Zapraszamy do udziału w konkursie technicznym!
Data: 18.10.2017 09:55:00 Autor:KM

Organizatorem Konkursu Technicznego jest firma Aspar Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300) przy ul. Grażyńskiego 74 przy współpracy ze szkołą - gospodarzem: Zespołem Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-Białej z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300) przy ul. Słowackiego 24.

Uczestnikami Konkursu Technicznego są pełnoletni uczniowie klas trzecich i czwartych Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-Białej.

Zgłoszenia uczestników / zespołów powinny zostać nadesłane do 27.10.2017r. na adres mailowy: konkurs@aspar.pl.

W tytule maila należy wpisać: "Konkurs Aspar"

Masz pytania? Chcesz wystartować w konkursie? Zgłoś się do jednego nauczycieli koordynatorów konkursu:

• Jarosław Gandor
  • Aleksander Trombik