Nasi uczniowie laureatami "Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży zamieszkałej na terenie Miasta Bielska-Białej"
Data: 16.11.2017 12:34:00 Autor:KM

W ramach realizacji „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży zamieszkałej na terenie Miasta Bielska-Białej”, prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult wręczył 37 laureatom - uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jednorazowe stypendium.

W myśl zapisów uchwały Rady Miejskiej, 6 uczniów szkół podstawowych otrzymało nagrody rzeczowe, a pozostali stypendia w formie finansowej. Nagrodzeni to mieszkańcy Bielska-Białej, którzy uzyskali wysoką średnią ocen w ubiegłym roku szkolnym i zdobyli w konkursach i olimpiadach przedmiotowych tytuł laureata.

Z naszej szkoły nagrodzeni zostali:
Konrad Jurzak – III TR2,
Dawid Pysz – IV TR2,
Przemysław Bagier – IV TR2,
Grzegorz Więzik – absolwent.

GRATULUJEMY UCZNIOM I OPIEKUNOM