Rekrutacja - po podstawówce
Rekrutacja - wymagane dokumenty

CO? JAK? KIEDY? GDZIE?

W dniu składania dokumentów: od 18 maja do 18 czerwca 2018r.

W białych, nieopisanych, kartonowych teczkach przynosicie do sekretariatu uczniowskiego (p.27):

1. DWIE FOTOGRAFIE legitymacyjne (z tyłu czytelnie podpisane).
2. WYDRUK (z informacjami o Was) z systemu KSEON.
3. ANKIETE - PODANIE (do Technikum lub Szkoły Branżowej - do wypełnienia w sekretariacie uczniowskim, a do pobrania z zakładki "Do pobrania") -
4. Ponadto DOWIECIE SIĘ o tym jak i gdzie będziecie musieli uzyskać obowiązkowe ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE Z PORADNI MEDYCYNY PRACY.

Po otrzymaniu świadectwa ukończenia Gimnazjum w dniach 22 czerwca do 26 czerwca 2018r. przynosicie do sekretariatu uczniowskiego (p.27):

1. Kopię (potwierdzoną) lub oryginał ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA GIMNAZJUM
2. Kopię lub oryginał ZAŚWIADCZENIA O WYNIKU EGZAMINU GIMNAZJALNEGO
3. I …, tylko Ci z Was, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum otrzymali ocenę nieodpowiednią lub naganną z zachowania - OPINIĘ WYCHOWAWCY KLASY z Gimnazjum.

6 lipca 2018r. - sprawdźcie (w KSEONie lub na liście zawieszonej w Holu Głównym naszej Szkoły) CZY ZOSTALIŚCIE ZAKWALIFIKOWANI do wybranej klasy ZSEEiM.

Jeżeli zostaliocie zakwalifikowani, to musicie dostarczyć: ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ DO PODJĘCIA PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

Od 6 lipca 2018r. - nasza Szkoła (sekretariat) wyda Wam SKIEROWANIE na badania lekarskie.

Do 12 lipca 2018r. - musicie koniecznie przynieść do naszej Szkoły (sekretariat) wymagane ZAŚWIADCZENIE OD LEKARZA PORADNI MEDYCYNY PRACY.

W dniach od 6 lipca do 12 lipca 2018r.:

1. Musicie (!) u nas w Szkole (sekretariat) potwierdzić (zaaprobowaną przez rodziców) CHEĆ UCZENIA SIĘ TUTAJ.
2. Również w tych dniach musicie (!) DONIEŚĆ ORYGINAŁY świadectwa ukończenia Gimnazjum i zaświadczenia o wyniku egzaminu gimnazjalnego i kartę zdrowia z Gimnazjum (inaczej nie znajdziecie się na liście przyjętych!).

13 lipca 2018r. Zostanie ogłoszona OSTATECZNA LISTA PRZYJĘTYCH (informacja w KSEONie lub na listach papierowych wywieszonych w Holu Głównym ZSEEiM).

13 lipca do 17 lipca 2018r. nastąpi REKRUTACJA UZUPEŁNIAJYCA. Uczniowie nieprzyjęci do szkoły składają podania o przyjęcie na pozostałe wolne miejsca.

W dniu składania dokumentów:

Sekretariat szkoły przyjmuje dokumenty w białych nieopisanych teczkach.

Zawartość teczki:
1. Dwie fotografie legitymacyjne (podpisane).
2. Wydruk z systemu KSEON.
3. Ankieta - podanie (dostępne do wypełnienia w sekretariacie uczniowskim)
4. Zaświadczenie lekarskie z Poradni Medycyny Pracy

W sprawie zaświadczenia lekarskiego z Poradni Medycyny Pracy w przypadku Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia prosimy o konsultacje w sekretariacie szkoły.

Zaświadczenia lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia praktycznej nauki zawodu

Od 6 lipca 2018r. - wydanie przez szkołę prowadzącą kształcenie zawodowe skierowania na badania lekarskie kandydatowi z listy kandydatów zakwalifikowanych.
Do 12 lipca 2018r.- przedłożenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań  do podjęcia praktycznej nauki zawodu.

W dniu zakończenia roku szkolnego w Gimnazjum:

1. Kopia lub oryginał świadectwa ukończenia Gimnazjum
2. Kopia lub oryginał zaświadczenia o wyniku egzaminu w gimnazjum
3. Opinia wychowawcy o uczniu w przypadku oceny nieodpowiedniej lub nagannej z zachowania na świadectwie ukończenia gimnazjum

Nieodpłatne badania uczniów ze skierowaniem:

1. Centrum Medycyny Pracy s.c. NZOZ
PORADNIA nr 2
ul. Powstańców Śląskich 8
Telefon:33 812 30 11

2. Przychodnia "PULS - MEDIC"
Podstawowa opieka zdrowotna
ul. Poniatowskiego 28
Telefon: 33-8145112

Przed wizytą w przychodni zachęcamy do zdobycia informacji o czasie oczekiwania na badanie.