Zespół Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej im. Jędrzeja Śniadeckiego
Finał 1/4 - piłka siatkowa
Data: 30.03.2017 10:19:00 Autor:KM

We wtorek 21 marca 2017 r. odbyły się w Żywcu zawody 1/4 finału woj. śląskiego w piłce siatkowej chłopców.

W pierwszym meczu graliśmy z Zespołem Szkół Mechaniczno-Elektrycznych z Żywca. W pierwszym secie gładko wygraliśmy. Niestety w kolejnym Żywiec odrobił stratęi w połowie seta i po zaciętej końcówce przegraliśmy 23:25. W tie-breaku Żywiec po drugiej partii był "na fali" i zaczęło się dla nich od 5:1. Taki wynik trudno odrobić i niestety przegraliśmy ten mecz.

W drugim meczu łatwo polegliśmy drużynie Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych z Czechowic-Dziedzic. Chociaż w drugim secie doprowadziliśmy do remisu i prowadziliśmy nawet jednym punktem przez jakiś czas, to jednak doświadczenie zawodników z Czechowic (dwóch zawodników grających w II lidze) sprawiło, że w tym meczu nie pozwolili sobie odebrać zwycięstwa 2:0.

W trzecim meczu drużyna Z Czechowic pokonała Żywczan również 2:0.

Klasyfikacja końcowa:

 • I miejsce - ZSTiL z Czechowic-Dizedzic
 • II miejsce - ZSME z Żywca
 • III miejsce - ZSEEiM z Bielska-Białej

Niestety taki jest sport. Ale myślę, że warto cieszyć się z mistrzostwa wśród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w Bielsku-Białej, bo to naprawdę duży sukces.

 

Lista zawodników:

 • 3TR1 - Szewczyk Łukasz, Sikora Mateusz
 • 4TR3 - Janosz Mateusz, Sikora Daniel 
 • 2TE2 - Krupa Maciej, Garbiak Krzysztof, Bieniek Błażej 
 • 3TIR - Nycz Kamil
 • 4TR1 - Duda Mateusz 
 • 1TI2 - Kuczera Łukasz 
 • 1TE2 - Wolski Błażej
 • 2TH1 - Kurzeja Piotr

Bardzo proszę wychowawców o usprawiedliwienie nieobecności uczniom w tym dniu.

Pragnę podziękować wszystkim zawodnikom, a w szczególności trzem czwartoklasistom, którzy żegnają się z nami w tym roku, a mianowicie Mateuszowi Dudzie, Mateuszowi Jonoszowi oraz Danielowi Sikorze, który pełnił rolę kapitana zespołu (zresztą na zmianę z Jonoszem, gdyż grał na pozycji środkowego zmieniając się z libero).

Życzmy im powodzenia na maturze i w przyszłym etapie życia!

Tomek Ludwig

 


Powrót
Owiedzin : 1 920 656
Gości online : 20
Zapytań : 6
Czas zapytań : 0.004s
Czas generowania 0.009s
Projekt i wykonanie portalu : Krzysztof Michniowski Zgłoś błąd
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) informujemy:
1. Administratorem Pani/Pana danych jest Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Słowackiego 24.
2. Dane przetwarzane są przez nas:
A) w celu świadczenia statutowej działalności tj. sprawując funkcję edukacyjną, wychowawczą i opiekuńczą, kompensacyjną i kulturotwórczą, tworząc warunki do wielostronnego: intelektualnego, estetycznego i zawodowego rozwoju uczniów na podstawie:
- ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r Prawo oświatowe (Dz.U z 2017 r. poz. 59 ze zmianami),
- ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U z 2017 r., poz. 2198 ze zmianami).
B) rekrutacji pracowników oraz realizacji obowiązków pracodawcy na podstawie: - ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r Karta Nauczyciela (Dz.U z 2018 r. poz. 967 ze zmianami)
- ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 917 ze zmianami)
3. Dane nie podlegają profilowaniu.
4. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowej.
5. Dane będą przetwarzane do czasu spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia (prawo to można realizować w zakresie danych zbieranych na podstawie zgody), ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
6. W celu realizacji swoich praw należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Zespole Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych: tel. 33 812 35 43.
PRZEJDŹ DO SERWISU