Zespół Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej im. Jędrzeja Śniadeckiego
Targi pracy 2017 - zdjęcia
Data: 22.05.2017 23:16:00 Autor:KM

12 kwietnia br. w godz. 10-14.na auli szkoły odbyły się XI Targi Pracy i Szkoleń.

Uroczystość otwarcia zaszczycił swą obecnością Pan Aleksander Pietrzak główny specjalista MZO w Bielsku-Białej - reprezentujący organ prowadzący szkołę. Gościem honorowym targów był Pan Andrzej Graboś Prezes Firmy POLMOTORS Sp. z o.o. Organizatorem i animatorem targów od jedenastu lat jest Elżbieta Pasierbek.

Do udziału w tegorocznej imprezie zgłosiło się 27 podmiotów. Należą do nich instytucje, które po raz pierwszy brały udział w targach np. Urząd Statystyczny w Katowicach Oddział w Bielsku-Białej oraz firmy które rok rocznie, już od 11 lat mamy przyjemność gościć w szkole np. Eaton Automotive Systems.

W targach uczestniczyły 33 zespoły klasowe uczniów ZSEEiM oraz młodzież z 10 bielskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wraz z doradcami zawodowymi/pedagogiem.

W części artystycznej wystąpili członkowie młodzieżowej grupy wokalnej ,Feeling”: Agnieszka Bąk i Krzysztof Majka oraz instruktorki wokalistki Jaonna Jatkowska i Anna Majeranowska-Widomska z Domu Kultury im Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej.  

 dr Elżbieta Pasierbek   

 

Autorem zdjęć jest uczeń Jonasz Kuminek z Klasy 1TR1

 

Zdjęcia grupowe uczestników Targów

 

Zdjęcia stoisk wystawców

 

Zdjęcie grupowe uczniów pracujących przy organizacji Targów


Powrót
Owiedzin : 1 759 807
Gości online : 8
Zapytań : 6
Czas zapytań : 0.004s
Czas generowania 0.013s
Projekt i wykonanie portalu : Krzysztof Michniowski Zgłoś błąd