Relacja z wycieczki - integracyjny wyjazd klas pierwszych
Data: 03.11.2017 12:34:00 Autor:KM

W piękną, słoneczną środę, 18 października 2017 roku, odbył się integracyjny wyjazd klas pierwszych.

O 8:00 wyjechaliśmy podekscytowani spod budynku szkoły, by udać się autobusem do Bystrej, skąd wyruszyliśmy pieszo, z dużą dawką energii i entuzjazmu. Wyjście na samą górę zajęło nam kilka ładnych godzin, lecz widoki wynagradzały cały nasz trud. Piękne lasy dookoła nas, szczyty pobliskich gór – wszystko to cieszyło nasze oczy i sprawiało, że czuliśmy się wspaniale, z daleka od miejskiego ruchu.

Po dotarciu do celu i serdecznym powitaniu gospodarza czekał na nas ciepły poczęstunek i mnóstwo rozrywki. Stawaliśmy do między klasowych zawodów, które zapewniały dużo uśmiechu na twarzach, dobrze się bawiliśmy.

Po południu zmęczeni, lecz zadowoleni, pożegnaliśmy właściciela schroniska i skierowaliśmy się do miejsca zbiórki. Wróciliśmy pod gmach szkoły około godziny 15:00.