
09:45-10:30 | język angielski 3 TR1-1/2 (224) |
język angielski 1 TI1-1/2 (224) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR1-2/2 (224) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR1-2/2 (224) |
|
10:35-11:20 | język angielski 4 TI2-2/2 (224) |
język angielski 1 TR1-2/2 (224) |
język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TI1 (224) |
język angielski 1 TR1-2/2 (224) |
|
11:35-12:20 | język angielski 4 TI2-2/2 (224) |
język angielski 2 TI1 (224) |
język angielski 3 TR2-1/2 (224) |
język angielski 2 TI1 (224) |
język angielski 3 TR1-1/2 (224) |
12:25-13:10 | język angielski 2 TI1 (224) |
język angielski 4 TI2-2/2 (224) |
język angielski 1 TR1-2/2 (224) |
język angielski 1 TI1-1/2 (224) |
język angielski 3 TR2-1/2 (224) |
13:15-14:00 | język angielski 4 TI2-2/2 (224) |
język angielski 3 TI2-1/2 (224) |
język angielski 4 TI2-2/2 (224) |
język angielski 4 TI2-2/2 (224) |
|
14:05-14:50 | język angielski 3 TI2-1/2 (224) |
język angielski 1 TI2-1/2 (224) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | witryny i aplikacje internetowe 1 TI1-2/2 (O5) |
||||
10:35-11:20 | witryny i aplikacje internetowe 3 TI1-2/2 (O5) |
||||
11:35-12:20 | systemy baz danych 3 TI3-1/2 (O5) |
||||
12:25-13:10 | witryny i aplikacje internetowe 3 TI2-2/2 (212) |
systemy baz danych 3 TI3-1/2 (O5) |
|||
13:15-14:00 | witryny i aplikacje internetowe 2 TI2-2/2 (215) |
||||
14:05-14:50 | witryny i aplikacje internetowe 2 TI2-2/2 (215) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 3 TI1-2/2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 4 TR2-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 3 TI2-1/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TI2-1/2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 4 TR3 (wf1) |
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 3 TI1-2/2 (wf3) |
zajęcia z wychowawcą 4 TR3 (221) |
wychowanie fizyczne 3 TI2-1/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TI2-1/2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 4 TI2-1/2 (wf4) |
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 3 TI3 (wf3) |
wychowanie fizyczne 3 TI1-2/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TR2-2/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 3 TI3 (wf1) |
|
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 3 TI3 (wf3) |
wychowanie fizyczne 4 TR2-2/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 3 TI2-1/2 (wf4) |
||
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 4 TF-2/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TR3 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TF-2/2 (wf1) |
||
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 4 TF-2/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TR3 (wf4) |
|||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | historia 1 TF1 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TH (O6) |
|||
08:55-09:40 | historia 1 ZE (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TH (O6) |
historia 1 TH1 (O6) |
historia 1 TI2 (O6) |
|
09:45-10:30 | historia 1 TH1 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TH (O6) |
|||
10:35-11:20 | historia 1 TF1 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR2 (O6) |
historia i społeczeństwo 3 TR3 (O6) |
historia 1 TI2 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR2 (O6) |
11:35-12:20 | historia i społeczeństwo 4 TH (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR2 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR2 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR3 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR3 (O6) |
12:25-13:10 | historia i społeczeństwo 4 TH (O6) |
wiedza o społeczeństwie 1 TH1 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR3 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR3 (O6) |
|
13:15-14:00 | historia i społeczeństwo 4 TR2 (O6) |
historia i społeczeństwo 4 TR3 (O6) |
wiedza o społeczeństwie 1 TI2 (O6) |
historia i społeczeństwo 3 TI3 (O6) |
|
14:05-14:50 | wiedza o społeczeństwie 1 TF1 (O6) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 (209) |
||||
08:55-09:40 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 (209) |
||||
09:45-10:30 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 (209) |
||||
10:35-11:20 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 (209) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-1/2 (209) |
|||
11:35-12:20 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 (209) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-1/2 (209) |
|||
12:25-13:10 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE2 (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 (206) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-1/2 (209) |
||
13:15-14:00 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 (206) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-1/2 (209) |
|||
14:05-14:50 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 (206) |
maszyny i urządzenia elektryczne 3 TIE-2/2 (109) |
|||
14:55-15:40 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 (206) |
||||
15:45-16:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-2/2 (206) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | techniki wytwarzania 2 TF-1/2 (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
||||
08:55-09:40 | techniki wytwarzania 2 TF-1/2 (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
||||
09:45-10:30 | podstawy sterowania i regulacji maszyn 2 TF (23) |
podstawy technik wytwarzania 2 TF (23) |
techniki wytwarzania 2 TF-1/2 (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
||
10:35-11:20 | podstawy sterowania i regulacji maszyn 2 TF (23) |
podstawy technik wytwarzania 2 TF (23) |
techniki wytwarzania 2 TF-1/2 (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
||
11:35-12:20 | pneumatyka i hydraulika 2 TR1 (23) |
podstawy technik wytwarzania 3 TF (23) |
technologia mechaniczna 2 TF-1/2 (O18) |
techniki wytwarzania 2 TF-1/2 (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24, |
|
12:25-13:10 | pneumatyka i hydraulika 2 TR1 (23) |
podstawy technik wytwarzania 3 TF (23) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 1 TR2 (23) |
technologia mechaniczna 2 TF-1/2 (O18) |
|
13:15-14:00 | pneumatyka i hydraulika 2 TR1 (23) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 1 TR2 (23) |
technologia mechaniczna 2 TF-1/2 (O18) |
||
14:05-14:50 | pneumatyka i hydraulika 2 TR1 (23) |
technologia mechaniczna 2 TF-1/2 (O18) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski w branży mechatronicznej 2 TR1-1/2 (122) |
||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | język angielski 3 TIE-1/2 (124) |
język angielski 4 TR3-2/2 (124) |
język angielski 2 TR2-1/2 (124) |
język angielski 3 TH2 (124) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR1-1/2 (124) |
10:35-11:20 | język angielski 3 TH2 (124) |
język angielski 4 TR3-2/2 (124) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR2-1/2 (124) |
język angielski 3 TIE-1/2 (124) |
język angielski 4 TR3-2/2 (124) |
11:35-12:20 | język angielski 1 TH2-1/2 (124) |
język angielski 4 TR2-2/2 (124) |
|||
12:25-13:10 | język angielski 3 TIE-1/2 (124) |
język angielski 1 TH2-1/2 (124) |
język angielski 2 TR1-1/2 (124) |
język angielski 2 TR1-1/2 (124) |
|
13:15-14:00 | język angielski 3 TIE-1/2 (124) |
język angielski 4 TR2-2/2 (124) |
język angielski 4 TR3-2/2 (124) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR2-1/2 (124) |
|
14:05-14:50 | zajęcia z wychowawcą 3 TH2 (124) |
język angielski 1 TI3-1/2 (124) |
język angielski 4 TR3-2/2 (124) |
język angielski 1 TI3-1/2 (124) |
|
14:55-15:40 | język angielski 1 TI3-1/2 (124) |
język angielski 2 TR1-1/2 (124) |
język angielski 2 TR2-1/2 (124) |
||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | elektrotechnika i elektronika 1 TR1 (205) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR1 (205) |
|||
09:45-10:30 | elektrotechnika i elektronika 1 TR1 (205) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR1 (205) |
|||
10:35-11:20 | podstawy elektrotechniki 1 ZE (205) |
podstawy elektrotechniki 1 ZE (205) |
|||
11:35-12:20 | podstawy elektrotechniki 1 ZE (205) |
podstawy elektrotechniki 1 ZE (205) |
|||
12:25-13:10 | podstawy elektrotechniki 2 TH2 (205) |
||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | matematyka 1 TE2 (17) |
matematyka 1 TE1 (221) |
|||
11:35-12:20 | matematyka 1 TE1 (17) |
matematyka 1 TE2 (23) |
|||
12:25-13:10 | matematyka 1 TE1 (17) |
matematyka 1 TE2 (23) |
|||
13:15-14:00 | matematyka 4 TF (17) |
matematyka 4 TF (23) |
|||
14:05-14:50 | matematyka 4 TF (107) |
matematyka 4 TF (17) |
matematyka 4 TF (23) |
||
14:55-15:40 | matematyka 4 TF (107) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 3 TE (122) |
matematyka 3 TI3 (122) |
|||
08:55-09:40 | matematyka 1 TH1 (122) |
matematyka 3 TE (122) |
matematyka 4 TR3 (122) |
matematyka 1 ZE (122) |
matematyka 3 TI3 (122) |
09:45-10:30 | matematyka 4 TR2 (122) |
matematyka 3 TE (122) |
matematyka 4 TR2 (122) |
matematyka 4 TR3 (122) |
matematyka 4 TR3 (122) |
10:35-11:20 | matematyka 4 TR2 (122) |
matematyka 4 TR2 (122) |
matematyka 4 TR3 (122) |
matematyka 3 TE (122) |
|
11:35-12:20 | matematyka 4 TR3 (122) |
matematyka 4 TR3 (122) |
matematyka 1 TI1 (122) |
matematyka 1 TI1 (122) |
matematyka 3 TE (122) |
12:25-13:10 | matematyka 4 TR3 (122) |
matematyka 4 TR3 (122) |
matematyka 3 TE (122) |
matematyka 1 TI1 (122) |
|
13:15-14:00 | matematyka 3 TI3 (122) |
matematyka 1 TH1 (122) |
matematyka 3 TI3 (122) |
matematyka 1 TH1 (122) |
matematyka 4 TR2 (122) |
14:05-14:50 | matematyka 3 TI3 (122) |
matematyka 4 TR2 (122) |
matematyka 4 TR2 (122) |
||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 3 TR4 (117) |
matematyka 4 TE (117) |
matematyka 3 TR4 (117) |
matematyka 3 TH2 (117) |
matematyka 3 TR4 (117) |
08:55-09:40 | matematyka 3 TR4 (117) |
matematyka 3 TF (117) |
matematyka 3 TR4 (117) |
matematyka 3 TH2 (117) |
matematyka 4 TE (117) |
09:45-10:30 | matematyka 2 TI3 (117) |
matematyka 2 TI3 (117) |
matematyka 4 TE (117) |
matematyka 2 TE1 (117) |
matematyka 2 TE1 (117) |
10:35-11:20 | matematyka 2 TI3 (117) |
matematyka 4 TE (117) |
matematyka 4 TE (117) |
matematyka 2 TE1 (117) |
|
11:35-12:20 | matematyka 4 TE (117) |
matematyka 2 TE1 (117) |
matematyka 3 TH2 (117) |
matematyka 4 TE (117) |
matematyka 3 TF (117) |
12:25-13:10 | matematyka 3 TF (117) |
matematyka 3 TH2 (117) |
matematyka 3 TH2 (117) |
matematyka 2 TI3 (117) |
matematyka 3 TF (117) |
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-2/2 (204) |
||||
11:35-12:20 | sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-2/2 (204) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-2/2 (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-2/2 (21) |
||
12:25-13:10 | sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-2/2 (204) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-2/2 (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-2/2 (21) |
||
13:15-14:00 | sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-2/2 (204) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-2/2 (211) |
|||
14:05-14:50 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-2/2 (211) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 2 TH2 (16) |
||||
08:55-09:40 | język angielski 2 TH2 (16) |
||||
09:45-10:30 | język angielski 4 TH-1/2 (16) |
język angielski 3 TR4-2/2 (108) |
|||
10:35-11:20 | język angielski 4 TH-1/2 (16) |
język angielski 3 TE (122) |
|||
11:35-12:20 | język angielski 3 TR4-2/2 (108) |
język angielski 4 TH-1/2 (8) |
język angielski 3 TR4-2/2 (108) |
||
12:25-13:10 | język angielski 3 TE (108) |
język angielski 4 TH-1/2 (8) |
język angielski 3 TR4-2/2 (108) |
||
13:15-14:00 | język angielski 4 TI1-1/2 (108) |
język angielski 4 TH-1/2 (108) |
|||
14:05-14:50 | zajęcia z wychowawcą 2 TH2 (108) |
||||
14:55-15:40 | język angielski 4 TI1-1/2 (108) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 2 TH1-2/2 (wf5) |
||||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 2 TH1-2/2 (wf5) |
||||
09:45-10:30 | informatyka 1 TR2-2/2 (211) |
wychowanie fizyczne 1 TI2-1/2 (wf5) |
|||
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 1 TH2-1/2 (wf6) |
wychowanie fizyczne 1 ZE (wf5) |
wychowanie fizyczne 1 TH2-1/2 (wf5) |
zajęcia z wychowawcą 1 ZE (211) |
|
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 3 TR1 (wf3) |
wychowanie fizyczne 1 ZE (wf5) |
wychowanie fizyczne 1 TH2-1/2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 3 TIE (wf3) |
|
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 1 ZE (wf1) |
wychowanie fizyczne 3 TR1 (wf7) |
|||
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 1 TI2-1/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 3 TIE (wf3) |
wychowanie fizyczne 3 TR1 (wf7) |
||
14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 1 TI2-1/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 3 TIE (wf3) |
wychowanie fizyczne 2 TH1-2/2 (wf3) |
||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | urządzenia techniki komputerowej 2 TIR-1/2 (21) |
||||
08:55-09:40 | urządzenia techniki komputerowej 2 TIR-1/2 (21) |
||||
09:45-10:30 | witryny i aplikacje internetowe 2 TI3-2/2 (211) |
||||
10:35-11:20 | systemy baz danych 3 TI1-1/2 (O5) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI3-2/2 (211) |
|||
11:35-12:20 | systemy baz danych 3 TI1-1/2 (O5) |
witryny i aplikacje internetowe 1 TI2-2/2 (213) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TIR-1/2 (213) |
||
12:25-13:10 | witryny i aplikacje internetowe 2 TIR-1/2 (213) |
||||
13:15-14:00 | urządzenia techniki komputerowej 2 TI2-2/2 (210) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TI3-2/2 (204) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI1-2/2 (204) |
||
14:05-14:50 | urządzenia techniki komputerowej 2 TI2-2/2 (210) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TI3-2/2 (204) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI1-2/2 (204) |
||
14:55-15:40 | urządzenia techniki komputerowej 2 TI1-2/2 (210) |
||||
15:45-16:30 | urządzenia techniki komputerowej 2 TI1-2/2 (210) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 1 TI2-2/2 (8) |
język angielski w branży elektronicznej 1 TH1-2/2 (8) |
język angielski 3 TI2-2/2 (8) |
||
08:55-09:40 | język angielski 4 TI3-2/2 (8) |
język angielski 1 TI2-2/2 (8) |
język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TIR-1/2 (8) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TIR-2/2 (8) |
|
09:45-10:30 | język angielski 1 TR2-1/2 (8) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR2-2/2 (8) |
język angielski 3 TI3 (8) |
język angielski 4 TI1-2/2 (8) |
|
10:35-11:20 | język angielski 3 TR1-2/2 (8) |
język angielski 2 TR2-2/2 (8) |
język angielski 1 TR1-1/2 (8) |
||
11:35-12:20 | język angielski 3 TI2-2/2 (8) |
język angielski 2 TR2-2/2 (8) |
język angielski 3 TR1-2/2 (8) |
||
12:25-13:10 | język angielski 1 TH1-2/2 (8) |
język angielski 1 TR1-1/2 (8) |
język angielski w branży mechatronicznej 2 TR2-2/2 (8) |
||
13:15-14:00 | język angielski 1 TH1-2/2 (8) |
język angielski 1 TR1-1/2 (8) |
język angielski 4 TI1-2/2 (8) |
język angielski 1 TH1-2/2 (8) |
|
14:05-14:50 | język angielski w branży mechatronicznej 2 TIR-2/2 (8) |
język angielski 3 TI3 (8) |
język angielski 4 TI3-2/2 (8) |
||
14:55-15:40 | język angielski 1 TR2-1/2 (8) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | matematyka 4 TH (106) |
matematyka 2 TI1 (106) |
matematyka 4 TH (106) |
matematyka 2 TH2 (106) matematyka 3 TR1 (106) |
|
09:45-10:30 | matematyka 2 TI1 (106) |
matematyka 4 TH (106) |
matematyka 2 TI1 (106) |
||
10:35-11:20 | matematyka 2 TH2 (106) |
matematyka 1 TR2 (106) |
matematyka 3 TR1 (106) |
matematyka 3 TR3 (106) |
|
11:35-12:20 | matematyka 2 TI1 (106) |
matematyka 1 TR2 (106) |
matematyka 3 TR3 (106) |
matematyka 2 TR1 (106) |
|
12:25-13:10 | matematyka 3 TR3 (106) |
matematyka 3 TR1 (106) |
matematyka 3 TR3 (106) |
matematyka 4 TH (106) |
|
13:15-14:00 | matematyka 3 TR3 (106) |
matematyka 4 TH (106) |
matematyka 2 TR1 (106) |
matematyka 4 TH (106) |
|
14:05-14:50 | matematyka 2 TR1 (106) |
matematyka 4 TH (106) |
matematyka 2 TR1 (106) |
matematyka 2 TH2 (106) |
|
14:55-15:40 | matematyka 3 TR1 (106) |
matematyka 1 TR2 (106) |
|||
15:45-16:30 | matematyka 3 TR1 (106) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 4 TH-1/2 (23) |
język niemiecki 3 TF-5/5 (222) |
język niemiecki 1 TH2-4/5 (222) |
||
08:55-09:40 | język niemiecki 1 TI2-3/3 (23) |
język niemiecki 1 TE1-4/5 (222) |
język niemiecki 1 TH2-4/5 (121) |
||
09:45-10:30 | język niemiecki 2 TH2 (224) |
język niemiecki 4 TH-1/2 (222) |
język niemiecki 4 TI3-1/2 (222) |
język niemiecki 1 TI3-4/4 (121) |
|
10:35-11:20 | język niemiecki 4 TH-1/2 (222) |
język niemiecki 1 TF1-5/5 (201) |
język niemiecki 3 TI3 (23) |
||
11:35-12:20 | język niemiecki 4 TI3-1/2 (123) |
język niemiecki 2 TI3 (201) |
język niemiecki 3 TI1-2/2 (8) |
język niemiecki 2 TI3 (23) |
|
12:25-13:10 | język niemiecki 4 TI3-1/2 (123) |
język niemiecki 1 TH1-2/2 (8) |
język niemiecki 3 TE (23) |
||
13:15-14:00 | język niemiecki 3 TH1-4/5 (123) |
język niemiecki 4 TH-1/2 (8) |
|||
14:05-14:50 | język niemiecki 2 TH2 (8) |
język niemiecki 4 TI3-1/2 (23) |
|||
14:55-15:40 | język niemiecki 3 TIE-5/5 (23) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 2 TI2-1/2 (24) |
język angielski 2 TR1-2/2 (24) |
język angielski 4 TR3-1/2 (24) |
język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TI2-2/2 (24) |
język angielski 4 TI2-1/2 (24) |
08:55-09:40 | język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TI2-1/2 (24) |
język angielski 3 TI1-2/2 (24) |
język angielski 4 TI2-1/2 (24) |
język angielski 2 TI2-2/2 (24) |
język angielski 1 TI1-2/2 (24) |
09:45-10:30 | język angielski 1 TI1-2/2 (24) |
język angielski 4 TR3-1/2 (24) |
język angielski 4 TI2-1/2 (24) |
język angielski 3 TI1-2/2 (24) |
język angielski 4 TR2-1/2 (24) |
10:35-11:20 | język angielski 4 TI2-1/2 (24) |
język angielski 4 TR3-1/2 (24) |
język angielski 2 TI2-1/2 (24) |
język angielski 2 TR1-2/2 (24) |
język angielski 4 TR3-1/2 (24) |
11:35-12:20 | język angielski 4 TI2-1/2 (24) |
zajęcia z wychowawcą 2 TI2 (24) |
|||
12:25-13:10 | język angielski 2 TI2-2/2 (24) |
język angielski 4 TR2-1/2 (24) |
język angielski 2 TR1-2/2 (24) |
||
13:15-14:00 | język angielski 4 TR3-1/2 (24) |
język angielski 4 TI2-1/2 (24) |
|||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | język polski 3 TIE (109) |
||||
09:45-10:30 | język polski 3 TIE (109) |
||||
10:35-11:20 | język polski 1 TF1 (110) |
język polski 3 TI3 (109) |
|||
11:35-12:20 | język polski 1 TF1 (110) |
język polski 1 TE2 (16) |
zajęcia z wychowawcą 4 TI1 (4) |
język polski 1 ZE (123) |
|
12:25-13:10 | język polski 4 TI1 (110) |
język polski 1 TE2 (16) |
język polski 2 TI1 (4) |
język polski 4 TI1 (123) |
|
13:15-14:00 | język polski 3 TI3 (110) |
język polski 2 TI1 (16) |
język polski 2 TI1 (4) |
język polski 3 TIE (123) |
|
14:05-14:50 | język polski 4 TI1 (110) |
język polski 3 TI3 (110) |
język polski 4 TI1 (4) |
język polski 1 TE2 (123) |
|
14:55-15:40 | język polski 1 TF1 (110) |
język polski 4 TI1 (4) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | maszyny i urządzenia elektryczne 1 ZE (5) |
podstawy elektroniki 2 TH2 (121) |
|||
08:55-09:40 | maszyny i urządzenia elektryczne 1 ZE (5) |
podstawy elektroniki 2 TH2 (121) |
podstawy elektroniki analogowo-cyfrowej 1 ZE (109) |
||
09:45-10:30 | podstawy elektrotechniki 2 TH1 (4) |
podstawy elektroniki 2 TH1 (121) |
podstawy elektroniki analogowo-cyfrowej 1 ZE (109) |
||
10:35-11:20 | podstawy elektroniki 2 TH1 (121) |
||||
11:35-12:20 | układy analogowe 3 TH1 (218) |
zajęcia z wychowawcą 1 TH1 (16a) |
podstawy elektrotechniki 1 TH1 (16) |
||
12:25-13:10 | podstawy elektrotechniki 1 TH1 (16) |
||||
13:15-14:00 | układy analogowe 3 TH2 (16) |
||||
14:05-14:50 | podstawy elektrotechniki 1 TH1 (16) |
||||
14:55-15:40 | podstawy elektrotechniki 1 TH1 (16) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | technologia obróbki skrawaniem 1 TF2 (216) |
technologia obróbki skrawaniem 1 TF2 (114) |
|||
12:25-13:10 | podstawy konstrukcji maszyn 2 TF (216) |
technologia obróbki skrawaniem 1 TF2 (114) |
|||
13:15-14:00 | podstawy konstrukcji maszyn 2 TF (216) |
procesy produkcji 3 TF-2/2 (212) |
|||
14:05-14:50 | procesy produkcji 3 TF-2/2 (212) |
||||
14:55-15:40 | procesy produkcji 3 TF-1/2 (212) |
||||
15:45-16:30 | procesy produkcji 3 TF-1/2 (212) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | programowanie aplikacji internetowych 3 TIE-1/2 (O5) |
administracja bazami danych 3 TI3-2/2 (O5) |
|||
08:55-09:40 | programowanie aplikacji internetowych 3 TIE-1/2 (O5) |
administracja bazami danych 3 TI3-2/2 (O5) |
|||
09:45-10:30 | programowanie aplikacji internetowych 3 TIE-1/2 (O5) |
administracja bazami danych 3 TI3-2/2 (O5) |
informatyka 3 TI1-1/2 (213) |
||
10:35-11:20 | administracja bazami danych 3 TI2-1/2 (212) |
informatyka 1 TR1-1/2 (210) |
witryny i aplikacje internetowe 3 TIE-1/2 (O5) |
informatyka 3 TI1-1/2 (213) |
|
11:35-12:20 | administracja bazami danych 3 TI2-1/2 (212) |
informatyka 3 TI2-1/2 (O5) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI2-1/2 (212) |
||
12:25-13:10 | administracja bazami danych 3 TI2-1/2 (212) |
informatyka 3 TI2-1/2 (O5) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI2-1/2 (212) |
||
13:15-14:00 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI1-1/2 (212) |
informatyka 3 TI3-1/2 (O5) |
administracja bazami danych 3 TI1-2/2 (215) |
||
14:05-14:50 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI1-1/2 (212) |
informatyka 3 TI3-1/2 (O5) |
administracja bazami danych 3 TI1-2/2 (215) |
||
14:55-15:40 | administracja bazami danych 3 TI1-2/2 (215) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-1/2 (207) |
||||
08:55-09:40 | pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-1/2 (207) |
||||
09:45-10:30 | pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-1/2 (207) |
||||
10:35-11:20 | pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-1/2 (207) |
||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język polski 3 TE (118) |
język polski 4 TH (118) |
|||
08:55-09:40 | język polski 3 TE (118) |
język polski 4 TH (118) |
|||
09:45-10:30 | język polski 2 TF (118) |
język polski 1 TF2 (118) |
język polski 4 TE (118) |
||
10:35-11:20 | język polski 4 TE (118) |
język polski 2 TF (118) |
język polski 4 TH (118) |
język polski 1 TR1 (118) |
język polski 4 TE (118) |
11:35-12:20 | język polski 1 TI1 (118) |
język polski 2 TF (118) |
język polski 4 TH (118) |
język polski 4 TH (118) |
język polski 2 TE1 (118) |
12:25-13:10 | język polski 1 TI1 (118) |
język polski 2 TE1 (118) |
język polski 1 TI1 (118) |
język polski 2 TE1 (118) |
|
13:15-14:00 | język polski 1 TR1 (118) |
język polski 1 TF2 (118) |
język polski 4 TE (118) |
język polski 3 TE (118) |
|
14:05-14:50 | język polski 1 TR1 (118) |
język polski 1 TF2 (118) |
język polski 4 TE (118) |
||
14:55-15:40 | zajęcia z wychowawcą 2 TE1 (118) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | religia/etyka 4 TI3-11/11 (118) |
religia/etyka 1 TH2-11/11 (16) |
religia/etyka 3 TI2-11/11 (23) |
||
08:55-09:40 | religia/etyka 4 TI1-11/11 (118) |
religia/etyka 1 TH2-11/11 (16) |
religia/etyka 3 TI2-11/11 (23) |
||
09:45-10:30 | religia/etyka 4 TTE-11/11 (118) |
religia/etyka 3 TI1-11/11 (16) |
religia/etyka 4 TI2-11/11 (O6) |
religia/etyka 2 TI2-11/11 (214) |
|
10:35-11:20 | religia/etyka 1 TI1-11/11 (214) |
religia/etyka 4 TTE-11/11 (214) |
religia/etyka 2 TI1-11/11 (214) |
||
11:35-12:20 | religia/etyka 1 ZE-11/11 (124) |
religia/etyka 4 TI1-11/11 (214) |
religia/etyka 2 TH2-11/11 (214) |
religia/etyka 4 TI2-11/11 (214) |
|
12:25-13:10 | religia/etyka 1 ZE-11/11 (124) |
religia/etyka 1 TI1-11/11 (214) |
religia/etyka 2 TI2-11/11 (214) |
religia/etyka 3 TI1-11/11 (214) |
|
13:15-14:00 | religia/etyka 2 TI1-11/11 (124) |
religia/etyka 4 TI3-11/11 (214) |
|||
14:05-14:50 | religia/etyka 2 TH2-11/11 (124) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI3-1/2 (221) |
||||
12:25-13:10 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TF2 (221) |
||||
13:15-14:00 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 ZE (221) |
||||
14:05-14:50 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI3-2/2 (221) |
||||
14:55-15:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TE2 (221) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | informatyka 1 TF2 (213) |
||||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 3 TR4-2/2 (wf6) |
||||
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 3 TR4-2/2 (wf6) |
informatyka 1 TE2-1/2 (213) |
|||
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 3 TR4-2/2 (wf6) |
informatyka 1 TF1-1/2 (213) |
|||
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 1 TR2-1/2 (wf1) |
||||
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 1 TR2-1/2 (wf7) |
informatyka 1 TH1-1/2 (213) |
|||
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 1 TR2-1/2 (wf7) |
informatyka 1 TH2-1/2 (213) |
|||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 4 TI1-1/2 (227) |
język niemiecki 2 TH1-4/4 (227) |
język niemiecki 4 TF-2/2 (227) |
język niemiecki 2 TH1-4/4 (227) |
|
08:55-09:40 | język niemiecki 1 TI2-5/5 (227) |
język niemiecki 4 TI3-2/2 (227) |
język niemiecki 4 TF-2/2 (227) |
język niemiecki 2 TR2-5/5 (227) |
|
09:45-10:30 | język niemiecki 1 TI1-1/2 (227) |
język niemiecki 3 TR1-2/2 (227) |
język niemiecki 4 TI3-2/2 (227) |
język niemiecki 3 TR1-1/2 (227) |
język niemiecki 1 TE1-3/3,1TI3-2/2,1TR1-3/3 (227) |
10:35-11:20 | język niemiecki 4 TF-2/2 (227) |
język niemiecki 3 TI1-1/2 (227) |
język niemiecki 2 TI1 (227) |
język niemiecki 1 TR2-1/2 (227) |
|
11:35-12:20 | zajęcia z wychowawcą 3 TR1 (227) |
język niemiecki 4 TI1-1/2 (227) |
język niemiecki 4 TI3-2/2 (227) |
||
12:25-13:10 | język niemiecki 2 TI1 (227) |
język niemiecki 4 TI1-1/2 (227) |
język niemiecki 4 TI3-2/2 (227) |
||
13:15-14:00 | język niemiecki 4 TR1-1/2 (227) |
język niemiecki 2 TR2-5/5 (227) |
język niemiecki 4 TI1-1/2 (227) |
język niemiecki 4 TR1-1/2 (227) |
|
14:05-14:50 | język niemiecki 4 TR1-1/2 (227) |
język niemiecki 1 TR2-1/2 (227) |
język niemiecki 4 TR1-1/2 (227) |
||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie do życia w rodzinie 1 TR1 (17) |
||||
08:55-09:40 | wychowanie do życia w rodzinie 1 TI3 (17) |
||||
09:45-10:30 | biologia 1 TH2 (17) |
||||
10:35-11:20 | informatyka 1 TE1-1/2 (215) |
||||
11:35-12:20 | biologia 1 TR2 (17) |
||||
12:25-13:10 | biologia 1 TF1 (17) |
||||
13:15-14:00 | biologia 1 TF2 (17) |
biologia 1 TI1 (17) |
|||
14:05-14:50 | wychowanie do życia w rodzinie 1 TE1 (17) |
wychowanie do życia w rodzinie 2 TH1 (17) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | chemia 1 TH1-1/2 (16a) |
fizyka 1 TR1-2/2 (16a) |
|||
08:55-09:40 | fizyka 4 TF-2/2 (16a) |
fizyka 2 TH2 (16a) |
fizyka 1 TI2-1/2 (16a) |
||
09:45-10:30 | fizyka 4 TF-2/2 (16a) |
chemia 1 TH1-2/2 (16a) |
fizyka 4 TF-2/2 (16a) |
||
10:35-11:20 | fizyka 1 TE2 (16a) |
fizyka 4 TH-2/2 (16a) |
chemia 1 TR2 (16a) |
fizyka 1 TF1 (16a) |
fizyka 3 TF (16a) |
11:35-12:20 | fizyka 2 TH2 (16a) |
fizyka 4 TH-2/2 (16a) |
fizyka 2 TR2-1/2 (16a) |
fizyka 3 TR2 (16a) |
|
12:25-13:10 | fizyka 1 TH2 (16a) |
fizyka 4 TF-2/2 (16a) |
fizyka 3 TR2 (16a) |
fizyka 2 TR2-1/2 (16a) |
|
13:15-14:00 | fizyka 3 TF (16a) |
zajęcia z wychowawcą 3 TR2 (16a) |
fizyka 4 TH-2/2 (16a) |
fizyka 4 TH-2/2 (16a) |
fizyka 2 TR2-2/2 (16a) |
14:05-14:50 | chemia 1 TI1-1/2 (16a) |
fizyka 1 TR1-1/2 (16a) |
fizyka 4 TH-2/2 (16a) |
zajęcia z wychowawcą 2 TR2 (16a) |
fizyka 4 TF-2/2 (16a) |
14:55-15:40 | chemia 1 TI1-2/2 (16a) |
fizyka 1 TI2-2/2 (16a) |
fizyka 2 TR2-2/2 (16a) |
fizyka 4 TF-2/2 (16a) |
|
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | język polski 3 TR2 (121) |
||||
10:35-11:20 | język polski 3 TR2 (121) |
język polski 3 TR2 (121) |
|||
11:35-12:20 | język polski 1 TR2 (121) |
język polski 1 TR2 (121) |
|||
12:25-13:10 | język polski 3 TH2 (121) |
język polski 1 TR2 (121) |
|||
13:15-14:00 | język polski 3 TH2 (121) |
język polski 3 TH1 (121) |
|||
14:05-14:50 | język polski 3 TH1 (121) |
język polski 3 TH1 (121) |
|||
14:55-15:40 | język polski 3 TH2 (121) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 4 TR3-1/2 (108) |
język niemiecki 2 TE1-4/4 (201) |
język niemiecki 2 TE1-4/4 (124) |
||
08:55-09:40 | język niemiecki 4 TR3-1/2 (108) |
język niemiecki 3 TR2-5/5 (201) |
język niemiecki 3 TI2-4/5 (201) |
język niemiecki 2 TR2-4/5 (124) |
|
09:45-10:30 | język niemiecki 4 TH-2/2 (108) |
język niemiecki 4 TF-1/2 (201) |
język niemiecki 4 TR3-1/2 (221) |
język niemiecki 2 TR1-1/2 (201) |
język niemiecki 1 TR1-4/5 (223) |
10:35-11:20 | język niemiecki 4 TH-2/2 (108) |
język niemiecki 4 TF-1/2 (201) |
język niemiecki 4 TR3-1/2 (221) |
język niemiecki 2 TR1-1/2 (201) |
zajęcia z wychowawcą 2 TR1 (223) |
11:35-12:20 | język niemiecki 3 TH2 (201) |
język niemiecki 4 TR2-1/2 (201) |
język niemiecki 4 TR2-1/2 (223) |
||
12:25-13:10 | język niemiecki 4 TI2-1/2 (227) |
język niemiecki 4 TH-2/2 (201) |
język niemiecki 4 TF-1/2 (201) |
język niemiecki 2 TR1-2/2 (201) |
język niemiecki 4 TR2-1/2 (223) |
13:15-14:00 | język niemiecki 4 TI2-1/2 (227) |
język niemiecki 2 TR2-4/5 (201) |
język niemiecki 4 TI2-1/2 (201) |
||
14:05-14:50 | język niemiecki 4 TI2-1/2 (201) |
||||
14:55-15:40 | język niemiecki 2 TR1-2/2 (227) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 2 TE1-2/2,2TH1-2/2 (8) |
język niemiecki 1 TH2-5/5 (201) |
język niemiecki 1 TH2-5/5 (123) |
język niemiecki 2 TE1-2/2,2TH1-2/2 (201) |
|
08:55-09:40 | język niemiecki 1 TI2-4/5 (201) |
język niemiecki 3 TR2-4/5 (8) |
język niemiecki 4 TI2-2/2 (201) |
język niemiecki 3 TI2-5/5 (123) |
język niemiecki 1 TE2-4/4 (201) |
09:45-10:30 | język niemiecki 4 TR1-2/2 (201) |
język niemiecki 2 TE2 (8) |
język niemiecki 4 TI2-2/2 (201) |
język niemiecki 2 TE2 (123) |
język niemiecki 1 TR1-5/5 (201) |
10:35-11:20 | język niemiecki 4 TR1-2/2 (201) |
język niemiecki 1 TF2 (8) |
zajęcia z wychowawcą 2 TE2 (8) |
język niemiecki 4 TR1-2/2 (201) |
|
11:35-12:20 | język niemiecki 4 TR2-2/2 (201) |
||||
12:25-13:10 | język niemiecki 4 TI2-2/2 (201) |
język niemiecki 4 TR2-2/2 (108) |
język niemiecki 4 TR2-2/2 (201) |
||
13:15-14:00 | język niemiecki 4 TI2-2/2 (201) |
język niemiecki 4 TR1-2/2 (105) |
język niemiecki 1 TH1-1/2 (201) |
||
14:05-14:50 | język niemiecki 1 TE2-4/4 (201) |
||||
14:55-15:40 | język niemiecki 3 TIE-4/5 (201) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-1/2 (211) |
systemy operacyjne 1 TI3-1/2 (210) |
systemy operacyjne 1 TI1-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-2/2 (210) |
|
08:55-09:40 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-1/2 (211) |
systemy operacyjne 1 TI3-1/2 (210) |
systemy operacyjne 1 TI1-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-2/2 (210) |
|
09:45-10:30 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-2/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-1/2 (210) |
|
10:35-11:20 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI1-1/2 (210) |
zajęcia z wychowawcą 1 TI1 (7) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI3-1/2 (210) |
||
11:35-12:20 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI3-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-1/2 (210) |
||
12:25-13:10 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI3-1/2 (210) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI2-1/2 (210) |
|||
13:15-14:00 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 TI1-2/2 (21) |
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI2-1/2 (210) |
|||
14:05-14:50 | diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 TI2-1/2 (210) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-1/2 (211) |
systemy operacyjne 1 TI1-2/2 (211) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-1/2 (211) |
||
08:55-09:40 | sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-1/2 (211) |
systemy operacyjne 1 TI1-2/2 (211) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-1/2 (211) |
||
09:45-10:30 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-1/2 (211) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-1/2 (211) |
|||
10:35-11:20 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI1-1/2 (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TIE-1/2 (211) |
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-1/2 (211) |
||
11:35-12:20 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-1/2 (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TIE-1/2 (211) |
systemy operacyjne 1 TI2-2/2 (211) |
||
12:25-13:10 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI3-1/2 (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-1/2 (211) |
systemy operacyjne 1 TI2-2/2 (211) |
||
13:15-14:00 | sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TIE-1/2 (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-1/2 (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI3-1/2 (211) |
||
14:05-14:50 | sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 TIE-1/2 (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI2-1/2 (211) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI3-1/2 (211) |
||
14:55-15:40 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI2-1/2 (211) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 (206) |
|||
08:55-09:40 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 (206) |
|||
09:45-10:30 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 (206) |
|||
10:35-11:20 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 (206) |
|||
11:35-12:20 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-2/2 (206) |
|||
12:25-13:10 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-2/2 (209) |
||||
13:15-14:00 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 (206) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 (209) |
|||
14:05-14:50 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 (206) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 (209) |
|||
14:55-15:40 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 (206) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 (209) |
|||
15:45-16:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 (206) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 (209) |
|||
16:45-17:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-1/2 (206) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-2/2 (209) |
|||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 4 TR1-1/2 (wf1) |
||||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 TI1-1/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 4 TR1-1/2 (wf1) |
|||
09:45-10:30 | zajęcia z wychowawcą 1 TE2 (219) |
wychowanie fizyczne 1 TI1-1/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 3 TF-1/2 (wf2) |
||
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 3 TF-1/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 4 TI1-1/2 (wf2) |
|||
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 3 TF-1/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 2 TR1-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 1 TI1-1/2 (wf1) |
||
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 1 TE2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 2 TR1-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 4 TR1-1/2 (wf1) |
||
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 1 TE2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 2 TR2-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 2 TR2-2/2 (wf6) |
wychowanie fizyczne 4 TI1-1/2 (wf5) |
|
14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 2 TR2-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 1 TE2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TI1-1/2 (wf5) |
||
14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 2 TR1-2/2 (wf2) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 2 TI3 (6) |
||||
08:55-09:40 | język angielski zawodowy w branży informatycznej 2 TI3 (213) |
język angielski 1 TE2-2/2 (121) |
|||
09:45-10:30 | język angielski 1 TF1-2/2 (106) |
język angielski 4 TF-2/2 (6) |
język angielski 3 TH1 (121) |
język angielski 4 TTE (119) |
|
10:35-11:20 | język angielski 2 TI3 (6) |
język angielski 3 TH1 (6) |
język angielski 4 TTE (121) |
język angielski 4 TF-2/2 (224) |
|
11:35-12:20 | język angielski 3 TH1 (110) |
język angielski 3 TH1 (6) |
język angielski 3 TR2-2/2 (121) |
język angielski 4 TTE (108) |
|
12:25-13:10 | język angielski 4 TTE (110) |
język angielski 4 TTE (221) |
język angielski 2 TI3 (121) |
język angielski w branży elektronicznej 1 TH1-1/2 (218) |
język angielski 3 TR2-2/2 (108) |
13:15-14:00 | język angielski 1 TF1-2/2 (121) |
język angielski 1 TE2-2/2 (218) |
|||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 4 TR3-2/2 (123) |
język niemiecki 3 TF-3/3,3TH1-2/2,3TI2-3/3 (123) |
język niemiecki 1 TE2-2/2,1TH2-3/3 (123) |
||
08:55-09:40 | język niemiecki 4 TR3-2/2 (123) |
język niemiecki 2 TIR (123) |
język niemiecki 1 TE1-5/5 (123) |
język niemiecki 1 TE2-2/2,1TH2-3/3 (123) |
|
09:45-10:30 | język niemiecki 1 TR2-2/2 (123) |
język niemiecki 2 TF (123) |
język niemiecki 4 TR3-2/2 (123) |
zajęcia z wychowawcą 3 TR4 (123) |
|
10:35-11:20 | język niemiecki 2 TI2-4/5 (123) |
język niemiecki 4 TE (123) |
język niemiecki 4 TR3-2/2 (123) |
język niemiecki 1 TR2-2/2 (123) |
|
11:35-12:20 | język niemiecki 2 TF (123) |
język niemiecki 4 TI1-2/2 (123) |
język niemiecki 2 TI2-4/5 (123) |
||
12:25-13:10 | język niemiecki 2 TIR (123) |
język niemiecki 4 TE (123) |
język niemiecki 4 TI1-2/2 (123) |
||
13:15-14:00 | język niemiecki 4 TI1-2/2 (123) |
język niemiecki 4 TI1-2/2 (123) |
|||
14:05-14:50 | język niemiecki 1 TI1-2/2 (123) |
język niemiecki 3 TR4-1/2 (123) |
język niemiecki 4 TE (123) |
||
14:55-15:40 | język niemiecki 3 TR4-2/2 (123) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 4 TR2-1/2 (wf1) |
zajęcia z wychowawcą 4 TE (221) |
|||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 4 TE (wf1) |
wychowanie fizyczne 4 TE (wf1) |
wychowanie fizyczne 3 TR4-1/2 (wf1) |
||
09:45-10:30 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TH2 (221) |
wychowanie fizyczne 4 TE (wf1) |
wychowanie fizyczne 3 TR4-1/2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 4 TR2-1/2 (wf1) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TR2 (221) |
10:35-11:20 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TE1 (221) |
wychowanie fizyczne 2 TI2-2/2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 3 TR4-1/2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 4 TR2-1/2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 2 TI2-2/2 (wf1) |
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 2 TI2-2/2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 1 TR2-2/2 (wf2) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI2-2/2 (221) |
||
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 3 TR2-1/2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 1 TR2-2/2 (wf1) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI2-1/2 (221) |
||
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 3 TR2-1/2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 1 TR2-2/2 (wf1) |
|||
14:05-14:50 | zajęcia z wychowawcą 4 TR2 (221) |
wychowanie fizyczne 3 TR2-1/2 (wf1) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język polski 4 TR2 (115) |
język polski 4 TR3 (115) |
język polski 4 TI3 (115) |
język polski 4 TR3 (115) |
język polski 2 TI3 (115) |
08:55-09:40 | język polski 4 TR2 (115) |
język polski 4 TR2 (115) |
język polski 4 TI3 (115) |
język polski 4 TR3 (115) |
język polski 2 TI3 (115) |
09:45-10:30 | język polski 4 TR3 (115) |
język polski 4 TR2 (115) |
język polski 1 TH2 (115) |
język polski 3 TR4 (115) |
język polski 4 TI3 (115) |
10:35-11:20 | język polski 4 TR3 (115) |
język polski 2 TH1 (115) |
język polski 1 TH2 (115) |
język polski 3 TR4 (115) |
język polski 4 TI3 (115) |
11:35-12:20 | język polski 4 TI3 (115) |
język polski 2 TH1 (115) |
język polski 4 TTE (115) |
język polski 2 TH2 (115) |
|
12:25-13:10 | język polski 2 TH2 (115) |
język polski 3 TR4 (115) |
język polski 2 TH1 (115) |
język polski 1 TH2 (115) |
język polski 4 TTE (115) |
13:15-14:00 | język polski 2 TH2 (115) |
język polski 4 TTE (115) |
język polski 2 TI3 (115) |
język polski 4 TR2 (115) |
język polski 4 TTE (115) |
14:05-14:50 | język polski 4 TTE (115) |
zajęcia z wychowawcą 4 TTE (115) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język niemiecki 3 TF-1/3 (108) |
||||
08:55-09:40 | język niemiecki 4 TTE (105) |
język niemiecki 4 TTE (108) |
język angielski 1 TE2-1/2 (108) |
język angielski 1 TF1-1/2 (108) |
język angielski 2 TE1 (108) |
09:45-10:30 | język angielski 1 TF1-1/2 (105) |
język niemiecki 4 TTE (108) |
język angielski zawodowy 3 TE (108) |
język niemiecki 3 TR3 (108) |
|
10:35-11:20 | język niemiecki 2 TI2-5/5 (227) |
język angielski 2 TE1 (108) |
język niemiecki 1 TF1-4/5 (108) |
język angielski 2 TE1 (108) |
język niemiecki 4 TTE (108) |
11:35-12:20 | język angielski zawodowy 3 TE (227) |
język angielski 4 TE (108) |
język niemiecki 2 TI2-5/5 (108) |
||
12:25-13:10 | język angielski 4 TE (108) |
||||
13:15-14:00 | język angielski w branży elektronicznej 1 TH2-2/2 (108) |
język angielski 1 TE2-1/2 (108) |
|||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-2/2 (212) |
||||
08:55-09:40 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-2/2 (212) |
zajęcia z wychowawcą 3 TI1 (110) |
|||
09:45-10:30 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-2/2 (212) |
||||
10:35-11:20 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-1/2 (212) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-2/2 (204) |
|||
11:35-12:20 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-1/2 (212) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-2/2 (204) |
|||
12:25-13:10 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI3-1/2 (212) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-2/2 (204) |
|||
13:15-14:00 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-2/2 (204) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-1/2 (212) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-1/2 (211) |
||
14:05-14:50 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-2/2 (204) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-1/2 (212) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-1/2 (211) |
||
14:55-15:40 | programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-2/2 (204) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI2-1/2 (212) |
programowanie aplikacji internetowych 3 TI1-1/2 (211) |
||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | religia/etyka 3 TR3-11/11 (6) |
religia/etyka 1 TF2-11/11 (104) |
religia/etyka 3 TR3-11/11 (5) |
||
08:55-09:40 | religia/etyka 1 TR2-11/11 (6) |
religia/etyka 1 TF2-11/11 (104) |
religia/etyka 3 TE-11/11 (5) |
||
09:45-10:30 | religia/etyka 1 TR2-11/11 (6) |
religia/etyka 1 TI3-11/11 (104) |
religia/etyka 3 TE-11/11 (O6) |
||
10:35-11:20 | religia/etyka 3 TI3-11/11 (5) |
||||
11:35-12:20 | religia/etyka 3 TIE-11/11 (214) |
religia/etyka 2 TI3-11/11 (17) |
|||
12:25-13:10 | religia/etyka 3 TIE-11/11 (214) |
religia/etyka 3 TI3-11/11 (17) |
|||
13:15-14:00 | religia/etyka 2 TI3-11/11 (105) |
religia/etyka 1 TI3-11/11 (214) |
religia/etyka 1 TF1-11/11 (7) |
||
14:05-14:50 | religia/etyka 3 TF-11/11 (105) |
religia/etyka 1 TF1-11/11 (7) |
|||
14:55-15:40 | religia/etyka 3 TF-11/11 (105) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | informatyka 4 TI1-2/2 (21) |
||||
14:05-14:50 | informatyka 4 TI1-2/2 (21) |
informatyka 4 TI1-2/2 (212) |
|||
14:55-15:40 | informatyka 4 TI1-2/2 (212) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 1 TF1 (205) |
||||
08:55-09:40 | matematyka 1 TF1 (205) |
||||
09:45-10:30 | matematyka 1 TF2 (205) |
||||
10:35-11:20 | matematyka 1 TF2 (205) |
||||
11:35-12:20 | pracownia rysunku technicznego 1 TR1-1/2 (205) |
matematyka 1 TF2 (115) |
podstawy sterowania i regulacji 1 TF1 (205) |
matematyka 3 TI1 (205) |
|
12:25-13:10 | pracownia rysunku technicznego 1 TR1-1/2 (205) |
matematyka 1 TF1 (205) |
podstawy sterowania i regulacji 1 TF1 (205) |
||
13:15-14:00 | pracownia rysunku technicznego 1 TR2-1/2 (205) |
matematyka 3 TI1 (205) |
fizyka 3 TH2 (205) |
fizyka 1 TR2 (205) |
|
14:05-14:50 | pracownia rysunku technicznego 1 TR2-1/2 (205) |
matematyka 3 TI1 (205) |
podstawy sterowania i regulacji 1 TF2 (205) |
matematyka 3 TI1 (205) |
zajęcia z wychowawcą 1 TR2 (205) |
14:55-15:40 | fizyka 3 TH2 (205) |
podstawy sterowania i regulacji 1 TF2 (205) |
matematyka 3 TI1 (205) |
||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski zawodowy 3 TIE-2/2 (6) |
||||
08:55-09:40 | język angielski 4 TR1-2/2 (222) |
język angielski 4 TR1-2/2 (6) |
język angielski 1 TF2 (222) |
||
09:45-10:30 | język angielski 4 TR1-1/2 (222) |
język angielski 4 TR1-2/2 (6) |
język angielski 2 TIR (222) |
||
10:35-11:20 | język angielski 4 TR1-1/2 (222) |
język angielski 2 TH1-1/2 (6) |
język angielski 3 TIE-2/2 (6) |
język angielski 4 TR1-1/2 (222) |
|
11:35-12:20 | język angielski 3 TR4-1/2 (222) |
język angielski 2 TIR (221) |
język angielski 3 TR4-1/2 (6) |
język angielski 1 TF2 (6) |
zajęcia z wychowawcą 4 TR1 (222) |
12:25-13:10 | język angielski 3 TIE-2/2 (222) |
język angielski 3 TIE-2/2 (6) |
język angielski 3 TR4-1/2 (6) |
język angielski 2 TH1-1/2 (222) |
|
13:15-14:00 | język angielski 3 TIE-2/2 (222) |
język angielski 4 TR1-2/2 (6) |
język angielski 4 TR1-1/2 (6) |
język angielski 2 TH1-1/2 (222) |
|
14:05-14:50 | język angielski zawodowy 3 TIE-2/2 (222) |
język angielski 4 TR1-2/2 (6) |
język angielski 4 TR1-1/2 (6) |
||
14:55-15:40 | język angielski 2 TIR (222) |
język angielski 3 TR4-1/2 (6) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-1/2 (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-1/2 (219) |
|||
08:55-09:40 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-1/2 (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-1/2 (219) |
|||
09:45-10:30 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-1/2 (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-1/2 (219) |
|||
10:35-11:20 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-1/2 (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-1/2 (219) |
|||
11:35-12:20 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-1/2 (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-1/2 (219) |
|||
12:25-13:10 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-1/2 (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-1/2 (219) |
|||
13:15-14:00 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-1/2 (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-1/2 (219) |
|||
14:05-14:50 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-1/2 (219) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-1/2 (219) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | religia/etyka 3 TH1-11/11 (114) |
religia/etyka 4 TR1-11/11 (16) |
|||
08:55-09:40 | religia/etyka 4 TR2-11/11 (23) |
religia/etyka 3 TR4-11/11 (114) |
religia/etyka 3 TR2-11/11 (16) |
||
09:45-10:30 | religia/etyka 3 TR2-11/11 (16) |
||||
10:35-11:20 | religia/etyka 1 TH1-11/11 (205) |
religia/etyka 4 TR1-11/11 (23) |
religia/etyka 2 TIR-11/11 (16) |
||
11:35-12:20 | religia/etyka 2 TIR-11/11 (16) |
religia/etyka 1 TH1-11/11 (23) |
religia/etyka 2 TR2-11/11 (24) |
||
12:25-13:10 | religia/etyka 4 TR2-11/11 (16) |
religia/etyka 2 TR2-11/11 (110) |
religia/etyka 2 TH1-11/11 (6) |
religia/etyka 2 TF-11/11 (107) |
|
13:15-14:00 | religia/etyka 3 TH1-11/11 (16) |
religia/etyka 3 TR4-11/11 (110) |
religia/etyka 2 TE1-11/11 (16) |
||
14:05-14:50 | religia/etyka 2 TF-11/11 (16) |
religia/etyka 2 TH1-11/11 (110) |
religia/etyka 2 TE1-11/11 (5) |
||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | działalność gospodarcza w branży mechatronicznej 2 TR1 (105) |
||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 1 TH1-2/2 (wf2) |
||||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 TR1-1/2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 2 TE1 (wf6) |
wychowanie fizyczne 1 TI3 (wf6) |
wychowanie fizyczne 1 TH1-2/2 (wf2) |
|
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 1 TR1-1/2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 2 TE1 (wf6) |
wychowanie fizyczne 1 TR1-1/2 (wf3) |
||
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 1 TH2-2/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 1 TH2-2/2 (wf3) |
|||
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 1 TI3 (wf6) |
wychowanie fizyczne 1 TH1-2/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 1 TH2-2/2 (wf3) |
||
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 1 TI3 (wf6) |
||||
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 1 TE1-1/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 2 TE1 (wf1) |
|||
14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 1 TE1-1/2 (wf1) |
||||
14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 1 TE1-1/2 (wf1) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 4 TI2 (104) |
matematyka 2 TI2 (104) |
|||
08:55-09:40 | matematyka 4 TI2 (104) |
matematyka 4 TR1 (104) |
|||
09:45-10:30 | matematyka 2 TH1 (104) |
matematyka 4 TR1 (104) |
matematyka 4 TI2 (104) |
||
10:35-11:20 | matematyka 3 TR2 (104) |
matematyka 4 TR1 (104) |
matematyka 1 TI2 (104) |
matematyka 4 TI2 (104) |
matematyka 2 TH1 (104) |
11:35-12:20 | matematyka 3 TR2 (104) |
matematyka 4 TR1 (104) |
matematyka 4 TI2 (104) |
matematyka 4 TR1 (104) |
zajęcia z wychowawcą 2 TH1 (104) |
12:25-13:10 | matematyka 4 TR1 (104) |
matematyka 2 TI2 (104) |
matematyka 4 TI2 (104) |
matematyka 4 TR1 (104) |
|
13:15-14:00 | matematyka 4 TR1 (104) |
matematyka 2 TI2 (104) |
matematyka 2 TH1 (104) |
matematyka 2 TH1 (104) |
matematyka 3 TR2 (104) |
14:05-14:50 | matematyka 4 TI2 (104) |
matematyka 1 TI2 (104) |
matematyka 2 TI2 (104) |
matematyka 1 TI2 (104) |
matematyka 3 TR2 (104) |
14:55-15:40 | matematyka 4 TI2 (104) |
matematyka 3 TR2 (104) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 4 TH-2/2 (124) |
||||
08:55-09:40 | język angielski 2 TF (124) |
||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | język angielski 3 TF-1/2 (6) |
||||
14:05-14:50 | język angielski 2 TF (123) |
język angielski 3 TF-1/2 (6) |
|||
14:55-15:40 | język angielski 4 TH-2/2 (123) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | podstawy elektrotechniki 1 TE2 (7) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR2 (17) |
|||
08:55-09:40 | podstawy elektrotechniki 1 TE2 (7) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR2 (17) |
|||
09:45-10:30 | podstawy elektroniki analogowo-cyfrowej 1 TE1 (7) |
elektrotechnika i elektronika 1 TR2 (16) |
|||
10:35-11:20 | elektrotechnika i elektronika 1 TR2 (16) |
podstawy elektrotechniki 1 TE2 (17) |
|||
11:35-12:20 | instalacje elektryczne 2 TE1 (16) |
podstawy elektroniki analogowo-cyfrowej 1 TE2 (17) |
|||
12:25-13:10 | instalacje elektryczne 2 TE1 (16) |
||||
13:15-14:00 | podstawy elektrotechniki 1 TE1 (106) |
instalacje elektryczne 2 TE2 (16) |
|||
14:05-14:50 | podstawy elektrotechniki 1 TE1 (106) |
instalacje elektryczne 2 TE2 (16) |
|||
14:55-15:40 | podstawy elektrotechniki 1 TE1 (106) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | technologia mechaniczna 2 TF-2/2 (18) |
||||
12:25-13:10 | technologia mechaniczna 2 TF-2/2 (18) |
||||
13:15-14:00 | technologia mechaniczna 2 TF-2/2 (18) |
||||
14:05-14:50 | technologia mechaniczna 2 TF-2/2 (18) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | wiedza o społeczeństwie 1 TF2 (118) |
||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | systemy operacyjne 2 TI1-2/2 (212) |
||||
08:55-09:40 | systemy operacyjne 2 TI1-2/2 (212) |
witryny i aplikacje internetowe 1 TI1-1/2 (213) |
|||
09:45-10:30 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TIR-1/2 (212) |
||||
10:35-11:20 | informatyka 1 TI2-1/2 (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI3-2/2 (212) |
informatyka 1 TI1-2/2 (21) |
||
11:35-12:20 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI2-2/2 (204) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TI3-1/2 (213) |
witryny i aplikacje internetowe 1 TI3-2/2 (212) |
witryny i aplikacje internetowe 1 TI2-1/2 (210) |
|
12:25-13:10 | programowanie aplikacji internetowych 2 TI3-1/2 (213) |
||||
13:15-14:00 | witryny i aplikacje internetowe 1 TI3-1/2 (21) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TI1-1/2 (213) |
|||
14:05-14:50 | informatyka 1 TI3-1/2 (21) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TI1-1/2 (213) |
systemy operacyjne 2 TI1-2/2 (213) |
||
14:55-15:40 | programowanie aplikacji internetowych 2 TI2-1/2 (213) |
||||
15:45-16:30 | programowanie aplikacji internetowych 2 TI2-1/2 (213) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | wiedza o społeczeństwie 1 TI3 (109) |
wiedza o kulturze 1 TF1 (109) |
|||
10:35-11:20 | historia 1 TR2 (109) |
wiedza o kulturze 1 TE1 (109) |
historia i społeczeństwo 3 TR4 (109) |
||
11:35-12:20 | wiedza o kulturze 1 TH1 (109) |
wiedza o kulturze 1 TI1 (109) |
historia 1 TI3 (109) |
historia i społeczeństwo 3 TE (109) |
|
12:25-13:10 | wiedza o kulturze 1 TR2 (109) |
historia i społeczeństwo 3 TI1 (109) |
wiedza o kulturze 1 TI3 (109) |
wiedza o społeczeństwie 1 TR2 (109) |
wiedza o kulturze 1 TE2 (109) |
13:15-14:00 | wiedza o kulturze 1 TH2 (109) |
wiedza o kulturze 1 TI2 (109) |
historia 1 TR2 (109) |
historia 1 TI3 (109) |
|
14:05-14:50 | wiedza o kulturze 1 TF2 (109) |
wiedza o kulturze 1 TR1 (109) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | urządzenia techniki komputerowej 2 TI3-1/2 (210) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TI1-1/2 (204) |
|||
08:55-09:40 | urządzenia techniki komputerowej 2 TI3-1/2 (210) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TI1-1/2 (204) |
|||
09:45-10:30 | urządzenia techniki komputerowej 1 TI2 (121) |
urządzenia techniki komputerowej 1 TI1 (114) |
|||
10:35-11:20 | urządzenia techniki komputerowej 1 TI2 (121) |
urządzenia techniki komputerowej 1 TI1 (114) |
|||
11:35-12:20 | urządzenia techniki komputerowej 2 TI2-1/2 (211) |
||||
12:25-13:10 | urządzenia techniki komputerowej 1 TI3 (114) |
urządzenia techniki komputerowej 2 TI2-1/2 (211) |
|||
13:15-14:00 | urządzenia techniki komputerowej 1 TI3 (114) |
||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | witryny i aplikacje internetowe 3 TI3-1/2 (O5) |
||||
08:55-09:40 | zajęcia z wychowawcą 3 TI3 (109) |
witryny i aplikacje internetowe 3 TI3-2/2 (O5) |
|||
09:45-10:30 | systemy operacyjne 2 TI2-2/2 (O5) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI3-1/2 (O5) |
|||
10:35-11:20 | witryny i aplikacje internetowe 2 TI3-1/2 (O5) |
||||
11:35-12:20 | witryny i aplikacje internetowe 2 TI2-1/2 (O5) |
||||
12:25-13:10 | witryny i aplikacje internetowe 2 TI2-1/2 (O5) |
witryny i aplikacje internetowe 3 TI1-1/2 (O5) |
|||
13:15-14:00 | systemy operacyjne 2 TI3-2/2 (O5) |
||||
14:05-14:50 | systemy operacyjne 2 TI3-2/2 (O5) |
witryny i aplikacje internetowe 3 TI2-1/2 (O5) |
|||
14:55-15:40 | systemy operacyjne 2 TI3-2/2 (O5) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI1-1/2 (O5) |
|||
15:45-16:30 | systemy operacyjne 2 TI2-2/2 (O5) |
witryny i aplikacje internetowe 2 TI1-1/2 (O5) |
|||
16:45-17:30 | systemy operacyjne 2 TI2-2/2 (O5) |
||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | administracja bazami danych 3 TI3-1/2 (204) |
administracja bazami danych 3 TIE-1/2 (204) |
|||
08:55-09:40 | administracja bazami danych 3 TI3-1/2 (204) |
administracja bazami danych 3 TIE-1/2 (204) |
administracja bazami danych 3 TI1-1/2 (204) |
||
09:45-10:30 | administracja bazami danych 3 TI3-1/2 (204) |
administracja bazami danych 3 TIE-1/2 (204) |
administracja bazami danych 3 TI1-1/2 (204) |
||
10:35-11:20 | zajęcia z wychowawcą 4 TI3 (O5) |
administracja bazami danych 3 TI1-1/2 (204) |
|||
11:35-12:20 | informatyka 4 TI3-1/2 (204) |
informatyka 4 TI3-1/2 (204) |
|||
12:25-13:10 | administracja bazami danych 3 TI2-2/2 (204) |
informatyka 4 TI3-1/2 (204) |
informatyka 4 TI3-1/2 (204) |
||
13:15-14:00 | administracja bazami danych 3 TI2-2/2 (204) |
||||
14:05-14:50 | administracja bazami danych 3 TI2-2/2 (204) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | język angielski 3 TF-2/2 (110) |
||||
08:55-09:40 | język angielski 1 TR2-2/2 (110) |
||||
09:45-10:30 | język angielski 2 TE2 (110) |
||||
10:35-11:20 | język angielski 1 ZE (110) |
język angielski 2 TH1-2/2 (222) |
|||
11:35-12:20 | język angielski 1 TH2-2/2 (222) |
język angielski 3 TI1-1/2 (222) |
język angielski 3 TI1-1/2 (222) |
||
12:25-13:10 | język angielski 1 TE1-1/2 (222) |
język angielski 1 TH2-2/2 (222) |
język angielski 1 TE1-1/2 (222) |
język angielski 2 TH1-2/2 (221) |
|
13:15-14:00 | język angielski w branży elektronicznej 1 TH2-1/2 (222) |
język angielski 1 TE1-1/2 (222) |
język angielski 2 TH1-2/2 (221) |
||
14:05-14:50 | język angielski 2 TE2 (222) |
język angielski 1 TR2-2/2 (222) |
|||
14:55-15:40 | język angielski 3 TF-2/2 (221) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-2/2 (218) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-2/2 (218) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TIR-2/2 (218) |
||
08:55-09:40 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-2/2 (218) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-2/2 (218) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TIR-2/2 (218) |
podstawy elektroniki 1 TH2 (218) |
|
09:45-10:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-2/2 (218) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-2/2 (218) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TIR-2/2 (218) |
podstawy elektroniki 1 TH2 (218) |
|
10:35-11:20 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR1-2/2 (218) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TR2-2/2 (218) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 2 TIR-2/2 (218) |
||
11:35-12:20 | podstawy elektroniki 1 TH2 (218) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR2 (219) |
|||
12:25-13:10 | zajęcia z wychowawcą 1 TH2 (218) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR2 (219) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR2 (218) |
||
13:15-14:00 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR1 (218) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR1 (219) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR2 (218) |
||
14:05-14:50 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR1 (218) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR1 (219) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | chemia 1 TE1 (17) |
chemia 1 TI3-2/2 (17) |
|||
08:55-09:40 | chemia 1 TF2 (17) |
biologia 1 TH1 (17) |
|||
09:45-10:30 | biologia 1 ZE (17) |
chemia 1 TI3-1/2 (17) |
chemia 1 ZE (17) |
||
10:35-11:20 | chemia 1 TH2 (17) |
biologia 1 TI3 (17) |
|||
11:35-12:20 | biologia 1 TE1 (121) |
biologia 1 TR1 (17) |
|||
12:25-13:10 | biologia 1 TI2 (121) |
chemia 1 TE2 (17) |
|||
13:15-14:00 | chemia 1 TF1 (121) |
biologia 1 TE2 (17) |
|||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR3 (114) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (22) |
|||
08:55-09:40 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR3 (114) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (22) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (22) |
||
09:45-10:30 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR4 (114) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 (206) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (22) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (22) |
|
10:35-11:20 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR4 (114) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR4 (16) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 (206) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (22) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (22) |
11:35-12:20 | urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR4 (16) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 (206) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (22) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
|
12:25-13:10 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 (206) |
zajęcia z wychowawcą 4 TH (22) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
||
13:15-14:00 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-1/2 (206) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR3 (117) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
||
14:05-14:50 | pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 TR3 (117) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
||
14:55-15:40 | pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
||||
15:45-16:30 | pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
||||
16:45-17:30 | pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | podstawy przedsiębiorczości 1 TE1 (119) |
działalność gospodarcza w branży elektronicznej 2 TH1 (16a) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TE1 (16) |
||
09:45-10:30 | historia 1 TF2 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TTE (16a) |
wiedza o społeczeństwie 1 TE2 (16) |
historia i społeczeństwo 4 TE (17) |
historia i społeczeństwo 4 TTE (23) |
10:35-11:20 | historia i społeczeństwo 4 TTE (119) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TF (16) |
historia i społeczeństwo 3 TH2 (17) |
||
11:35-12:20 | historia i społeczeństwo 4 TTE (119) |
historia 1 TE2 (114) |
historia i społeczeństwo 4 TE (105) |
działalność gospodarcza w branży elektronicznej 2 TH1 (24) |
historia i społeczeństwo 4 TE (109) |
12:25-13:10 | historia i społeczeństwo 4 TE (119) |
historia 1 TF2 (114) |
podstawy przedsiębiorczości 1 ZE (24) |
historia i społeczeństwo 3 TH1 (118) |
działalność gospodarcza w branży elektronicznej 2 TH2 (17) |
13:15-14:00 | historia i społeczeństwo 4 TE (119) |
historia i społeczeństwo 4 TTE (24) |
działalność gospodarcza w branży elektronicznej 2 TH2 (118) |
historia 1 TE2 (117) |
|
14:05-14:50 | historia i społeczeństwo 3 TF (119) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (22) |
urządzenia elektroniczne 3 TH1 (216) |
|||
08:55-09:40 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (22) |
podstawy elektroniki 1 TH1 (23) |
urządzenia elektroniczne 3 TH1 (216) |
urządzenia elektroniczne 2 TH1 (16a) |
|
09:45-10:30 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (22) |
podstawy elektroniki 1 TH1 (23) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 (22) |
urządzenia elektroniczne 2 TH2 (4) |
urządzenia elektroniczne 2 TH1 (16a) |
10:35-11:20 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (22) |
podstawy elektroniki 1 TH1 (23) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 (22) |
urządzenia elektroniczne 2 TH2 (4) |
|
11:35-12:20 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 (22) |
|||
12:25-13:10 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
zajęcia z wychowawcą 3 TH1 (22) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 (22) |
||
13:15-14:00 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH2-2/2 (22) |
|||
14:05-14:50 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-2/2 (22) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | instalacje elektryczne 3 TE (216) |
||||
12:25-13:10 | instalacje elektryczne 3 TE (216) |
||||
13:15-14:00 | instalacje elektryczne 3 TE (117) |
||||
14:05-14:50 | instalacje elektryczne 3 TE (117) |
||||
14:55-15:40 | instalacje elektryczne 3 TE (117) |
||||
15:45-16:30 | instalacje elektryczne 3 TE (117) |
||||
16:45-17:30 | instalacje elektryczne 3 TE (117) |
||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI3-2/2 (21) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI1-1/2 (21) |
|||
08:55-09:40 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI3-2/2 (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI2-2/2 (21) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI1-1/2 (21) |
||
09:45-10:30 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI1-2/2 (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI2-2/2 (21) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TIR-1/2 (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI1-2/2 (21) |
|
10:35-11:20 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI1-2/2 (21) |
zajęcia z wychowawcą 2 TI1 (107) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TIR-1/2 (21) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-2/2 (21) |
|
11:35-12:20 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TIE-1/2 (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI3-2/2 (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI3-1/2 (21) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 3 TI2-2/2 (21) |
|
12:25-13:10 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TIE-1/2 (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI3-2/2 (21) |
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 3 TI3-1/2 (21) |
||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 2 TI1-1/2 (21) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI1-2/2 (21) |
|||
14:55-15:40 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI2-2/2 (21) |
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI1-2/2 (21) |
|||
15:45-16:30 | projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 2 TI2-2/2 (21) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-2/2 (217) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-2/2 (217) |
|||
08:55-09:40 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-2/2 (217) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-2/2 (217) |
|||
09:45-10:30 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-2/2 (217) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-2/2 (217) |
|||
10:35-11:20 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR2-2/2 (217) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR3-2/2 (217) |
|||
11:35-12:20 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-2/2 (217) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-2/2 (217) |
|||
12:25-13:10 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-2/2 (217) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-2/2 (217) |
|||
13:15-14:00 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-2/2 (217) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-2/2 (217) |
|||
14:05-14:50 | pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR1-2/2 (217) |
pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych 3 TR4-2/2 (217) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 2 TH1-1/2 (wf6) |
||||
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 2 TH1-1/2 (wf6) |
||||
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 1 TI2-2/2 (wf6) |
||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 4 TF-1/2 (wf7) |
wychowanie fizyczne 4 TF-1/2 (wf4) |
|||
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 4 TF-1/2 (wf7) |
zajęcia z wychowawcą 4 TF (216) |
wychowanie fizyczne 2 TI3 (wf3) |
||
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 1 TI2-2/2 (wf6) |
wychowanie fizyczne 1 TE1-2/2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 2 TH2 (wf1) |
||
14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 1 TI2-2/2 (wf6) |
wychowanie fizyczne 2 TI3 (wf4) |
wychowanie fizyczne 1 TE1-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 2 TH1-1/2 (wf1) |
|
14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 2 TI3 (wf4) |
wychowanie fizyczne 2 TH2 (wf1) |
wychowanie fizyczne 1 TE1-2/2 (wf2) |
||
15:45-16:30 | wychowanie fizyczne 2 TH2 (wf1) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | systemy operacyjne 2 TI1-1/2 (213) |
systemy operacyjne 1 TI2-1/2 (213) |
systemy operacyjne 2 TI2-1/2 (213) |
||
08:55-09:40 | systemy operacyjne 2 TIR-1/2 (213) |
systemy operacyjne 1 TI2-1/2 (213) |
systemy operacyjne 2 TI2-1/2 (213) |
||
09:45-10:30 | programowanie aplikacji internetowych 2 TI1-2/2 (213) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TIR-1/2 (213) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TI2-2/2 (213) |
||
10:35-11:20 | programowanie aplikacji internetowych 2 TI1-2/2 (213) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TIR-1/2 (213) |
programowanie aplikacji internetowych 2 TI2-2/2 (213) |
||
11:35-12:20 | programowanie aplikacji internetowych 2 TI3-2/2 (213) |
systemy operacyjne 2 TIR-1/2 (215) |
systemy baz danych 3 TI2-2/2 (213) |
||
12:25-13:10 | programowanie aplikacji internetowych 2 TI3-2/2 (213) |
systemy operacyjne 2 TIR-1/2 (215) |
systemy baz danych 3 TI2-2/2 (213) |
||
13:15-14:00 | systemy operacyjne 2 TI3-1/2 (213) |
systemy operacyjne 2 TI3-1/2 (213) |
|||
14:05-14:50 | systemy operacyjne 2 TI3-1/2 (213) |
systemy operacyjne 2 TI2-1/2 (213) |
|||
14:55-15:40 | systemy operacyjne 2 TI1-1/2 (213) |
||||
15:45-16:30 | systemy operacyjne 2 TI1-1/2 (213) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | technologia montażu maszyn i urządzeń 2 TF (114) |
zajęcia z wychowawcą 3 TF (114) |
|||
08:55-09:40 | technologia montażu maszyn i urządzeń 2 TF (114) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 1 TF1 (114) |
organizacja procesów produkcji 3 TF (114) |
||
09:45-10:30 | technologia montażu maszyn i urządzeń 3 TF (114) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 1 TF1 (114) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 1 TF1 (114) |
||
10:35-11:20 | technologia montażu maszyn i urządzeń 3 TF (114) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 1 TR1 (114) |
|||
11:35-12:20 | pracownia rysunku technicznego 1 TR1-2/2 (114) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 1 TR1 (114) |
|||
12:25-13:10 | pracownia rysunku technicznego 1 TR1-2/2 (114) |
technologia montażu maszyn i urządzeń 2 TF (114) |
|||
13:15-14:00 | pracownia rysunku technicznego 1 TR2-2/2 (114) |
||||
14:05-14:50 | pracownia rysunku technicznego 1 TR2-2/2 (114) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 (205) |
instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 (205) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-2/2 (209) |
||
08:55-09:40 | instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 (205) |
instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 (205) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-2/2 (209) |
||
09:45-10:30 | instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 (205) |
instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 (205) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-2/2 (209) |
||
10:35-11:20 | instalacje elektryczne 3 TIE-2/2 (205) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE2-2/2 (209) |
|||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 1 TE1 (109) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 (209) |
|||
08:55-09:40 | pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 (209) |
||||
09:45-10:30 | pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 (209) |
||||
10:35-11:20 | pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 (209) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-2/2 (207) |
|||
11:35-12:20 | pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TIE-2/2 (209) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-2/2 (207) |
|||
12:25-13:10 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 (209) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-2/2 (207) |
||
13:15-14:00 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 (209) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 1 TE1-2/2 (207) |
||
14:05-14:50 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 (209) |
maszyny i urządzenia elektryczne 3 TE (219) |
||
14:55-15:40 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 (209) |
|||
15:45-16:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 1 ZE (209) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR1-1/2 (209) |
|||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | historia i społeczeństwo 3 TR2 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TI3 (119) |
historia 1 TI1 (119) |
||
08:55-09:40 | historia i społeczeństwo 3 TR1 (119) |
wiedza o społeczeństwie 1 TH2 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TI3 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TI3 (119) |
|
09:45-10:30 | historia 1 TE1 (119) |
historia 1 TE1 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TR1 (119) |
||
10:35-11:20 | historia i społeczeństwo 4 TI2 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TI2 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TR1 (119) |
historia 1 TH2 (119) |
|
11:35-12:20 | historia i społeczeństwo 4 TI2 (119) |
historia 1 TH2 (119) |
wiedza o społeczeństwie 1 TE1 (119) |
historia 1 TR1 (119) |
|
12:25-13:10 | historia i społeczeństwo 4 TR1 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TI3 (119) |
wiedza o społeczeństwie 1 TR1 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TI2 (119) |
|
13:15-14:00 | historia 1 TI1 (119) |
historia i społeczeństwo 4 TR1 (119) |
historia 1 TR1 (119) |
historia i społeczeństwo 3 TI2 (119) |
|
14:05-14:50 | historia i społeczeństwo 4 TR1 (119) |
wiedza o społeczeństwie 1 TI1 (119) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | elektrotechnika i elektronika 2 TIR-2/2 (219) |
układy cyfrowe 2 TH1 (16) |
elektrotechnika i elektronika 2 TIR-2/2 (219) |
||
08:55-09:40 | elektrotechnika i elektronika 2 TIR-2/2 (219) |
układy cyfrowe 2 TH1 (16) |
|||
09:45-10:30 | układy cyfrowe 2 TH2 (219) |
||||
10:35-11:20 | układy cyfrowe 2 TH2 (219) |
||||
11:35-12:20 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 (218) |
układy cyfrowe 3 TH2 (114) |
podstawy elektrotechniki 1 TH2 (219) |
||
12:25-13:10 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 (218) |
podstawy elektrotechniki 1 TH2 (219) |
|||
13:15-14:00 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 (218) |
podstawy elektrotechniki 1 TH2 (216) |
|||
14:05-14:50 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 (218) |
podstawy elektrotechniki 1 TH2 (216) |
|||
14:55-15:40 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-2/2 (218) |
układy cyfrowe 3 TH1 (216) |
|||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | systemy baz danych 3 TIE-1/2 (215) |
systemy baz danych 3 TI1-2/2 (215) |
|||
08:55-09:40 | systemy baz danych 3 TIE-1/2 (215) |
systemy baz danych 3 TI2-1/2 (215) |
|||
09:45-10:30 | systemy baz danych 3 TI2-1/2 (215) |
informatyka 3 TI2-2/2 (215) |
|||
10:35-11:20 | informatyka 3 TI2-2/2 (215) |
systemy baz danych 3 TI3-2/2 (215) |
systemy baz danych 3 TI1-2/2 (215) |
||
11:35-12:20 | informatyka 3 TI3-2/2 (215) |
informatyka 4 TI3-2/2 (215) |
informatyka 4 TI3-2/2 (215) |
informatyka 2 TI2-2/2 (215) |
|
12:25-13:10 | informatyka 3 TI3-2/2 (215) |
informatyka 4 TI3-2/2 (215) |
informatyka 4 TI3-2/2 (215) |
informatyka 2 TI2-2/2 (215) |
|
13:15-14:00 | informatyka 3 TI1-2/2 (215) |
informatyka 4 TI1-1/2 (215) |
informatyka 4 TI1-1/2 (215) |
systemy baz danych 3 TI3-2/2 (21) |
|
14:05-14:50 | informatyka 3 TI1-2/2 (215) |
informatyka 4 TI1-1/2 (215) |
informatyka 4 TI1-1/2 (215) |
||
14:55-15:40 | informatyka 2 TI3-2/2 (215) |
||||
15:45-16:30 | informatyka 2 TI3-2/2 (215) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | historia i społeczeństwo 4 TI1 (4) |
geografia 1 ZE (4) |
|||
08:55-09:40 | geografia 1 TF2 (4) |
geografia 1 TF1 (4) |
geografia 1 TR1 (4) |
geografia 1 TR2 (4) |
|
09:45-10:30 | historia i społeczeństwo 4 TI1 (4) |
geografia 1 TH2 (4) |
geografia 1 TH1 (4) |
||
10:35-11:20 | historia i społeczeństwo 4 TI1 (4) |
geografia 1 TI1 (4) |
historia i społeczeństwo 4 TF (4) |
geografia 1 TI3 (4) |
|
11:35-12:20 | geografia 1 TE2 (4) |
historia i społeczeństwo 4 TF (4) |
historia i społeczeństwo 4 TF (4) |
||
12:25-13:10 | historia i społeczeństwo 4 TF (4) |
historia i społeczeństwo 4 TI1 (4) |
historia i społeczeństwo 3 TIE (4) |
||
13:15-14:00 | geografia 1 TI2 (4) |
zajęcia z wychowawcą 3 TIE (4) |
historia i społeczeństwo 4 TF (4) |
||
14:05-14:50 | geografia 1 TE1 (4) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | język angielski 1 TE1-2/2 (16) |
język angielski 1 TE1-2/2 (107) |
|||
13:15-14:00 | język angielski 1 TI3-2/2 (224) |
język angielski 1 TE1-2/2 (107) |
|||
14:05-14:50 | język angielski 1 TI3-2/2 (224) |
język angielski 1 TI3-2/2 (201) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (206) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (216) |
|||
08:55-09:40 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (206) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (216) |
||
09:45-10:30 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (206) |
urządzenia elektroniczne 3 TH2 (221) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (216) |
|
10:35-11:20 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-2/2 (206) |
urządzenia elektroniczne 3 TH2 (221) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (216) |
|
11:35-12:20 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (206) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH1-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (216) |
|
12:25-13:10 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (206) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (216) |
||
13:15-14:00 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (206) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (216) |
||
14:05-14:50 | pracownia instalacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (206) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (216) |
|
14:55-15:40 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 TH1-1/2 (216) |
pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (216) |
|||
15:45-16:30 | pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (216) |
||||
16:45-17:30 | pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych 3 TH2-1/2 (216) |
||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TH1-2/2 (221) |
wychowanie fizyczne 4 TR1-2/2 (wf2) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TH1-1/2 (221) |
||
08:55-09:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI1-2/2 (221) |
wychowanie fizyczne 1 TI1-2/2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 4 TR1-2/2 (wf2) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TI1-1/2 (221) |
|
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 3 TR3 (wf7) |
wychowanie fizyczne 1 TI1-2/2 (wf3) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TF1 (221) |
||
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 3 TR3 (wf7) |
wychowanie fizyczne 4 TI1-2/2 (wf3) |
|||
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 2 TR1-1/2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 1 TI1-2/2 (wf2) |
|||
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 3 TR2-2/2 (wf2) |
wychowanie fizyczne 2 TR1-1/2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 4 TR1-2/2 (wf2) |
||
13:15-14:00 | wychowanie fizyczne 3 TR2-2/2 (wf2) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TR1-2/2 (221) |
wychowanie fizyczne 4 TI1-2/2 (wf2) |
||
14:05-14:50 | zajęcia z wychowawcą 3 TR3 (223) |
wychowanie fizyczne 3 TR2-2/2 (wf3) |
wychowanie fizyczne 4 TI1-2/2 (wf2) |
||
14:55-15:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TR1-1/2 (221) |
wychowanie fizyczne 3 TR3 (wf1) |
wychowanie fizyczne 2 TR1-1/2 (wf1) |
||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 1 TH2 (104) |
matematyka 2 TR2 (106) |
matematyka 2 TE2 (110) |
||
08:55-09:40 | matematyka 1 TH2 (104) |
matematyka 3 TH1 (110) |
matematyka 2 TR2 (106) |
matematyka 2 TE2 (110) |
zajęcia z wychowawcą 1 TI3 (110) |
09:45-10:30 | matematyka 4 TI3 (104) |
matematyka 3 TH1 (110) |
matematyka 1 TI3 (106) |
matematyka 4 TI3 (110) |
matematyka 3 TIE (110) |
10:35-11:20 | matematyka 3 TIE (117) |
matematyka 4 TI3 (106) |
matematyka 4 TI3 (110) |
matematyka 3 TIE (110) |
|
11:35-12:20 | matematyka 2 TE2 (121) |
matematyka 4 TI3 (106) |
matematyka 3 TIE (110) |
matematyka 1 TI3 (110) |
|
12:25-13:10 | matematyka 3 TH1 (223) |
matematyka 2 TR2 (121) |
matematyka 3 TH1 (106) |
matematyka 3 TIE (110) |
matematyka 1 TI3 (110) |
13:15-14:00 | matematyka 4 TI3 (121) |
matematyka 3 TH1 (110) |
matematyka 4 TI3 (110) |
||
14:05-14:50 | matematyka 4 TI3 (121) |
matematyka 1 TH2 (110) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | działalność gospodarcza w branży mechatronicznej 2 TR2 (105) |
||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | podstawy przedsiębiorczości 1 TI2 (105) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TI3 (105) |
|||
10:35-11:20 | działalność gospodarcza 3 TE (105) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TE2 (105) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TI3 (105) |
zajęcia z wychowawcą 4 TI2 (105) |
|
11:35-12:20 | działalność gospodarcza 3 TIE-2/2 (105) |
działalność gospodarcza w branży informatycznej 3 TI2 (105) |
działalność gospodarcza w branży informatycznej 3 TI3 (105) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TF1 (105) |
|
12:25-13:10 | podstawy przedsiębiorczości 1 TF2 (105) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TIR (105) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TI2 (105) |
działalność gospodarcza w branży informatycznej 3 TI1 (105) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TR1 (105) |
13:15-14:00 | podstawy przedsiębiorczości 1 TI1 (105) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TH1 (105) |
podstawy przedsiębiorczości 1 TH2 (105) |
||
14:05-14:50 | podstawy przedsiębiorczości 2 TI1 (105) |
podstawy przedsiębiorczości 2 TE2 (105) |
działalność gospodarcza w branży informatycznej 3 TIE-1/2 (105) |
||
14:55-15:40 | podstawy przedsiębiorczości 1 TR2 (105) |
||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 3 TI1-1/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 3 TH2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 3 TI2-2/2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 4 TI2-2/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TI3 (wf4) |
08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 3 TI1-1/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 3 TH2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 3 TI2-2/2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 4 TI2-2/2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TI2-2/2 (wf5) |
09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 3 TH2 (wf4) |
wychowanie fizyczne 4 TI3 (wf5) |
wychowanie fizyczne 3 TI1-1/2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 3 TF-2/2 (wf5) |
|
10:35-11:20 | wychowanie fizyczne 3 TF-2/2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 4 TI3 (wf5) |
wychowanie fizyczne 3 TH1 (wf2) |
wychowanie fizyczne 3 TI2-2/2 (wf5) |
|
11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 3 TF-2/2 (wf5) |
wychowanie fizyczne 3 TH1 (wf4) |
|||
12:25-13:10 | wychowanie fizyczne 3 TH1 (wf4) |
||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | język angielski 4 TF-1/2 (6) |
||||
09:45-10:30 | język angielski 4 TF-1/2 (6) |
język angielski 1 TH1-1/2 (110) |
język angielski 4 TF-1/2 (222) |
język angielski 4 TF-1/2 (6) |
|
10:35-11:20 | język angielski 1 TH1-1/2 (110) |
język angielski 4 TF-1/2 (222) |
język angielski 4 TF-1/2 (6) |
||
11:35-12:20 | język angielski 3 TR3 (6) |
język angielski 3 TR3 (110) |
język angielski 3 TR3 (6) |
||
12:25-13:10 | język angielski 1 TH1-1/2 (6) |
język angielski 3 TR3 (6) |
|||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 (206) |
||
08:55-09:40 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 (206) |
||
09:45-10:30 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 (206) |
||
10:35-11:20 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 (206) |
||
11:35-12:20 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR3-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-1/2 (206) |
||
12:25-13:10 | pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych 2 TE1-1/2 (207) |
||||
13:15-14:00 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 (207) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 (207) |
||
14:05-14:50 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 (207) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 (207) |
||
14:55-15:40 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 (207) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 (207) |
||
15:45-16:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 (207) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 (207) |
||
16:45-17:30 | pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR4-2/2 (207) |
pracownia instalacji elektrycznych i układów sterowania 3 TE-1/2 (207) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki 3 TR2-2/2 (207) |
||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń 1 TF2 (109) |
||||
10:35-11:20 | podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń 1 TF2 (109) |
informatyka 1 TF1-2/2 (212) |
|||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | informatyka 1 TH1-2/2 (212) |
||||
13:15-14:00 | podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń 1 TF1 (114) |
informatyka 1 TH2-2/2 (212) |
|||
14:05-14:50 | podstawy konstrukcji maszyn i urządzeń 1 TF1 (114) |
||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | religia/etyka 3 TR1-11/11 (O6) |
religia/etyka 4 TF-11/11 (222) |
|||
08:55-09:40 | religia/etyka 1 TE2-11/11 (O6) |
religia/etyka 2 TR1-11/11 (222) |
religia/etyka 4 TR3-11/11 (221) |
||
09:45-10:30 | religia/etyka 1 TE2-11/11 (O6) |
religia/etyka 1 TE1-11/11 (214) |
|||
10:35-11:20 | religia/etyka 4 TH-11/11 (214) |
religia/etyka 1 TI2-11/11 (221) |
|||
11:35-12:20 | religia/etyka 1 TI2-11/11 (221) |
religia/etyka 1 TE1-11/11 (24) |
religia/etyka 4 TH-11/11 (218) |
||
12:25-13:10 | religia/etyka 3 TR1-11/11 (4) |
religia/etyka 2 TE2-11/11 (24) |
religia/etyka 4 TE-11/11 (218) |
||
13:15-14:00 | religia/etyka 2 TR1-11/11 (4) |
religia/etyka 4 TF-11/11 (24) |
religia/etyka 1 TR1-11/11 (218) |
||
14:05-14:50 | religia/etyka 4 TE-11/11 (4) |
religia/etyka 4 TR3-11/11 (24) |
religia/etyka 1 TR1-11/11 (218) |
||
14:55-15:40 | religia/etyka 2 TE2-11/11 (4) |
religia/etyka 3 TH2-11/11 (24) |
|||
15:45-16:30 | religia/etyka 3 TH2-11/11 (4) |
||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | |||||
08:55-09:40 | |||||
09:45-10:30 | |||||
10:35-11:20 | |||||
11:35-12:20 | |||||
12:25-13:10 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:05-14:50 | |||||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | matematyka 4 TTE (107) |
matematyka 2 TIR (107) |
matematyka 2 TF (107) |
matematyka 4 TTE (107) |
matematyka 4 TTE (107) |
08:55-09:40 | matematyka 3 TI2 (107) |
matematyka 4 TI1 (107) |
matematyka 2 TF (107) |
matematyka 4 TTE (107) |
matematyka 4 TTE (107) |
09:45-10:30 | matematyka 3 TI2 (107) |
matematyka 4 TI1 (107) |
matematyka 3 TI2 (107) |
matematyka 4 TI1 (107) |
matematyka 3 TI2 (107) |
10:35-11:20 | matematyka 1 TR1 (107) |
matematyka 3 TI2 (107) |
matematyka 4 TI1 (107) |
matematyka 4 TI1 (107) |
|
11:35-12:20 | matematyka 4 TI1 (107) |
matematyka 4 TTE (107) |
matematyka 4 TTE (107) |
matematyka 1 TR1 (107) |
matematyka 4 TI1 (107) |
12:25-13:10 | matematyka 4 TI1 (107) |
matematyka 1 TR1 (107) |
matematyka 4 TTE (107) |
||
13:15-14:00 | matematyka 2 TIR (107) |
matematyka 2 TF (107) |
zajęcia z wychowawcą 1 TR1 (107) |
matematyka 2 TIR (107) |
|
14:05-14:50 | matematyka 2 TIR (107) |
zajęcia z wychowawcą 3 TI2 (107) |
|||
14:55-15:40 | |||||
15:45-16:30 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:35-18:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
11:00-11:45
język niemiecki Kubiczek A. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-11, 2016-01-25, 2016-02-08, 2016-02-29, 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13, |
08:30-09:15
język angielski Olearczyk A. (dom)
09:20-10:05
język angielski Olearczyk A. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-05, 2016-01-19, 2016-02-02, 2016-02-16, 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21,
10:45-11:30
historia i społeczeństwo Rączka K. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-12, 2016-01-26, 2016-02-09, 2016-02-23, 2016-03-08, 2016-03-22, 2016-04-05, 2016-04-19, 2016-05-03, 2016-05-17, 2016-05-31, 2016-06-14,
11:45-12:30
systemy baz danych Śmigielska A. (dom)
12:35-13:20
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi Śmigielska A. (dom)
13:25-14:10
administracja bazami danych Śmigielska A. (dom)
14:15-15:00
administracja bazami danych Śmigielska A. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-05, 2016-01-19, 2016-02-02, 2016-02-16, 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21, |
08:00-08:45
działalność gospodarcza w branży informatycznej Sporek P. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-13, 2016-01-27, 2016-02-10, 2016-02-24, 2016-03-09, 2016-03-23, 2016-04-06, 2016-04-20, 2016-05-04, 2016-05-18, 2016-06-01, 2016-06-15, |
08:00-08:45
matematyka Szubert A. (dom)
08:50-09:35
matematyka Szubert A. (dom)
09:35-10:20
programowanie aplikacji internetowych Jaźwiński A. (dom)
10:25-11:10
witryny i aplikacje internetowe Jaźwiński A. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-07, 2016-01-21, 2016-02-04, 2016-02-18, 2016-03-03, 2016-03-17, 2016-03-31, 2016-04-14, 2016-04-28, 2016-05-12, 2016-05-26, 2016-06-09, 2016-06-23,
11:15-12:00
informatyka Jaźwiński A. (dom)
14:30-15:15
język polski Bojarska-Cieniuch F. (dom)
15:20-16:05
język polski Bojarska-Cieniuch F. (dom) |
10:15-11:00
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych Lisiecki S. (dom)
11:05-11:50
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych Lisiecki S. (dom) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:40
zajęcia specjalistyczne Skokan B. (17) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
język polski Lekki M. (121)
08:55-09:40
język polski Lekki M. (121)
10:35-11:20
język angielski Sadowska M. (19)
11:35-12:20
język niemiecki Leśniewski K. (19) |
09:45-10:30
fizyka Baron J. (223)
11:35-12:20
podstawy przedsiębiorczości Wróbel E. (105) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-13, 2016-01-27, 2016-02-10, 2016-02-24, 2016-03-09, 2016-03-23, 2016-04-06, 2016-04-20, 2016-05-04, 2016-05-18, 2016-06-01, 2016-06-15,
12:25-13:10
instalacje elektryczne Przekota H. (O6)
13:15-14:00
maszyny i urządzenia elektryczne Gandor J. (O6)
14:05-14:50
maszyny i urządzenia elektryczne Gandor J. (O6)
14:55-15:40
matematyka Ponc D. (104)
15:45-16:30
matematyka Ponc D. (104) |
08:00-08:45
pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych Gandor J. (209)
08:55-09:40
pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych Gandor J. (209)
09:45-10:30
pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych Gandor J. (209)
11:35-12:20
zajęcia praktyczne 2 c. (pr1)
12:25-13:10
zajęcia praktyczne 2 c. (pr1) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:40
zajęcia specjalistyczne Skokan B. (114) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:50-16:50
zajęcia specjalistyczne Macha M. (O12) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
13:15-14:50
zajęcia specjalistyczne Skokan B. (O12) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
11:35-12:20
informatyka Rypień M. (211a)
12:25-13:10
język angielski Grzesiuk E. (221) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-11, 2016-01-25, 2016-02-08, 2016-02-22, 2016-03-07, 2016-03-21, 2016-04-04, 2016-04-18, 2016-05-02, 2016-05-16, 2016-05-30, 2016-06-13,
13:15-14:00
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych Lisiecka Z. (211a)
14:05-14:50
sieci komputerowe - projektowanie lokalnych sieci komputerowych Lisiecka Z. (211a) |
08:55-09:40
język polski Kowalska M. (19)
09:45-10:30
język polski Kowalska M. (19)
10:35-11:20
historia i społeczeństwo Rączka K. (19) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-05, 2016-01-19, 2016-02-02, 2016-02-16, 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21, |
10:35-11:20
język niemiecki Leśniewski K. (18) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-13, 2016-01-27, 2016-02-10, 2016-02-24, 2016-03-09, 2016-03-23, 2016-04-06, 2016-04-20, 2016-05-04, 2016-05-18, 2016-06-01, 2016-06-15,
11:35-12:20
matematyka Szubert A. (19)
12:25-13:10
matematyka Szubert A. (19)
13:15-14:00
programowanie aplikacji internetowych Rudolf K. (211a) |
11:35-12:20
witryny i aplikacje internetowe Rudolf K. (211a) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-14, 2016-01-28, 2016-02-11, 2016-02-25, 2016-03-10, 2016-03-24, 2016-04-07, 2016-04-21, 2016-05-05, 2016-05-19, 2016-06-02, 2016-06-16,
11:35-12:20
administracja bazami danych Michniowski K. (211a) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-07, 2016-01-21, 2016-02-04, 2016-02-18, 2016-03-03, 2016-03-17, 2016-03-31, 2016-04-14, 2016-04-28, 2016-05-12, 2016-05-26, 2016-06-09, 2016-06-23,
12:25-13:10
administracja bazami danych Michniowski K. (211a)
13:15-14:00
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi Stefko P. (211a) |
08:55-09:40
działalność gospodarcza w branży informatycznej Wróbel E. (6) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-01-08, 2016-01-22, 2016-02-05, 2016-02-19, 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24,
10:35-11:20
systemy baz danych Walaszek D. (211a)
11:35-12:20
język angielski Grzesiuk E. (124) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
13:30-14:15
informatyka Stefko P. (dom)
14:20-15:05
administracja sieciowymi systemami operacyjnymi Stefko P. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-01, 2016-02-15, 2016-02-29, 2016-03-14, 2016-03-28, 2016-04-11, 2016-04-25, 2016-05-09, 2016-05-23, 2016-06-06, 2016-06-20,
16:00-16:45
język polski Kasztalska M. (dom)
16:50-17:35
język polski Kasztalska M. (dom) |
09:00-09:45
programowanie aplikacji internetowych Rudolf K. (dom)
09:50-10:35
systemy operacyjne Rudolf K. (dom)
10:40-11:25
systemy operacyjne Rudolf K. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-02, 2016-02-16, 2016-03-01, 2016-03-15, 2016-03-29, 2016-04-12, 2016-04-26, 2016-05-10, 2016-05-24, 2016-06-07, 2016-06-21,
10:40-11:25
witryny i aplikacje internetowe Rudolf K. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-09, 2016-02-23, 2016-03-08, 2016-03-22, 2016-04-05, 2016-04-19, 2016-05-03, 2016-05-17, 2016-05-31, 2016-06-14,
13:00-13:45
projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych Jaźwiński A. (dom)
13:50-14:35
sieci komputerowe - podstawy lokalnych sieci komputerowych Jaźwiński A. (dom)
14:40-15:25
urządzenia techniki komputerowej Jaźwiński A. (dom)
15:30-16:15
diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej Jaźwiński A. (dom) |
08:00-08:45
podstawy przedsiębiorczości Sporek P. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-03, 2016-02-17, 2016-03-02, 2016-03-16, 2016-03-30, 2016-04-13, 2016-04-27, 2016-05-11, 2016-05-25, 2016-06-08, 2016-06-22,
14:15-15:00
język niemiecki Leśniewska J. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-03, 2016-02-17, 2016-03-02, 2016-03-16, 2016-03-30, 2016-04-13, 2016-04-27, 2016-05-11, 2016-05-25, 2016-06-08, 2016-06-22,
15:05-15:50
język niemiecki Leśniewska J. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-03, 2016-02-17, 2016-03-02, 2016-03-16, 2016-03-30, 2016-04-13, 2016-04-27, 2016-05-11, 2016-05-25, 2016-06-08, 2016-06-22, |
09:50-10:35
język angielski Łukasiak-Turska B. (dom)
10:40-11:25
język angielski zawodowy w branży informatycznej Łukasiak-Turska B. (dom) ➲ Lekcja zapisana dla dni: 2016-02-05, 2016-02-19, 2016-03-04, 2016-03-18, 2016-04-01, 2016-04-15, 2016-04-29, 2016-05-13, 2016-05-27, 2016-06-10, 2016-06-24,
15:00-15:45
matematyka Hamerlińska O. (dom)
15:50-16:30
matematyka Hamerlińska O. (dom) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:50-16:50
zajęcia specjalistyczne Najlepsza-Marek B. (104) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
07:45-09:45
zajęcia specjalistyczne Najlepsza-Marek B. (121) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
07:45-09:45
zajęcia specjalistyczne Najlepsza-Marek B. (115) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
13:15-15:15
zajęcia specjalistyczne Najlepsza-Marek B. (114) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
13:15-15:15
zajęcia specjalistyczne Najlepsza-Marek B. (115) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-10:00
zajęcia specjalistyczne Lisiecki S. (211) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
10:35-11:20
zajęcia specjalistyczne Tatoń-Górny I. (114) |
10:35-11:20
zajęcia specjalistyczne Tatoń-Górny I. (114) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:00-15:00
zajęcia specjalistyczne Tatoń-Górny I. (104) |
07:30-08:30
zajęcia specjalistyczne Tatoń-Górny I. (104) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
11:00-13:00
zajęcia specjalistyczne Lisiecka Z. (dom) |