Rusza kolejna edycja Konkursu Technicznego Edycja 2017 organizowanego przez firmę Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
Data: 02.03.2017 18:22:00 Autor:KM

Rusza kolejna edycja Konkursu Technicznego Edycja 2017 organizowanego przez firmę Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do uczniów z klas o profilu:

• elektronicznym,
  • mechanicznym,
  • mechatronicznym.

W tym roku należy zaprojektować podajnika transportującego detale (szczegóły zadania do pobrania poniżej)

TypNazwa / rozmiarPobierz
852.75 KB

Opiekunami konkursu są mgr inż. A. Krzempek i mgr inż. T. Olszewski.

W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z opiekunami konkursu.

Pierwszym etapem jest zgłoszenie chętnych osób do udziału w konkursie (w szkole do 28 marca 2017).

W konkursie można brać udział indywidualnie oraz w zespołach max. 4 osobowych.

Skład grup może być mieszany, czyli mogą być uczniowie z różnych klas o różnych profilach.

Liczba zespołów zgłaszanych przez szkołę nie jest ograniczona.

Termin zgłoszenia się do konkursu mija 30 marca 2017, niemniej u opiekunów prosimy składać zgłoszenia do 28 marca 2017.

W zgłoszeniu proszę podać Nazwisko i Imię oraz klasę, zgłoszenia proszę podawać osobiście u opiekunów konkursu (sala 219 i 018).

Gotowe projekty zgłaszamy do 8 maja 2017.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 maja 2017.